iPhone Mini Qwert Klavye v1.20 Türkçe [ - Selim Şener Farkıyla - ]

Sponsorlu Bağlantılar

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
ben telefondan giriyorum siz bulup linkini atabilirmisıniz

- - - Eklendi - - -

şifreyi yazıyorum ama çince yazılar geliyor

dostum sn programı yüklerken mi güncelleştirme hatası alıyorsun yoksa indirirken mi

- - - Eklendi - - -

Acaba gravity klavyesi tahminen ne zaman gelecek ?
Bir de bu programda otomatik buyuk harfle baslama yok mu ?

Gravity klavyesinin gelmesi her an olabilir şu an tamamn bitti test aşamasında ancak bu forumda paylaşmayacagım artk büyük başlaması ise benden kaynaklanmıyor tamamen yüklediğin program ile alakalı programını düzelt

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
selim kardeşim konun baya tuttu ha :)

yunus486

yunus486

Üye
yüklerken

yunus486

yunus486

Üye
dostum sayfa çince ben ne anlim çinceden bu arada tel c5 03 bu yüzdenmi olmuyor

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
dostum sayfa çince ben ne anlim çinceden bu arada tel c5 03 bu yüzdenmi olmuyor
Dostum telefonunla bi alakası yok programı nerden indirdin bilmiyorum ama indirdiğin yerdeki program teline uygun değil o yüzden güncelleştirme hatası alman normal. Kardeş bu siteye gir indir ve teline kur uyumsuz felan derse evet deyip geç inş. sorunun çözülür.
Link :

mstf123

Üye
çok teşekkür ederim
SELİM ŞENER kardeşim çok güzel olmuş ellerine sağlık daha iyi projelerde görüşmek üzere

yunus486

yunus486

Üye
dostum olmadı hiç indirmiyor ben programı buradan indirdim

mahmut4545

mahmut4545

Üye
bunu biraz kullandım ama kopyala yapıştır zor olduğu için swype skini kurdum yinede eline sağlk

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
dostum olmadı hiç indirmiyor ben programı buradan indirdim

Dur dostum hemen pes etme herkes gibi sende kullacaksin sana bir çözüm bakıyorum bulacağım da dostum. Bu arada burdan indirdim demişsin link vermemişsin kardeşim :)
- - - Eklendi - - -

bunu biraz kullandım ama kopyala yapıştır zor olduğu için swype skini kurdum yinede eline sağlk

Dostum bu klavyeye ben kopyalama seçme hepsini silme v.s kısayollarini türkçe ekledim üstelik ihtiyacın olduğunda ekrana hafif bastırıp sağa veya sola doğru sürüklersen hemen düzenleme menüsü açılacak kolay açılıyor hemde doğru ve güvenilir yerden indirirsen baidu programını swype kadar da kasma yapmıyor

çok teşekkür ederim
SELİM ŞENER kardeşim çok güzel olmuş ellerine sağlık daha iyi projelerde görüşmek üzere

Rica ederim dostum kıymet bilenlere helal olsun yaptığım bir sürü uygulama var fakat netim olmadığı için yavaş yavaş paylaşacağım ins

juristokrat

juristokrat

Üye
kardeş bir sorum olacak gravty klavyesini ayrı bir program olarak mi yoksa baıdu skini olarak mi yaptın?

yunus486

yunus486

Üye
dostum 5800 için yeni klavye diye bi başlık varya ordan işte tel. Grdiğm için link veremedim kardeşim

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
dostum 5800 için yeni klavye diye bi başlık varya ordan işte tel. Grdiğm için link veremedim kardeşim

Hmm anl kardeşim bnd şu an mobilden giriyorum ve yarın ilk işim senin sorununu halletmek olacak sn canını sikma her şeyin bi çözüm yolu var dostum güven bana

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
ilk sayfada en bastan yaptim demissin ya dedim acaba program mi yapti.ondan sordum.merak yani

Hmm ben baştan derken hiçbir klavye üzerine ek olarak değil en baştan yani sıfır olarak hatasız demek istemiştim ayrıca dostum bn bunu v2.2lik sürümüne yapmaya çalışıyorum iki sürüm arasındaki fark ise büyük

juristokrat

juristokrat

Üye
Hmm ben baştan derken hiçbir klavye üzerine ek olarak değil en baştan yani sıfır olarak hatasız demek istemiştim ayrıca dostum bn bunu v2.2lik sürümüne yapmaya çalışıyorum iki sürüm arasındaki fark ise büyük

Oke.anladım.Kolay gele.

Üst Alt