İphone Hakkında Soru Cevap Bölümü

Sponsorlu Bağlantılar

relax.tr

relax.tr

Üye
Arkadaşlar iPhone 6 kullanıyorum Wi-Fi bağlandığım an interneti sömürüyor adeta vınn kullanıyorum ve internet sınırlı beni zorda bırakıyor sebebi nedir veya Çözümü var mıdır 10 saniyede 17mb internetim gidiyor yardım

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Arkaplandaki calisan internet uygulamalarini kapatabilirsin

Sin007

Sin007

Üye
Ekran videosu Çekme proğramı

JoGa

Üye
IOS 8.4 Şarj sorunu sizde de varmı ? Adeta şarjı emiyor

Sin007

Sin007

Üye
Yok ya düzenli kullandığında sıkıntı yok veri açık iken her uygulama internet Yediği için çok çabuk gidiyor

relax.tr

relax.tr

Üye
Ortalama 4.5 5.5 saat şarj süresi alıyorum 8.3 de 7 8 rahat gidiyordu

ugurimo

Üye
Arkaşlar benim iphone 5imin titreşimi çalışmıyr bildirim geldiğinde tık sesi geliyr okadar yardım edebilir misiniz ?

Sin007

Sin007

Üye
Ayarlarını iyice kontrol ettin mi yada düşürdün MÜ su aldı mı hiç

ugurimo

Üye
düşürme ve su alma yok

sek00

sek00

Üye
Merhaba arkadaşlar. Ben ram kullanımını hangi uygulama ne kadar yapıyor gösterecek bir program arıyorum. (ios 8.3 jb)

sakocan52

sakocan52

Üye
Arkadaşlar selamlar. 20 gün kadar oldu alali. Iphone 6 plus sahibiyim. Uzerinde aldigimda 8.4 vardi . 8.3 ile birlikte geldiği i söyleyenler oldu. Sorunum şu. Ahize de kolay kolay anlaşilmayacak kadar az olan ama dikkat edildiğinde hissedilen bir cizirti var. Bu sikayet cogu yabanci sitede ve yine birçok Tr sitelerde mevcut . Ayni problemi yaşayan arkadaşim var mi . Bir de bir 2. Si ise yazilimla alakali olma ihtimali zor olan titreşim sorunu. Titreşim motoru başlangiçta ve bitişte zil tonu gibi bir ses çikariyor. Mesela hafif bir ding sesi geliyor titriyor bu arada titreme çok çok normal titreme esnasinda bu ses yok duruken yine ayni ses . Ben titreşim motoruna yorumladim. Zaten %35-40 civari bu titreşim sikintisini yaşiyor sanirim. Başka sitelerde de gördüğüm kadari ile bazilarinin titreşim motoru hep bozuk bazilari cizirtili. Benimki çok normal ama dediğim gibi önemsenmeyecek birsey var. Bu kadar uzun uzadiya yazma sebebim hiçbir forumda tam adi konulmamis bu problem 6 vs 6 plus kullanicilarinin az da olsa canini sikmakta.Başka bir sorun ise Ekrandaki ses problemi. Ekran sağ ortalara bastırınca ses geliyor. Çıt çıt diye . Bu şikayette yine ÇOĞU kişi de var. Ben hepsinde OLDUĞUNU ancak dikkat edilmediğini düşünüyorum.Yardimlariniz icin teşekkürler.

Sin007

Sin007

Üye
Evet Şimdi ki soru Biraz zor Ama çözüm mutlaka isterim hatasız sorunsuz

Tom tom Turkey ip dosyasını yüklerden i tunes üzerinde karşılaştığım hata çözümm

aozaslan66

Üye
arkadaşlar discovery elit kullanmakta iken iphone 5s aldım.discoverydeki sim kartta rehberde 177 kişi kayıtlıydı.sim kartındakileri iphoneye aktardım ve iphonumdaki kişiler diye 177 tane göründü.daha sonraları 50 tane numara ekledim.bunlar iphonedeki kişilerde görünmüyor.gruplardan outlooku işaretlediğimde 227 olarak görünüyor.amacım tamamının kişilerde görünmesi.bunu nasıl iphoneye aktarabilirim3 aydır çözemedim.acil yardımlarınızı bekliyorum.tşk.ler

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
arkadaşlar discovery elit kullanmakta iken iphone 5s aldım.discoverydeki sim kartta rehberde 177 kişi kayıtlıydı.sim kartındakileri iphoneye aktardım ve iphonumdaki kişiler diye 177 tane göründü.daha sonraları 50 tane numara ekledim.bunlar iphonedeki kişilerde görünmüyor.gruplardan outlooku işaretlediğimde 227 olarak görünüyor.amacım tamamının kişilerde görünmesi.bunu nasıl iphoneye aktarabilirim3 aydır çözemedim.acil yardımlarınızı bekliyorum.tşk.ler

Kardeş Google Hesabını Ekle. Kişileri Aktif Hale Getir. Kayıt Ettikten Sonra Direk Görünüyor Zaten. Anında İlet Seçeneği de Açık Olsun. 1-2 Dakika Sonra PC İle Gmail ve Ordan da Rehbere Gir. Kontrol Et Hepsini Oraya Aktarmış mı Diye. Eğer Aktarmışsa Telefondan Google Hesabını Sil ve Sonra Telefondaki Numaraları Sil. Tekrar Google Hesabını Ekle ve Rehberi Aktif Et.

Benim Aklıma Gelen ve Olabilecek Yöntemi Söyledim Sadece. Garanti Veremem.

Grkmercan

Üye
iPhone 5 şarj 1 saate bitiyor lütfen çözüm

onder24

onder24

Üye
Merhaba arkadaslar geçen ay iphone 6 aldım şarjı süper di 9.0.2 ye kadar güncelledim şarj bitik tekrar restore ederek yazılımı yüklesem mi yoksa başka bi yolu varmı yardım edermisiniz
IOS 8.4 Şarj sorunu sizde de varmı ? Adeta şarjı emiyor
ben iphone 6 aldıgımda 8.3 dü şimdi pert oldu 8.3 dosyası olsa direk yüklücem

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Imzalar kapalı iOS 8.3'e yükleyemezsiniz.

Time Lord

Üye
Merhaba arkadaşlar. Uzun araştırmalarım sonucunda hiçbir başarıya ulaşamadığım için artık son bir umut bir mesaj atarak kendi problemimi anlatmak istedim. Her şeyi denedim ama akıl akıldan üstündür, belki bir yolu bulunur.

Telefonumu her zamanki gibi kullanıyordum. Telefonum jailbroken. Bu sorun olmadan önce AppStore'dan bir kaç oyun indirmiştim ve aralarından indirdiğim bir oyun için Cydia'dan hile bakıyordum. Tamamen güvendiğim bir kaynaktan bulduğum hileyi indirdim. Respring istemesine rağmen telefonumun home tuşuna basarak anasayfaya geri döndüm çünkü bir kaç tweak daha indirecektim ve hepsi için tek tek respring yapmak yerine, hepsini indirdikten sonra tek bir respring yaparak zamandan tasarruf etmek istedim. Bu ilk yaptığım bir şey de değil üstelik. Tam o sırada cihazım anasayfadayken dondu, kilitlendi. Bu da alışık olduğum bir şey olduğu için hep yaptığım gibi biraz bekledim ama düzelmeyince hard reset attım. Apple logosu göründü ama cihaz açılmadı. Yani fiziksel ya da donanımsal bir sorun değil, tamamen yazılımsal.Tekrar hard reset atmayı denedim olmadı. USB ile cihazı bilgisayara bağladım, bilgisayar hiçbir şekilde görmüyor. Format atmak için Recovery Mode'a alıp da denedim, yine yarar yok. Kabloda, portta ya da bilgisayarda sorun yok üstelik. Farklı bilgisayarlarla da denememe rağmen olmadı. Yani sonuç olarak USB yardımıyla bir bilgisayar üzerinden iTunes, iPhoneBrowser ya da iTools gibi programlarla cihazıma giriş yapamıyorum hiçbir türlü. İkinci bir yol olarak ise WinSCP programıyla Wi-Fi üzerinden cihazıma giriş yapmayı denedim. Eğer tahmin ettiğim gibi cihazım çalışıyor, sadece SpringBoard'u göremiyorsam, telefonum, bilgisayarımı da kullandığım aynı internete bağlı olmalı. Ama cihazıma giriş yapamadığım için aldığı IP adresini göremiyorum, bu yüzden de programla da giriş yapamıyorum. Yine de buna rağmen bilgisayarımın aldığı IP adresi ile bağlanmayı da denedim fakat ondan da sonuç alamadım. Şu sıralar Erasmus için Almanya'da olduğumdan ve maddi yönden de zor durumda olduğumdan dolayı (cihazımın garantisi yok) bir tamirciye ya da Apple Store'a götürme şansım da yok ne yazık ki.

Ve böylelikle bütün denemelerim ve araştırmalarım boşa çıktı, telefonuma hiçbir yöntemle girip müdahale edemiyorum ve cihazımı da açamıyorum. Ne yapmam gerek arkadaşlar, bir fikriniz varsa lütfen benimle paylaşır mısınız? Şimdiden çok teşekkür ederim!

Üst Alt