İphone Hakkında Soru Cevap Bölümü

Sponsorlu Bağlantılar

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
    Konu Sahibi
İphone Hakkında Soru Cevap Bölümü
Arkadaşlar iphone hakkında sormak istediğiniz sorulara bildiğim kadar ve iphone bilen arkadaşların desteği ile sizlere yardımcı olmak için böyle bir konu açarak en kısa sürede burdan cevap vermek isteriz.Sormak istediğiniz soruları lütfen özelden yada msn den yardım istemeyin sizlere site üzerinden yardımcı olmaya çalışalım.

• Beğen
Tepkiler: Haliluysl45, muzalli, AHMED... ve 7 diğerleri

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
:oke:

• Beğen
Tepkiler: Sin007

fathinn

Üye
bugun aldgım telı kurcalarken ayarları sılıyım dedı kıtlendı logo var ekranda sadece oyle duruyor ne yapıcam sımdı.ne olur yardım et.

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
bugun aldgım telı kurcalarken ayarları sılıyım dedı kıtlendı logo var ekranda sadece oyle duruyor ne yapıcam sımdı.ne olur yardım et.
ewet fabrika ayarlari sifirlamısın bu sıfrala sonucunda hep aynı şey oluyor restore etmelisin dostum başka çaresi yoktur

safa34

Üye
ben resim ve müzik attım ama telefonda görünmüyo neden olabilir lütfen yardım edin !

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
    Konu Sahibi

emreekrem

Üye
Fake imei'li 2G Iphone'umla ilgili bi sorunum var. Yardım edebileceğinizi düşünüyorum. Aldığımda 1.2 versiyonundaydı. Shift restore ile 2.2. ye yükselttim fakat telefon özelliği gitti. Fake imei hala duruyor. Şimdi sim kilidi mi kırılacak? yoksa jailbreak quickpwn filan mı?

http://www.maxicep.com/iphone-3g-destek-yardim/iphone-2g-3g-v2-2-jailbreak-anlatimi-quickpwn-2-2-a-177500.html

Bu linkteki konunuyu okudum. "#TurboSim ve ya fake imei yapmış kişiler orjinal firmware ile update yapmasınlar. Bir süre daha bekleyin, forumda gerekli konu açılacaktır." demiş konuyu açan arkadaş. Aradım fakat 2G için bulamadım malesef. Ne yapmam gerekiyor acaba?

Yardım ederseniz çok sevinirim gerçekten..

İyi günler...

ramazan_yıldız

Üye
Bende yeni iPhone 3G aldım fakat sim kartı telefon görmüyor. ayarlarda sim kartı rehbere kopyala die bi seçenek var tıklayınca sim kart rehbere kopyalanıyor diyor ama değişen bişey yok lütfen yardım edin... Telefonun sürümü İTuneste 3.0.1 olarak görnüyor..

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
    Konu Sahibi
Fake imei'li 2G Iphone'umla ilgili bi sorunum var. Yardım edebileceğinizi düşünüyorum. Aldığımda 1.2 versiyonundaydı. Shift restore ile 2.2. ye yükselttim fakat telefon özelliği gitti. Fake imei hala duruyor. Şimdi sim kilidi mi kırılacak? yoksa jailbreak quickpwn filan mı?

http://www.maxicep.com/iphone-3g-destek-yardim/iphone-2g-3g-v2-2-jailbreak-anlatimi-quickpwn-2-2-a-177500.html

Bu linkteki konunuyu okudum. "#TurboSim ve ya fake imei yapmış kişiler orjinal firmware ile update yapmasınlar. Bir süre daha bekleyin, forumda gerekli konu açılacaktır." demiş konuyu açan arkadaş. Aradım fakat 2G için bulamadım malesef. Ne yapmam gerekiyor acaba?

Yardım ederseniz çok sevinirim gerçekten..

İyi günler...

arkadaşım ben 2G hakkında çok şey bilmiyorum ama öğrenirsem yollarım sana bilgileri.kusura bakma:mahcup:

--------------- Ekleme ---------------

Bende yeni iPhone 3G aldım fakat sim kartı telefon görmüyor. ayarlarda sim kartı rehbere kopyala die bi seçenek var tıklayınca sim kart rehbere kopyalanıyor diyor ama değişen bişey yok lütfen yardım edin... Telefonun sürümü İTuneste 3.0.1 olarak görnüyor..

Telefona bence vodafone ve avea hat tak belki vodafone kitlidir yada yurtdışından alınma ve sadece 1 şebekeye ait olabilir.Eger bunlarda olmazsa hal çaresine bakarız.

ramazan_yıldız

Üye
arkadaşım ben 2G hakkında çok şey bilmiyorum ama öğrenirsem yollarım sana bilgileri.kusura bakma:mahcup:

--------------- Ekleme ---------------

Telefona bence vodafone ve avea hat tak belki vodafone kitlidir yada yurtdışından alınma ve sadece 1 şebekeye ait olabilir.Eger bunlarda olmazsa hal çaresine bakarız.

Yok o şekil bi cihaz değil.. Faturalı ve kvk garantili aldım tüm hatlarda aynı sorunu yapıyor...

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
    Konu Sahibi

bence restore ederken yada sürüm yüklerken telefon kendine tam format atmadı en baştan restore et bende de buna benzer sorunlar yaşandı restore edince düzeliyor.

kerriganbb

Üye
Zil sesi tonu yüklemek istiyorum. burdan indirmiştim hatta onu nasıl yapabilirim?

peyzani

Üye
off ben bıktım ya. telefonumun şarjı yine cabuk bitmeye başladı. yaklaşık 3 hafta önce ( 3.0 a update ettiğimde) şarj problemi yaşamıştım fakat 3 gün sonra geçti. aynı sorun şimdi de olmaya aşladı. şarz ediorum oyun oynarsam 1 saat içinde şarzı bitiyor. sizce ne yapmalıyım. garantiye gönderiym mi? gönderirsem ne kadar sürede geri gelir we nerden nasıl garantiye gönderbilirm. babam telefonu wodofone den almış fakat nasıl yaptıysa sekreterden hallettmiş yani telefon açmış wodofone a öle olmış. yani bunu garantiye gönderin diyebileceğim bi yer de yok. napiym ben şimdi?

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
    Konu Sahibi
off ben bıktım ya. telefonumun şarjı yine cabuk bitmeye başladı. yaklaşık 3 hafta önce ( 3.0 a update ettiğimde) şarj problemi yaşamıştım fakat 3 gün sonra geçti. aynı sorun şimdi de olmaya aşladı. şarz ediorum oyun oynarsam 1 saat içinde şarzı bitiyor. sizce ne yapmalıyım. garantiye gönderiym mi? gönderirsem ne kadar sürede geri gelir we nerden nasıl garantiye gönderbilirm. babam telefonu wodofone den almış fakat nasıl yaptıysa sekreterden hallettmiş yani telefon açmış wodofone a öle olmış. yani bunu garantiye gönderin diyebileceğim bi yer de yok. napiym ben şimdi?

Arkadaşım bunu sayısız konuda kaç defa belirttik 3.0 da şarj sorunu var bu çok bariz bilinen bir sorun bunu aşman için yapacakların çok basit
1. çözüm 3.0.1 versiyonuna yükseltirsin sorun olmaz
2. çözüm ekran ayarlarından ekran ışığını otomatiğe çek yada ekran parlaklığını biraz kıs
3. çözüm wifi gibi çok şarj yiyen programları kullanmadığın zaman kapat şarjın çok daha uzun gidecek bak görürsün .
Birde Teleservice var Vodafone cihazlarına o bakıyor ve çok hızlı bir servisi var.Genpanın verdiği hizmetten çok ama çok daha iyi bütün forum sitelerinde yazıyor.Vodafone dan alınmış fakat bütün hatlara açık olması sorun değil zaten Vodafone müşteri hizmetleri cihazı açıyor yani garantisini öldürmazsin sorun değil kafana taklma.

peyzani

Üye
peki teşekkür ederim ben görmedim. kusura bakma teleservis işine de bakıcam çok sal

kerriganbb

Üye
Zil sesi yüklemek istiyorum. Nasıl yapabilirim uğraştım ama olmadı? formatını değiştirebilirim mp3 formatında şimdi.

fatkul

Üye
selam, bende çin malı 3g iphone aldım ama tel çaldığında açmak işkence gibi.ekrana tek bir dokunuşla açamıyor muyum? yrd olursan sevinirim

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
    Konu Sahibi
çin malı ihponelardan anlamıyorum kusura bakma.

alpertunga1903

Üye
ya kafam allak bullak oldu bu yaştan sonra.Elimde bir telefon sitelerde dolaşıyorum.yardım ederseniz çok sevineceğim.Yurtdışında yiğenim kullandığı iphone 3g 16 gb telefonu bana bıraktı.kaydını yaptırdım.(Turkcell)ama 3 5 güne açılır demelerine rağmen bir ay oldu neredeyse hala "servis yok" diyor.birinci sorunum bu.ikincisi bilgisayardan itunes 9 u indirdim.hesap da açtım.ama iphone görmüyor.bir uyarı çıkıyo kapanıyor.halbuki kamerasındaki resimleri aktardım.telefonon version 1,1,4 yazılım 04,04,05-g .yönlendirmenizi bekliyorum.

rubrico

Üye
arkadaşlar bana yardımcı olrsanız sevinirim. amerikadan iphone aldım versiyonu 3.1 (7C144) diyor. ben bu telefonu unlock ve jail break yapmak istiyorum. internetten arastırdım. ve bu sitede unlock yontemlerine baktım. anlatılan seyleri yapmaya calıstım ama redsnow programı işlemi yapıyor bitiyor ve iphone un ekranında jail break yazısı hala kalıyor. youtube da islediğim gibi bi değişiklik olmuyır. galiba versiyonunu değiştirmem gerek amanasıl yapacagımı da bilmiyorum siz bana basit bi sekilde yardımcı olursanız sevinirim.
saygılar...

Üst Alt