İphone Hakkında Soru Cevap Bölümü

Sponsorlu Bağlantılar

sLeepLe

sLeepLe

Üye
bende bir soru sorayım :D bende itunes telefonu görüyor fakat video müzik atamıyorum itools son sürüm (çince olan) onunla atabiliyorum ama itunes neden böyle yaptı 2 pc de denedim kendimin ikisinde de aynı

Esmeray_-_

Üye
Arkadaşlar merhaba. Dün kendime iphone 6plus aldım. Samsung'dan iphone geçiş biraz zor oluyor tabii. Nette dolanırken forumu keşfettim. Umarım bana da yardımcı olabilirsiniz. Telefonumda rehberdeki kişilerin 20'den fazlası isimsiz olarak görünüyor. Iphone 6 plus kullanıp bu sorunu yaşayan var mı? Varsa nasıl düzeliyor? Bir de ios 8.1 güncellemesini yükleyip memnun olan var mı?

extacy10

extacy10

Üye
iphone 5s imde touch id parmak tanıtmadan önce şu hatayı alıyorum.yazılım güncellemsi yaptım yine olmadı napmam lazm ??

BAŞARISIZ
Touch id ayarlaması tamamlanamıyor.lütfen geri dönüp tekrar deneyiniz

silivriserdar

silivriserdar

Üye
iphone 5s imde touch id parmak tanıtmadan önce şu hatayı alıyorum.yazılım güncellemsi yaptım yine olmadı napmam lazm ??

BAŞARISIZ
Touch id ayarlaması tamamlanamıyor.lütfen geri dönüp tekrar deneyiniz
Restart yap düzelir tepe tuşu ile home tuşuna 10 saniye basılı tut bırak.

extacy10

extacy10

Üye
olmuyo hocam denedim onu

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Sorun donanımsal olabilir düşme falan olduysa cihaz parmak okuyucuda bir sıkıntı oluşmuş olabilir. Yazılımsal olarak dene en son çare iTunes ile geri yükleme yap.

extacy10

extacy10

Üye
Sorun donanımsal olabilir düşme falan olduysa cihaz parmak okuyucuda bir sıkıntı oluşmuş olabilir. Yazılımsal olarak dene en son çare iTunes ile geri yükleme yap.

yeni ios kurdum ama yine olmadı hocam.garantiye yollucam acaba değişimmi olur yoksa tamirmi görür ?

silivriserdar

silivriserdar

Üye

yeni ios kurdum ama yine olmadı hocam.garantiye yollucam acaba değişimmi olur yoksa tamirmi görür ?
Cihazı nerden aldın yurt içi cihaz ise Apple zorlu center'dan randevu al gönder değişim yaparlar. Düşme falan yoksa tabi

extacy10

extacy10

Üye
cihaz yeni değişimden gelmisti zaten yurtiçi cihaz vodafoneden alınma hocam

silivriserdar

silivriserdar

Üye
extacy10

extacy10

Üye
telefonu aldığım yere götürdm verdim hocam bi kaç gün önce onlar yolluycaktı ins dediğiniz gibi olur

extacy10

extacy10

Üye
10 güne gelir demislerdi hocam ins o kadar sürmez.birde cihazın ne durumda olduğunu nasıl öğreniriz hocam bi bilginiz varmı ?

silivriserdar

silivriserdar

Üye
10 güne gelir demislerdi hocam ins o kadar sürmez.birde cihazın ne durumda olduğunu nasıl öğreniriz hocam bi bilginiz varmı ?
Öğrenirsin sana bir kağıt vermeleri gerek yada imei No falan ile Apple Türkiye sitesinden bir bak.

extacy10

extacy10

Üye
tammdır hocam çok tesekkür ederim

moonstar90

moonstar90

Üye
Arkadaşlar merhaba.İphone 4se geçtim ve ilk defa bir iphoen kullanıyorum telefona az çok alıştım hakimim ancak şu fotoğraf konusu canımı sıkıyor.Kutu gibi kare fotoğraf çekmek zorunda mıyım neden bunun genişlik ayarı yok? yoksa ben mi bulamadım?

rustemteksoy

rustemteksoy

Üye
Dostum kamerada dikkat ette altta kare seçili olmasın foto seçili olsun

Üst Alt