İphone Hakkında Soru Cevap Bölümü

Sponsorlu Bağlantılar

moonstar90

moonstar90

Üye
Dostum kamerada dikkat ette altta kare seçili olmasın foto seçili olsun
ona hiç değinmiyorum zaten o modda değil de normal hali de dar ben alıştım s3te geniş açılı fotolar çekmeye bunun öyle bir ayarı uygulaması yok mu acaba jb de yapamıyorum 8.3 yüklü

rustemteksoy

rustemteksoy

Üye
ona hiç değinmiyorum zaten o modda değil de normal hali de dar ben alıştım s3te geniş açılı fotolar çekmeye bunun öyle bir ayarı uygulaması yok mu acaba jb de yapamıyorum 8.3 yüklü
Birde procam uygulaması var app store da arat daha bir çok aplikasyon var, dar derken dostum anlıyamadım sensörün açıklığından mı bahsediyorsun ?

The Pancar

The Pancar

Üye
İphone 4 kasıyor mu ?

moonstar90

moonstar90

Üye
resim nasıl yükleniyor buraya

rustemteksoy

rustemteksoy

Üye
Tinypic.com'a yükle sonra buraya link olarak verebilirsin

moonstar90

moonstar90

Üye
bu s3 ile çekilmiş geniş açılı
bu da iphone 4s ile çekilen

moonstar90

moonstar90

Üye
olay şu iphone 4/3 çekiyor 16/9 seçeneği yok çözünürlük düşüyor geniş açıda ama ben böyle kutu gibi fotoğraf çekmek istemiyorum uygulamalara baktım işe yarar birşey bulamadım

moonstar90

moonstar90

Üye
Araştırdım o kadar bir allahın kulu da bundan şikayetçi olmamış. Garip ya küçücük fotoğraf çekmek için mi millet paraları sayıyor bu aletlere. 8.3 gelmiş alet kasılmadan durmuyo şarj olayı berbat iphone iphone diye can atanlar neyini sevmiş bu aletin çok merak ediyorum.

Ali Ylmaz

Üye
Arkadaşlar Replika İphone 5c Telefonumun Ayarlarını Sıfırladım Sim Kart Görmüyo Ne Yapmalıyım ??
Arkadaşlar Replika İphone 5c Telefonumun Ayarlarını Sıfırladım Sim Kart Görmüyo Ne Yapmalıyım ?? acil Cevaplayın

IntelLEGEND Boy

Üye
Diğer ve belgeler toplam 2,5 GB işgal ediyor. zaten telefon 13 GB bunun yedekleyip format atma dışında çözümü var mı? Gün geçtikçe uygulama ve müzik silmem gerekiyor. Artık can sıkan bir hal aldı.(iPhone 5)

enes-1907

enes-1907

Üye
Arkadaşlar iPhone 6plus kullanıcısıyım.telefon şarjda iken tam dolmuş mu diye bakıyorum mesela o baktığım anda %96 neyse dolmadan işimi göreyim diye çıkarıyorum şarjdan bi bakıyorum bi anda %100 oluyor şarj sizce me sorun var telefonumda.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Araştırdım o kadar bir allahın kulu da bundan şikayetçi olmamış. Garip ya küçücük fotoğraf çekmek için mi millet paraları sayıyor bu aletlere. 8.3 gelmiş alet kasılmadan durmuyo şarj olayı berbat iphone iphone diye can atanlar neyini sevmiş bu aletin çok merak ediyorum.
4s çıkalı kaç sene oldu? Çıktığında hangi Sürüm vardı? Ona göre değerlendirmen lazım. Şuan iPhone iPhone diye can atanlar 5s ve üstü cihazlar için atıyo ki bunlar da kasmayan gayet stabil hızlı cihazlar. Bi 5s ya da 6 alın sonra dediğimi anlayacaksınız. iOS 9 gelecek diyolar 8 de olan kasılmalar umarım gider sizde cihazın tadına varırsınız
Diğer ve belgeler toplam 2,5 GB işgal ediyor. zaten telefon 13 GB bunun yedekleyip format atma dışında çözümü var mı? Gün geçtikçe uygulama ve müzik silmem gerekiyor. Artık can sıkan bir hal aldı.(iPhone 5)
Bende böyle bir sorun olmuyo 5s var bende de. Ama gereksiz belgelerin silindiği uygulamalar var adını unuttum bi zamanlar kullanmıştım AppStore u bi karıştır hocam

zgrturk

zgrturk

Üye
Merhaba benimde bi sorum olacaktı. 4s kullanmaya başladım güzel sade kullanışlı fakat kafama takılan mağazadaki uygulamaların boyutu niye yazmıyor, yada benmi göremiyorum bide 100mb. Üstü uygulamaları mobil ağ üzerinden indirmiyor 3g ile indirmenin bi formulü varmıdır. Teşekkürler ios8.3

sLeepLe

sLeepLe

Üye
mağzadaki uygulamaların boyutu yazıyo görememişsiniz :D mobil internetin gitmesin diye bir uygulama bence güzel de çözümü varmıdır bilmiyorum

zgrturk

zgrturk

Üye
Evet altta yazıyormuş açıklamada ben üstte indir butonunun yanında falan arıyordum android alışkanlığı.

Son düzenleme:
sLeepLe

sLeepLe

Üye
aşağıya doğru in bu sayfaya orda küçük olarak yazıyo

zgrturk

zgrturk

Üye
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe

Üst Alt