Öneri iPhone 6 arızalı ve sorunlu başıma gelen olay

Sponsorlu Bağlantılar

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
iPhone 6 arızalı ve sorunlu başıma gelen olay
Bende pert bir iphone 6 vardı. Cihazın bütün eksiklerini yazıp iade olmayacağını yazıp olana koydum. Camı çatlak bir j5 prime ile takas istediler. Takası yaptık. Arkadaş arıyor cihaz bozuk deyip geri vermek istiyorum diyor. Ben bozuk olduğunu söyledim. Karakola vermekle tehdit ediyor. Bir şey yapabilir mi?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Başlığa bozuk yazmamissin o yüzden görenler calisiyor sanar. Başlığa bozuk iPhone yazsan daha iyi olurdu. İlan açıklamasına da sadece bozuk iPhone 6 yazsan yeterli olurdu. Bir de yazdıkların sanki çok sinirliymissin gibi bir izlenim uyandırıyor. Son olarak bozuk bir iPhone için bu para çok fazla. 100 150 lira anca eder.

Hasand.

Hasand.

Üye
Bu cihazda icloud sorunu var mi yok bilmiyorum yazmisin ama parmak izi calisiyordu nasil oluyor cihaz aktif acilan cihazsa bunu belirtmen lazimdi icloud var mi yok mu diye icloud varsa cihaz cop olur ekranda kirik varmis sarj entegreside bozuk yani fiyat cok fazla takas yaparken adama bunlari detayli olarak atlantin mi ? Adamda bu sorunlari kabul ettiyse tamamda zaten iphone 6 lar 700-1100tl arasi en temizleri senin cihazin saglam 350-500tl masrafi var adam baya zararda j5lerde ekrani kirik ama 250-300tl arasi gider

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Adama telefonun bozuk olduğunu soylediysen ve bunu bilerek aldıysa hiçbir şey yapamaz. Yazışmaların bir kopyasini al bir sorun olursa gösterirsin.

Hasand.

Hasand.

Üye
Başlığa bozuk yazmamissin o yüzden görenler calisiyor sanar. Başlığa bozuk iPhone yazsan daha iyi olurdu. İlan açıklamasına da sadece bozuk iPhone 6 yazsan yeterli olurdu. Bir de yazdıkların sanki çok sinirliymissin gibi bir izlenim uyandırıyor. Son olarak bozuk bir iPhone için bu para çok fazla. 100 150 lira anca eder.
Kullanacak parcasi bile yok belki batarya kamera vb ekran arzali 100-150tl bile cok ancak eder anakartta icloud var mi bilmiyor
Mesaj birleştirildi:

Adama telefonun bozuk olduğunu soylediysen ve bunu bilerek aldıysa hiçbir şey yapamaz. Yazışmaların bir kopyasini al bir sorun olursa gösterirsin.
Adam bunlari bilerek aldiysa sorun yok

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Nasıl sinirlenmeyim. Deli ediyorlar adamı.
Mesaj birleştirildi:

Bu cihazda icloud sorunu var mi yok bilmiyorum yazmisin ama parmak izi calisiyordu nasil oluyor cihaz aktif acilan cihazsa bunu belirtmen lazimdi icloud var mi yok mu diye icloud varsa cihaz cop olur ekranda kirik varmis sarj entegreside bozuk yani fiyat cok fazla takas yaparken adama bunlari detayli olarak atlantin mi ? Adamda bu sorunlari kabul ettiyse tamamda zaten iphone 6 lar 700-1100tl arasi en temizleri senin cihazin saglam 350-500tl masrafi var adam baya zararda j5lerde ekrani kirik ama 250-300tl arasi gider
Arkadaşa bütün sıkıntıları defalarca söyledim.
Mesaj birleştirildi:

İphone'ı dayımdan aldım. İcloud varmı o da bilmiyor. Parmak izinin sağlam olduğunu söyledi.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Nasıl sinirlenmeyim. Deli ediyorlar adamı.
Mesaj birleştirildi:

Arkadaşa bütün sıkıntıları defalarca söyledim.
Mesaj birleştirildi:

İphone'ı dayımdan aldım. İcloud varmı o da bilmiyor. Parmak izinin sağlam olduğunu söyledi.

Ürün satarken her zaman nazik dil kullanacaksın. Yoksa kimse almaz. Şu ilanı gören kimse para vermez. İlanı düzenle, iphone u geri al adama da telefonunu geri ver. 100 liraya elden çıkar. İnan bana bozuk bir cihaz için insanlarla kavga etmeye değmez.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Adam beni polise verdi harbiden. Karakoldan arandım. Çağırdılar. Ama beni haklı buldular. Bu arada bu işler çok yavaş işliyor. 1 günüm ziyan oldu.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben nelerle uğraşıyorum. Bilgisayar parçalarını satıyorum şimdi. Gecenin bir vakti gelip alayım diyenler mi dersin tehditler savurup küfür edenler mi. Bizim insanlarimiz maalesef böyle. Sen ne kadar anlatırsan anlat karsindaki kendi bildiği gibi anlıyor.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Ben nelerle uğraşıyorum. Bilgisayar parçalarını satıyorum şimdi. Gecenin bir vakti gelip alayım diyenler mi dersin tehditler savurup küfür edenler mi. Bizim insanlarimiz maalesef böyle. Sen ne kadar anlatırsan anlat karsindaki kendi bildiği gibi anlıyor.
Geçende bir laptop verdim gece 11 de. Adam sabah matkap bırakmış tamire öğlen istiyor.

Üst Alt