Iphone Müzik Indirmek

• 14 Ekim 2013
  • 3347 Okunma
  • 16 Cevap

1. Arkadaşlar ben çok müzik indiren birisiyim iphone dada internetten hiçbişey indirilmiyor. Bi arkadaşımda tubemate diye bi uygulama vardı youtube da gezerken beğendiği müzikleri mp3 yada video olarak indiriyordu fakat appstore da bulamadım onu. Nasıl müzik infirenilirim sizce? Bilgisayarım bozuk olduğu için atamıyorum

Yazan: thezombie
  2. Storede sınırsız mp3 diye program var onu dene

3. tubemate malesef iosda yok :D keşke tercihini amacına göre yapsaydın :/ neyse, sanırım iosda uc browser ile indirme yapılabiliyor :oke:

4. Tubemate var ya ios da gördüm ben kullananları ama nerden infirmişler bilmiyorum. İphone larda da intermetten bişey indirilmediğini bilmiyordum almadan önce

5. varsa porttur ya da benzeri bi uygulamadır. O da jailbreak gerektirebilir.

6. Sanırım jailbreak ile yapmıştı

7. ios sürümün kaç?

8. 7.0.2

9. elveda jb :D kardeşim sen yine araştır arkadaşın dediğini dene bir de uc browseri araştır :oke:

10. Jb gelsede yapmam zaten

-Emre bunu beğendi.
  11. Fizy den indirenilirsin veya iTunes ile PC'ye bağlan ve pc'de ne kadar müzik varsa hepsini at

12. Fizy den ücretsizmi indiriliyor? Bu arada pc bozuk ondan pc den atamıyorum

13. fizyden müzik mi iniyor? Telif Hakları nolacak? Sanmam fizyden indiğini ama araştırmak lazım.
    ---
    ha belki paralı olarak inebilir.

14. Verdiğin uygulamada günlük en fazla 6 tane müzik yüklenebiliyor. Para istiyor.

15. Valla iOS virüs girmesin diye çok kapalı sen bunu yaptığına bile dua et :)

Yüklüyor...
23/09/2018 - 09:10