Telefon Tavsiyesi iPhone 3GS alınır mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

tolunayca

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 3GS alınır mı ?
iyi akşamlar arkadaşlar. Telefonda whatsapp,facebook kullanırım,müzik dinlerim oyun oynamam sizce almalımıyım ? Şuan 701 kullanıyorum hiç memnun değilim.

0MG90

0MG90

Üye
Sıfır alacaksan alma. İkinci el alacaksan idare eder bi telefon. Kasar ama Fifa15'i bile açar yani.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Alma aldığın zaman bi kasmalar bi donmalar hiç çekilmez. Adı olsun derse al ama o fiyata hangi android var diye bir bak derim.

tolunayca

Üye
    Konu Sahibi
ikinci el alicam. Hocam o fiyat araliginda androidler daha beter olur bence ?? Varsa tavsiye ettiginiz telefon soylerseniiz sevinirim :) oyun oynamiyorum zaten whatsapp facebook felan kullanicam cok mu kasar ki :(

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Yine 200 lira felan vereceksindir o fiyata. Bi. Galaxy wonder bir de bulursan atrix var
Yoksa. Al 3gs i

tolunayca

Üye
    Konu Sahibi
wonder dan arkadas illallah etti hocam sinirden agliycak hale gelmisti :D atrixe bi bakayim olmadi 3gs i alirim 6-7 ay idare etse yeter :) tesekkurler tavsiye ve gorusleriniz icin.

furkankaya559758

Üye
Bence hala iyi bir telefon. Bütçen ona yetiyorsa onu al.

tolunayca

Üye
    Konu Sahibi
butceyi fazla zorlamak istemiyorum sanirim o fiyat araliginda en iyisi iphone 3gs onu almaya karar verdim tesekkurler cevaplar icin :))

0MG90

0MG90

Üye
300 lira falan yapabilirsen Xperia Arc S, Neo V gibi cihazları da alabilirsin veya HTC EVO 3D

Peocawe

Peocawe

Üye
o fiyata akıcı ve rahat kullanabileceğin en iyileri lumia serisi. 520 ye 620 ye felan bak derim baya ucuzladı 2. elleri. iPhone 3GS'i bırak 4S bile öldü bitti artık. Facebook'da gezinmek zulüm gelir sana 3GS'de. Kullandım, biliyorum. 2013 de felan bile facebook'a 30 saniye de giriyordu. Şimdi baya güncellendi felan iyice beterleşmiştir. Bulaşma derim ben.

tolunayca

Üye
    Konu Sahibi
hadi ya hocam diger forumlardada cok kasmaz diyolar nokia 701 vakasindan sonra lumia ya pek sicak degilim kardes :) ustte onerilen cihazlarada bi bakayim tesekkurler hocam :)

byAndroid

byAndroid

Üye
Bende lumia oneririm 2. El piyasasi cok dusuk lumia 525 alabilirsen cok iyi olur 200-300 arasi bulursun diye dusunuyorum olmadi 520 yada 620 alirsin

Emre

Üye

tolunayca

Üye
    Konu Sahibi
iphone 3gs e daha sicagim hocam. Symbiandan sonra nokiaya isinamadim hic :)) iphone alicam sanirim. Fiyat araliginda daha iyileri yok gibi.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Fenomenon

Fenomenon

Üye
Bence kesinlikle 3gs alma. Fiyat aralığı tam olarak nedir. 450'ye sıfır zenfone 4 alınıyor.

tolunayca

Üye
    Konu Sahibi
200 tl hocam. Burda temiz cihazlar bulunabilir. 450 tl butcem olsa daha iyi cihazlar bulabilirdim :( malesef yok.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
PriZm

PriZm

Üye
3GS yerine Galaxy S almak daha mantıklı.Aosp Android 5.0 bile var. :D

• Beğen
Tepkiler: lazye ve B.A.R.O.N

tolunayca

Üye
    Konu Sahibi
helal olsun hocam :D ancak iphone 3gs te karar kildim bugun gidip telefonculara bakicam :) oneriniz icin tesekkurler.