Telefon Tavsiyesi İphone 3G vs İpod Touch 4G ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi
İphone 3G vs İpod Touch 4G ?
Hangisini tavsiye edersiniz arkadaşlar ?
İphone 3G 500-600 liraya 2. el bulabilirim. İpod touch 4g 8gb 599 lira teknosa ama onu alırsam bir de 5800ı taşıyacağım :off:
İpod touch 3g 32 gb alsam 300e falan beni idare eder mi ya da ?

futbol123

futbol123

Üye
iphone 3g eskidi artık apple desteği çekti.Alıyorsanız 3GS alın. İphone 3g nin işlemci hızı düşük buda 412mhz bazı oyunlarda kasma yapar.

• Beğen
Tepkiler: Revengeful
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

nonamex

Üye
iPhone 3G fruit ninjada bile zorlanıyor. 5800 + iPod touch 4 en iyisi.

Kefelon

Üye
5800+ ipod touch 4 :oke:

'Patron

'Patron

Üye
aramalık bi siyah beyaz ekran nokia al minik. bide 4g yi al mıs gıbı.

mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi
İlk cevap yazan arkadaş 3g eskidi demiş ama maleseff ben de maddiyatıma göre değerlendirmek zorundayım para çok olsa gider iphone 4 alırım :ehe
600 lira biraz fazla geldi hem de 8 gb için yani :s En iyisi ios 5i de bekleyip 2. el temiz bulmak sanırım.
Bir de android bir telefon alsam ipodun yerini tutabilir mi ? Tabiki app store ile ipod her türlü ezer ama 2 cihaz taşıma zorluğunu düşünürsek ?

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
iPhone 3G alma sakın :oke: Ciddi derecede yavaş ve apple desteğini çektiği için yeni versiyon ve yeni oyun/uygulama yükleyemezsin.

mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi
aramalık bi siyah beyaz ekran nokia al minik. bide 4g yi al mıs gıbı.
Yok kardeş eğer ipod alırsam 5800la devam yola ama aileden biriyle takas da edebilirim 5300-N70 gibi telefonlarla. İki cihaz derdi olmasa hiç düşünmeden alırım :ehe
iPhone 3G alma sakın :oke: Ciddi derecede yavaş ve apple desteğini çektiği için yeni versiyon ve yeni oyun/uygulama yükleyemezsin.
İphone 3G alamam gibi geliyor zaten 2. eli bile 600 gibi fiyatlarda.

Peki arkadaşlar genel bir soru sormak istiyorum android bir telefon (tabiki app store geçilmez bir market ama) iphoneun yerini tutabilir mi ? Galaxy gio,ideos x5 gibi bir telefon alsam 500-600 arası hem 2 cihaz olmaz hem uygulamaları yüklerim. Nokia düşünürdüm ama 5800 bezdirdi artık beni :vur

nonamex

Üye
Yok kardeş eğer ipod alırsam 5800la devam yola ama aileden biriyle takas da edebilirim 5300-N70 gibi telefonlarla. İki cihaz derdi olmasa hiç düşünmeden alırım :ehe

İphone 3G alamam gibi geliyor zaten 2. eli bile 600 gibi fiyatlarda.

Peki arkadaşlar genel bir soru sormak istiyorum android bir telefon (tabiki app store geçilmez bir market ama) iphoneun yerini tutabilir mi ? Galaxy gio,ideos x5 gibi bir telefon alsam 500-600 arası hem 2 cihaz olmaz hem uygulamaları yüklerim. Nokia düşünürdüm ama 5800 bezdirdi artık beni :vur

Ideos X5 alin derim, ekran cozunurlugu ve gpu hd oyun oynamaniza izin verir. Gio vermez.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
iPhone 3G 8gb 600 lira olurmu yahu yok artık..

Nokia da alma. Yavaş yavaş nokia devri bitiyor artık.
Eğlence yönünden iPhone u oyun/uygulama yönünden geçebilecek bir cihaz zor gibi. Çünkü önce İOS da çıkıyor uygulamalar ve oyunlar. bir süre geçtikten sonra android işletim sistemine uyarlanıyor.

----------Eklendi @ 18:29:38 ---------- Yazıldı @ 18:28:53 ----------

Ama alacaksan bu şartlarda ya iPod 4 yada androidli bir şey al derim.

• Beğen
Tepkiler: " Tehlike "
mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi
Zaten nokiayı bıraktım kardeş huawei ön planda duruyor benim için ve ipod 4 :ehe Ama ya iki cihaz taşıyıp rahat rahat olcam ya da huawei alıp her şeyi orta düzeydi kullancam :D

mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar iphonu mu ipod mu karışıklık olmasın ya iphone 3g alcam ya ipod touch 4g :D Ya da büyük ihtimal ki ya touch ya bu huawei ideos x5 :D Ya da galaxy gio

futbol123

futbol123

Üye
Arkadaşlar iphonu mu ipod mu karışıklık olmasın ya iphone 3g alcam ya ipod touch 4g :D Ya da büyük ihtimal ki ya touch ya bu huawei ideos x5 :D Ya da galaxy gio

iphone 3g alırsan çok pişman olursun bizim burda 3gs 16gb 650tl dedi

nonamex

Üye
iphone 3g alırsan çok pişman olursun bizim burda 3gs 16gb 650tl dedi

Hepsiburadada 3gs 1000 liradan satılıyor, hatta kampanya bitince 1500 lira olacakmış

:blink:

(Gündüz 5 gibi baktığımda 39 üründü, şimdi 15 ürün kaldı diyor yuh ya |-) )

Huawei Ideos X5 alın bence pişman olmazsınız..

• Beğen
Tepkiler: " Tehlike "
mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi
Belki arkadaşın dediği 2.el fiyatıdır kardeş tabi performansa göre 3gs de alabilirim alcaksam 2-3 sene beni idare etmesi lazım. 3GS önerir misiniz peki ?

futbol123

futbol123

Üye
Hepsiburadada 3gs 1000 liradan satılıyor, hatta kampanya bitince 1500 lira olacakmış

:blink:

(Gündüz 5 gibi baktığımda 39 üründü, şimdi 15 ürün kaldı diyor yuh ya |-) )

Huawei Ideos X5 alın bence pişman olmazsınız..
fiyatı iyi sayılır sıfır cihaz benim dediğim ikinci el 16gb olanı

nonamex

Üye
fiyatı iyi sayılır sıfır cihaz benim dediğim ikinci el 16gb olanı

İnsanlar ciddi ciddi 3gs'e 1100 lira veriyor ya, git onun yerine Galaxy S al, iPhone 3GS'i havada karada katlar |-)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt