Tavsiye Bu ipod touch alinirmi 32 gb

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Bu ipod touch alinirmi 32 gb
Merhaba hocam mahalle arkadasim satiyor bunu alacaksan guzel biseyler yapaiz dedi 200-250 arasi bisey vercem ve ayda 50 lira falan vercem taksitle sizce iyimi Guncel

• Beğen
Tepkiler: bydeathhhone

badmus

badmus

Üye
Ipod 4G eskidi artık. Bence almaya değmez.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Piyat kotumu hocam hani zaten 5 alamam 5 lerin en ucuzlari 500 falanSu konuya bi bakarmisinizGuncelİod bölümu bukadar sessizmi ya

badmus

badmus

Üye
Fiyat kötü değil kesinlikle ama 4g memnun etmez seni. Işlemci ram kamera hepsi çok kötü şu ana göre.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Alma.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Simdi 5 lere baktim 5 alma sansim zaten yok p yuzden 4 g ye baktimda bilemedim yabi

furkankaya559758

Üye
4 çok eskidi bence alınmaz. Bence biraz daha para biriktir ve 5. Nesil al.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Touch 4'u ne amaçla kullanacaksın?

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Simdi hocam birikmis param yok iste bi 100 vercem gerisini taksitle oldukca odersin dedi 5 lere baktim 2. Elleri bile 400 elimde telefo olarak nexus5 var zaten bununla muzik dinlemek ufak oyunlar falan olmazmi

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Simdi hocam birikmis param yok iste bi 100 vercem gerisini taksitle oldukca odersin dedi 5 lere baktim 2. Elleri bile 400 elimde telefo olarak nexus5 var zaten bununla muzik dinlemek ufak oyunlar falan olmazmi
Sadece müzik dinlesen tamam da, Flappy Bird'de kasan bir cihazdan bahsediyoruz. Gerisini sen duşun.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Sadece müzik dinlesen tamam da, Flappy Bird'de kasan bir cihazdan bahsediyoruz. Gerisini sen duşun.
Hadi ya okadarmi kotu@0MG90 dostum al bir iki gun dene begenirsen dedi arkadasim zatende nelere dikkat ediyim

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Ben çektim, sen de çekme. Gerçi ben aldığım zamanlar iyiydi de şu anda yuzune bile bakmıyorum iPod'un.
Yav arkadasin birinde daha var ben real racing bile oynuyorum diyo :DAbk muzik icin ses kalitesi nasil sen bana onla gel sesi kuvetlimiGuncel

0MG90

0MG90

Üye
Hadi ya okadarmi kotu@0MG90 dostum al bir iki gun dene begenirsen dedi arkadasim zatende nelere dikkat ediyim
Al dene o zaman :D Apple Store'dan bir kaç oyun indir, Spotify ile falan müzik dinle beğenirsen al
Gerçi iOS6'da kaldı Touch 4. Çoğu uygulama desteklemez.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Al dene o zaman :D Apple Store'dan bir kaç oyun indir, Spotify ile falan müzik dinle beğenirsen al
Gerçi iOS6'da kaldı Touch 4. Çoğu uygulama desteklemez.
valla okadar gomdunuzki almıyorum dedim tamam :D 5g nano yada ipad alcam

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Al iPad gitsin :D Ama alacaksan Retina ekranlı Mini al baya uzun süre gider
Simdi hangi ipadi alsam daha uzun soluk gider 1000 falan veririm hemen almiycam zatende mini 2 mi mini3 mu ne cikiyomus

0MG90

0MG90

Üye
Simdi hangi ipadi alsam daha uzun soluk gider 1000 falan veririm hemen almiycam zatende mini 2 mi mini3 mu ne cikiyomus
Mini 3 çıkacak ama o da Mini 2 gibi A7 işlemcili geliyor fazla paraya değmez, Mini2 iyi :)
Veya direk iPad Air al, 1000 lira Hepsiburada'da