Haber iOS 9.3 Final yayınlandı!! Linkler Mevcut

Sponsorlu Bağlantılar

0343434

0343434

Üye
Arkadaşlar ben wp den iki hafta önce geçtim ios'a. Sizin şu şikayet ettiğiniz çoğu sıkıntı çok küçük şeyler aslında [emoji3] forumun wp bölümüne bakarsanız insanlar sinir hastası olma kıvamına geldi. En azından ios güncelleme tarihlerinde sapma olmuyor. Sık sık güncelleniyor cihazlar vs. Siz böyle gitmez diyorsanız onlar ne yapsın :)

Iphone 6s plus ile gönderildi.

İste burası iOS forumu. Biz ufak seylere bile tahammül edemiyoruz.

iPhone 6 ile uygulamasından gönderildi.

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
İste burası iOS forumu. Biz ufak seylere bile tahammül edemiyoruz.

Ben ios bölümüne yeni transfer oldum :) ikisi arasında kıyaslama yaparsak ios ta ki eksikliklerin çok küçük eksiklikler olduğunu söyleyebiliriz. Ama tabiki her zaman en iyisini istemek hakkımız. Bedava almıyoruz bu cihazları.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Ben ios bölümüne yeni transfer oldum :) ikisi arasında kıyaslama yaparsak ios ta ki eksikliklerin çok küçük eksiklikler olduğunu söyleyebiliriz. Ama tabiki her zaman en iyisini istemek hakkımız. Bedava almıyoruz bu cihazları.
İOS'ta basit kısıtlamalar var. Kontrol paneli kişiselleştirilse birçok insan beklemez jailbreaki. Ayarlardan 3G aç kapa insan bıkıyor 3G ile de kullanılmıyorken bile çok sarj gidiyor. Stabilite acısından iOS 8 ve 9 rezaletti

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
İOS'ta basit kısıtlamalar var. Kontrol paneli kişiselleştirilse birçok insan beklemez jailbreaki. Ayarlardan 3G aç kapa insan bıkıyor 3G ile de kullanılmıyorken bile çok sarj gidiyor. Stabilite acısından iOS 8 ve 9 rezaletti

Ben launcher uygulamasını kullanıyorum hücresel veri kısayolu için şimdilik . Jailbreak olayına da şu an için sıcak bakmıyorum . Ama dediğin gibi ileride bunu sistem kendi sağlarsa kullanıcılar için büyük kolaylık olur .

0343434

0343434

Üye
Kesinlikle öyle. Bu cihazlar piyasadaki çoğu cihazdan daha pahalı ve 6s plusın daha üstü yok. O yüzden bizde paranın hakkını istemekte doğal olarak yazıyoruz.

İp5furkan

İp5furkan

Üye
Hocalarım cahilliğimi maruz görün. Bu imza konusu nedir tam olarak ? Mesela internette arattım iOS 9.3.2 den iOS 8.4.1 e dönmek istedim mesela. Linkler var tıklayınca indiriyor ama imzalar kapandı yazıyor sitelerde. Ben talimatlara uyarak kurulum yapsam cihaz açılmaz mı ? Nedir bu imza denilen şey ?

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
Hocalarım cahilliğimi maruz görün. Bu imza konusu nedir tam olarak ? Mesela internette arattım iOS 9.3.2 den iOS 8.4.1 e dönmek istedim mesela. Linkler var tıklayınca indiriyor ama imzalar kapandı yazıyor sitelerde. Ben talimatlara uyarak kurulum yapsam cihaz açılmaz mı ? Nedir bu imza denilen şey ?
Hocam imzaların kapanması, sürümün artık telefona yüklenemeyeceği anlamına geliyor. Mesela "9.3 imzalar kapandı" demek ; 9.3 sürümü artık cihazlara yüklenemez durumdadır. Bir nevi son kullanma tarihi gibi bişey :) imzanın kapanması, sürümün geçerliliğinin sona ermesi demektir hocam.

LG V10 İle Gönderildi

• Beğen
Tepkiler: İp5furkan
İp5furkan

İp5furkan

Üye
Hocam imzaların kapanması, sürümün artık telefona yüklenemeyeceği anlamına geliyor. Mesela "9.3 imzalar kapandı" demek ; 9.3 sürümü artık cihazlara yüklenemez durumdadır. Bir nevi son kullanma tarihi gibi bişey :) imzanın kapanması, sürümün geçerliliğinin sona ermesi demektir hocam.

LG V10 İle Gönderildi
Hay Allah razı olsun hocam. Peki şimdi iOS 9.3.2 betadan hangi sürüme dönebilirim dönmek istesem ? Size zahmet olacak ama :)

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
9.3.1 hocam

LG V10 İle Gönderildi

sLeepLe

sLeepLe

Üye
9.3.2 beta 2 geldi kasıyor beğenmedim ben normal sürüme dönücem sanırım

0343434

0343434

Üye
Ben beta 2 den memnunum ama bazı arkadaşlar animasyonlarda frame düşüşleri yasıyor. İste sizin de böyle bir durum ile karşılaşmanız söz konusu. Eğer güncellemeyi düşünen arkadaşlar olursa beta 2 ye bunu da göze alarak ilerlemeleri öneririm.

İp5furkan

İp5furkan

Üye
Ben beta 2 den memnunum ama bazı arkadaşlar animasyonlarda frame düşüşleri yasıyor. İste sizin de böyle bir durum ile karşılaşmanız söz konusu. Eğer güncellemeyi düşünen arkadaşlar olursa beta 2 ye bunu da göze alarak ilerlemeleri öneririm.

Hocam :D cahilliğimi mazur görün. Frame düşüşü ne oluyor anlayacağım dilden anlatırsanız memnun olurum

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
Hocam :D cahilliğimi mazur görün. Frame düşüşü ne oluyor anlayacağım dilden anlatırsanız memnun olurum
Geçiş efektlerinde titremeler, takılmalar oluyor demek istiyor hocam.
Public beta profilini yüklediniz mi hocam ?

0343434

0343434

Üye

Frame düşüşü derken oynayan animasyonlar böyle biraz takılarak geliyor. Ama neyin tetiklediği ya da ne kadar surede geçeceği hiç belli olmuyor. Böyle konuşmak biraz ağız alışkanlığıyla alakalı. Eğer anlaşılmıyorsa baİ kısımlar siz beni mazur görün.

• Beğen
İp5furkan

İp5furkan

Üye
Geçiş efektlerinde titremeler, takılmalar oluyor demek istiyor hocam.
Public beta profilini yüklediniz mi hocam ?
Evet hocam bi kaç saat öncesinde güncellemeyi yaptım şimdilik memnunum hocamın dediği gibi frame düşüşüyle henüz karşılaşmadım belkide hareketi azalt açık olduğundan. Pekte fark yok sanki ama saat uygulamasının olduğu sayfada denetim merkezi artık kasmıyor
Frame düşüşü derken oynayan animasyonlar böyle biraz takılarak geliyor. Ama neyin tetiklediği ya da ne kadar surede geçeceği hiç belli olmuyor. Böyle konuşmak biraz ağız alışkanlığıyla alakalı. Eğer anlaşılmıyorsa baİ kısımlar siz beni mazur görün.

Estağfirullah hocam. Anlattığınız izah ettiğiniz için teşekkür ederim lakin bahsettiğiniz düşüşleri yaşamadım ben acaba hareketi azalt açık ondan mı?

0343434

0343434

Üye
Evet hocam bi kaç saat öncesinde güncellemeyi yaptım şimdilik memnunum hocamın dediği gibi frame düşüşüyle henüz karşılaşmadım belkide hareketi azalt açık olduğundan. Pekte fark yok sanki ama saat uygulamasının olduğu sayfada denetim merkezi artık kasmıyor

Estağfirullah hocam. Anlattığınız izah ettiğiniz için teşekkür ederim lakin bahsettiğiniz düşüşleri yaşamadım ben acaba hareketi azalt açık ondan mı?

Hareketi azalt seçeneği sizinde yaşadığınız üzere bu durumun önüne geçiyor. Ama bu problem her cihazda veya her zaman gerçekleşmiyor. Biraz şansa bağlı olan bir durum. Yine de bundan sonra gelecek sürümde ki bunun final olacağını düşünüyorum bu sorunun her cihazdaki sıkıntısını çözerler.

• Beğen
İp5furkan

İp5furkan

Üye
Public beta 3 gelmiş arkadaşlar bilginize.