İos 7 18 eylulde yanyınlanacak

• 11 Eylül 2013
  • 1000 Okunma
  • 27 Cevap

1. Apple’ın az önce iPhone 5C ve iPhone 5S’i tanıttığı etkinlik sona erdi biz de Spreaker.comüzerinden yaptığımız canlı radyo yayını ile bu etkinliği aktarmaya çalıştık. iPhone 5C ve iPhone 5S ile ilgili de bir yazı paylaştık fakat öncesinde tüm iPhone kullanıcılarını ilgilendiren ve herkesin merakla beklediği iOS 7′nin yayınlanma tarihi ile ilgili ayrıca bir yazı paylaşayım istedim.

Güncelleme (00:41): Yazıyı ilk yayınladığımdahttp://www.theverge.com/2013/9/10/4715240/ios-7-release-date adresindeki bilgiyi baz alarak iPhone 4 ve iPad 2′ye iOS 7 güncellemesinin sonra geleceğini yazmıştım. Fakat Apple’ın lansmanını baştan sona izleyince bu bilginin doğru olmadığını gördüm. Yanlış bilgilendirme için kusura bakmayın. iOS 7 güncellemesi tüm cihazlara 18 Eylül’de gelecek.

Apple iOS 7′i, aşağıdaki tüm modeller için 18 Eylül’de resmen tüm kullanıcılara yayınlayacağını açıkladı. Yani 18 Eylül günü (muhtemelen akşam 20:00 gibi) aşağıdaki cihaz sahipleri “Ayarlarlar -> Genel -> Yazılım Güncelleme” kısmına girdiğinde iOS 7 güncellemesini görecekler:

• iPhone 5
    • iPhone 4S
    • İPhone 4
    • iPod touch 5. nesil
    • iPad 4. nesil
    • iPad 3. nesil
    • iPad mini
    • iPhone 4
    • iPad 2

< Resmi açmak için tıklayın >

Bazı modeller hariç iOs 7 18 Eylül’de yayınlanıyor.

Bu arada Apple henüz cihazların beta iOS 7 sürümlerini yüklemiş olan geliştiriciler için de iOS 7 GM sürümü yayınlandı. Fakat OTA yani cihaz üzerinden kablosuz indirme imkanı yok. Ancak iTunes ile güncelleme mümkün.

Yazan: phasan
    Son düzenleme: 11 Eylül 2013
  2. 3gs ile buraya kadar

3. iphone4 de ömrünün son dönemine girdi :)

4. Suan iphone 4 guncelkeme alıyor 3gs almıyor

Byhaydar bunu beğendi.
  5. e o zaman 3gsler için 6.1.3 son dimi?

6. İos 7 guncelleme yok

7. öldü demedim ki son dönemine girdi dedim ios8 alması çok zor iphone4ün

phasan bunu beğendi.
  8. windows phone'a özenmişler çoğu deşikliklerde . hele ki simgelerde:nono: ve iphone 5c , lumia 620'nin kopyası
    ayıp apple ayıp :kotu:

9. 18 Eylül'de alıyoruz güncellemeyi. İnşallah memnun kalırız.

ozakin70 ve Byhaydar bunu beğendi.
  10. :coolbence çok şık olmuş gerçekten göz alıcı fakat kopya çektiği aşıkâr bu yüzden sevmiyorum . İos kullanıcılarına hayırlı olsun diyelim

11. Hangi işletim sisteminde kopya çekilmiyor ki?

12. : ?
    son alt segment telefonunda ve son sisteminde Apple ın Windows Phone ve Nokia yı kopyaladığı bir gerçek

13. Nokia'yı gözünde çok büyütüyorsun.

mesut1979 bunu beğendi.
  14. fark ettiysen Windows Phone ve Nokia'nın tasarımını kullanıyor dedim bir nevi kopya . Nokia yı büyüttüğüm falan yok ayrıca ios 7 bin görev yöneticisi Windows Phone ile aynı

15. Hadi canım benim kameracı arkadaşım buyutmeyelim. Günümüzde artık yapacak cok yenilik yok. Elbet calacak cirpacak biryere getirebilmek icin. Gün geçmeyecek MS bildirim merkezini ustten indirmeli yapacak Androidden çaldı denecek.

mesut1979 bunu beğendi.
  16. ben fikri demiyorum bire bir aynısını yapmasını diyorum arkadaşlar

17. Birebir aynısı değil. Olağan renkleri kullanıyor. Fikir Nokia nın öncülüğü ona bişey demiyorum. Lakin bu renkler iOS 7 nin temel renkleri.

18. peki ya ios 7 nin görev yöneticisindeki yaptığı değişiklik ? Birebir aynısı

19. Windows Phone'da her şeyini öncekî bir işletim sistemlerinden birinden aldı.

20. peki nedir o işletim sistemi öğrenmek isterim

Yüklüyor...
21/09/2018 - 00:57