İos 7 18 eylulde yanyınlanacak

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
İos 7 18 eylulde yanyınlanacak
Apple’ın az önce iPhone 5C ve iPhone 5S’i tanıttığı etkinlik sona erdi biz de üzerinden yaptığımız canlı radyo yayını ile bu etkinliği aktarmaya çalıştık. fakat öncesinde tüm iPhone kullanıcılarını ilgilendiren ve herkesin merakla beklediği iOS 7′nin yayınlanma tarihi ile ilgili ayrıca bir yazı paylaşayım istedim.

Güncelleme (00:41): Yazıyı ilk yayınladığımda adresindeki bilgiyi baz alarak iPhone 4 ve iPad 2′ye iOS 7 güncellemesinin sonra geleceğini yazmıştım. Fakat Apple’ın lansmanını baştan sona izleyince bu bilginin doğru olmadığını gördüm. Yanlış bilgilendirme için kusura bakmayın. iOS 7 güncellemesi tüm cihazlara 18 Eylül’de gelecek.

Apple iOS 7′i, aşağıdaki tüm modeller için 18 Eylül’de resmen tüm kullanıcılara yayınlayacağını açıkladı. Yani 18 Eylül günü (muhtemelen akşam 20:00 gibi) aşağıdaki cihaz sahipleri “Ayarlarlar -> Genel -> Yazılım Güncelleme” kısmına girdiğinde iOS 7 güncellemesini görecekler:

• iPhone 5
  • iPhone 4S
  • İPhone 4
  • iPod touch 5. nesil
  • iPad 4. nesil
  • iPad 3. nesil
  • iPad mini
  • iPhone 4
  • iPad 2

Bazı modeller hariç iOs 7 18 Eylül’de yayınlanıyor.

Bu arada Apple henüz cihazların beta iOS 7 sürümlerini yüklemiş olan geliştiriciler için de iOS 7 GM sürümü yayınlandı. Fakat OTA yani cihaz üzerinden kablosuz indirme imkanı yok. Ancak iTunes ile güncelleme mümkün.

Son düzenleme:

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
3gs ile buraya kadar

MaxipmaN

Üye
iphone4 de ömrünün son dönemine girdi :)

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
e o zaman 3gsler için 6.1.3 son dimi?

sekajmer

sekajmer

Üye
windows phone'a özenmişler çoğu deşikliklerde . hele ki simgelerde:nono: ve iphone 5c , lumia 620'nin kopyası
ayıp apple ayıp :kotu:

fk555897

fk555897

Üye
18 Eylül'de alıyoruz güncellemeyi. İnşallah memnun kalırız.

• Beğen
Tepkiler: ozakin70 ve Byhaydar
sekajmer

sekajmer

Üye
:coolbence çok şık olmuş gerçekten göz alıcı fakat kopya çektiği aşıkâr bu yüzden sevmiyorum . İos kullanıcılarına hayırlı olsun diyelim

fk555897

fk555897

Üye
:coolbence çok şık olmuş gerçekten göz alıcı fakat kopya çektiği aşıkâr bu yüzden sevmiyorum . İos kullanıcılarına hayırlı olsun diyelim
Hangi işletim sisteminde kopya çekilmiyor ki?

sekajmer

sekajmer

Üye
Nokia'yı gözünde çok büyütüyorsun.
fark ettiysen Windows Phone ve Nokia'nın tasarımını kullanıyor dedim bir nevi kopya . Nokia yı büyüttüğüm falan yok ayrıca ios 7 bin görev yöneticisi Windows Phone ile aynı

Türe

Türe

Üye
fark ettiysen Windows Phone ve Nokia'nın tasarımını kullanıyor dedim bir nevi kopya . Nokia yı büyüttüğüm falan yok ayrıca ios 7 bin görev yöneticisi Windows Phone ile aynı
Hadi canım benim kameracı arkadaşım buyutmeyelim. Günümüzde artık yapacak cok yenilik yok. Elbet calacak cirpacak biryere getirebilmek icin. Gün geçmeyecek MS bildirim merkezini ustten indirmeli yapacak Androidden çaldı denecek.

• Beğen
Tepkiler: mesut1979
sekajmer

sekajmer

Üye
Hadi canım benim kameracı arkadaşım buyutmeyelim. Günümüzde artık yapacak cok yenilik yok. Elbet calacak cirpacak biryere getirebilmek icin. Gün geçmeyecek MS bildirim merkezini ustten indirmeli yapacak Androidden çaldı denecek.
ben fikri demiyorum bire bir aynısını yapmasını diyorum arkadaşlar

Türe

Türe

Üye
ben fikri demiyorum bire bir aynısını yapmasını diyorum arkadaşlar
Birebir aynısı değil. Olağan renkleri kullanıyor. Fikir Nokia nın öncülüğü ona bişey demiyorum. Lakin bu renkler iOS 7 nin temel renkleri.

sekajmer

sekajmer

Üye
Birebir aynısı değil. Olağan renkleri kullanıyor. Fikir Nokia nın öncülüğü ona bişey demiyorum. Lakin bu renkler iOS 7 nin temel renkleri.
peki ya ios 7 nin görev yöneticisindeki yaptığı değişiklik ? Birebir aynısı

fk555897

fk555897

Üye
Windows Phone'da her şeyini öncekî bir işletim sistemlerinden birinden aldı.

Üst Alt