PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 7.00


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


PlayStation 4 için sistem yazılımı güncellemesi 7.00 bu hafta dünya genelinde yayınlanacak. Güncelleme ile Parti ve Remote Play özelliklerine çeşitli yenilikler ekleniyor.

Parti (Grup) Özellik Güncellemesi:
  • Parti içerisinde yer alan kullanıcı sayısı 8'den 16'ya yükseltildi.
  • İnternet bağlantısı geliştirildi.
  • Ses kalitesi geliştirildi.
Remote Play Güncellemesi:

Yeni güncelleme ile PS4 oyunlarını mobil cihazlar ile oynamak mümkün olacak. Android 5.0 ve üzeri cihazlar için Google Play Store'da yer alan Remote Play uygulamasını kullanabilirsiniz. iPhone ve iPad kullanıcıları için de Remote Play uygulaması çeşitli özellikler ile güncellendi.

Kullanıcılar isteklerine göre DualShock 4 kablosuz kontrolcüyü Bluetooh bağlantısı ile Android, iPhone, iPad ve Mac cihazlar için kullanabilir. Bu özellik için Android 10, iOS 13, iPadOS 13 ve MacOS Catalina işletim sistemine sahip olmanız gerekiyor.

 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Ozan, Mesut Aktaş ve TheNightMare.
frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
Selam güzel güncellemede ios13 de PS4 kolunu bağlıyorum fakat PUBG de aktif oynanmıyor ? Sorun ne olabilir
 
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt