ios 6 3d maps türkiye

Sponsorlu Bağlantılar

İPhone 5 sizce nasıl ?

• Mükemmel

Kullanılan: 1 10.0%
  • eh işte 4s ile aynı

Kullanılan: 5 50.0%
  • berbat çok gereksiz !

Kullanılan: 4 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmetc503

Konu Sahibi
ios 6 3d maps türkiye
merhaba arkadaşlar biliyorsunuz ki dün iphone 5 tanıtıldı ve ios 6 ile geliyor 19 eylül de de 4s 4 ve 3gs cihazlar için ios 6 yayımlanacak peki 19 eylülde yayımlanacak olan ios 6 daki 3d maps de türkiye varmı yani türkiye haritaları 3d olacak mı ve sesli navigasyon özelliği olacakmış die duydum bu özellik türkçe olacak mı ve türkiyede çalışacakmı bu konuda bizleri bilgilendirirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler

15097

15097

Üye
Türkiye'de 3D olacağını sanmıyorum ama navigasyon olabilir sanırım :hmmm

ahmetc503

Konu Sahibi
pfff 3d olmadıktan sonra ne işe yarar maps off be iyi ki türküz yani adam utanmasa iphne satmıcak bizlere

15097

15097

Üye
:kop2: Sadece İngiltere Amerika gibi ülkelerde çalışır merak etme sadece bize özel değil :evet:

ahmetc503

Konu Sahibi
:ah

15097

15097

Üye
:d:

ahmetc503

Konu Sahibi
:sahan2::birak:

- - - Eklendi - - -

neyse konu silincek şimdi :) başka yorumu olan arkadaşımız varmı ?

15097

15097

Üye
:sahan: :zzz:

evroo

evroo

Üye
Bazı ülkelerde 3d olucak ama Türkiye'de olacağını sanmam belki istanbul u ekleyebilirler.

evroo

evroo

Üye

Irkçılık yapan ben değilim Apple :D Büyük şehirlere koyuyor.Bakalım Apple tanıyor mu Bolu'yu :ehe :P:
Apple taniyormu bilmem ama Google Maps bizim dükkanın adını yazdığında hemen buluyor halbuki küçük bir Petshop' umuz var :D

15097

15097

Üye
Apple taniyormu bilmem ama Google Maps bizim dükkanın adını yazdığında hemen buluyor halbuki küçük bir Petshop' umuz var :D
Onları büyük ihtimal Apple'ın harita şeyi de bulur galiba :allalla: Ama 3d olmayacagı kesin :no:

Symbianize

Symbianize

Üye
Bunu ios 6nin betasini yukleyerek hemen ogrenebiliriz

phasan

phasan

Üye
3d olma iphone masta ama yandex var guzel harita

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...