Haber iOS 10.1.1’de Şarjı Silip Süpüren Bir Hata Olduğu Ortaya Çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
iOS 10.1.1’de Şarjı Silip Süpüren Bir Hata Olduğu Ortaya Çıktı

Birçok iOS 10.1.1 kullanıcısı, işletim sistemi sürümünün şarjı çok daha kısa sürede tükettiğini açıkladı.

iPhone kullanıcılarının en büyük sorunlarından birisi olan şarj kapasitesine bir darbe de, iOS’un yeni sürümünden geldi. iPhone kullanıcılarının yaptığı paylaşımlarla ortaya çıkan sorun, iOS 10.1.1 işletim sistemi sürümünü kullanan kişilerin akıllı telefonlarının yüzde 30 şarja sahipken kendi kendine kapanmasına neden oluyor.

Apple’ın forumlarında birçok kullanıcı konuyla ilgili olarak şikayetlerini dile getirdiler. İşletim sistemini güncelleyen birçok kişinin aynı sorunu yaşıyor olması, sorunun belirli bir iPhone modeliyle sınırlı olmadığını gösteriyor.

Apple, geçtiğimiz hafta bozuk olan iPhone 6S bataryalarını ücretsiz olarak değiştireceğini açıklamıştı. Bu hafta ise böyle bir sorunla karşı karşıya. Bakalım Amerikalı şirket kullanıcılarının sorununu çözecek güncellemeyi ne zaman yayımlayacak?​

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Halen Daha Anlamş Değilim Bu Zıkkım Cihazlara Güncelleme Vermeden Önce Neden Detaylı Test Yapmıyorlar Müşterileri Mağdur Ediyorlar

Enes

Enes

Üye
Yaşasın 9.3.5 :D

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye

O zaman güncellemeye gerek yok [emoji846]

#

n000k

n000k

Üye
10.1.1 kullanıyorum ama bende bu sorun yok. Hatta bitsin diye şarj %7 iken tunein açıp radyo dinliyorum . Öyle bile iken direniyor şarj .1 saat sürüyor tamamen bitip kapanması telefonun..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sLeepLe

sLeepLe

Üye
iPhone 7 plus var bende 10.1.1 iken şarj daha iyiydi şimdi 10.2 pb 7 var keşke beta yapmasaydım diyorum :D

n000k

n000k

Üye
iPhone 7 plus var bende 10.1.1 iken şarj daha iyiydi şimdi 10.2 pb 7 var keşke beta yapmasaydım diyorum :D

Betasını nasıl yükledin?

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Betasını nasıl yükledin?

Public beta işte profil dosyasını indirip güncelleme geliyo telefona yüklüyosun.

Burdan kayıt ol profil dosyasını indirirsin ordan

n000k

n000k

Üye
Public beta işte profil dosyasını indirip güncelleme geliyo telefona yüklüyosun.

Burdan kayıt ol profil dosyasını indirirsin ordan

Yok almayayım saol [emoji38] bir önceki yorumunu okudum. Meraktan sordum sadece [emoji6]

n000k

n000k

Üye

Beta dan değil bence.şuan 10.2 yi güncelledim. Keşke güncellemeseydim diyorum. Batarya performansı iyi değil. 10.1.1 de çok iyidi bence ..

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Beta dan değil bence.şuan 10.2 yi güncelledim. Keşke güncellemeseydim diyorum. Batarya performansı iyi değil. 10.1.1 de çok iyidi bence ..

Bende de 10.2 var 7-8 saat arası kullanım 24 saat bekleme alıyorum 7 plus cihazımda 10.1.1 varken 10 saat kullanım 36-40 saat bekleme alıyodum. Yine günü çıkarıyo şükür de eskiden daha iyiydi :D

n000k

n000k

Üye
Evet bende onu diyorum işte. 10.1.1 çok daha iyiydi batarya performansında [emoji17] umarım yakında bunun için bir çare bulabilirler. Değişen bişey olmadı aslında güncellemeyle batarya performansı neden düştüki

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Evet bende onu diyorum işte. 10.1.1 çok daha iyiydi batarya performansında [emoji17] umarım yakında bunun için bir çare bulabilirler. Değişen bişey olmadı aslında güncellemeyle batarya performansı neden düştüki

Vardır düşmesinin bi sebebi ilerki güncellemelere bakıcaz artık :D

• Beğen
Tepkiler: n000k
sLeepLe

sLeepLe

Üye
İnşallah yakın zamanda güncelleme gelir..

Bugün 10.2 de şarjım çok iyi gidiyo bakalım nasıl olacak tamamen bittiğinde

n000k

n000k

Üye
Bgn benimde aynı iyi gibi ama dün ve ondan önceki gün rezaletti.. bütün gün çalıştığım için ve gün içinde şarj etme durumum yok, o yüzden dün akşam %30 iken şarja taktım. Tamamen bitiripte şarj etme taraftarıyım hep ama, işte bu 10.2 mahvetti düzenimi

lazye

lazye

Üye
arkadaşlar belki telefon yazılım güncellemesinden sonra yeni toparlıyordur kendini sabırlı olun birkaç gün sonra düzelir bence

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
n000k

n000k

Üye
arkadaşlar belki telefon yazılım güncellemesinden sonra yeni toparlıyordur kendini sabırlı olun birkaç gün sonra düzelir bence

İnşallah düzelir. 10.1.1 den çok memnundum çünkü..

sLeepLe

sLeepLe

Üye
6 saat kullanım 29 saat bekleme şuan %43 şarjım var iyi gidiyo maşallah :D

n000k

n000k

Üye
6 saat kullanım 29 saat bekleme şuan %43 şarjım var iyi gidiyo maşallah :D

5 saat kullanım, 29 saat bekleme %31 [emoji17] 10.2 den önce çok daha iyiydi.