Haber iOS 10.1.1’de Şarjı Silip Süpüren Bir Hata Olduğu Ortaya Çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

sLeepLe

sLeepLe

Üye
5 saat kullanım, 29 saat bekleme %31 [emoji17] 10.2 den önce çok daha iyiydi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Benim cihaz 7 plus sizinki hangi cihaz hocam ? Bide yazılıma alışıyo telefon sanırım süre uzamaya başladı

n000k

n000k

Üye
Benim cihaz 7 plus sizinki hangi cihaz hocam ? Bide yazılıma alışıyo telefon sanırım süre uzamaya başladı

Benimki iPhone 7 . Evet alışıyor cihaz yavaş yavaş yeni yazılıma. Ama bir önceki yazılımda gördüğüm batarya performansı yok.düşün akşam 11 den sabah 8 e kadar teli elime sürmezken batarya sadece %3 harcıyordu. Şimdi ise nerdeyse %10 diyeceğim yani. Ne demek istediğimi anlamışsındır umarım. Pil ayarlarından takipliyorum ne ne kadar pil harcıyor diye. Uygulamalarla ilgili bir sorun yok. Bakalım zamanla ne kadar oturacak yeni yazılım..

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Benimki iPhone 7 . Evet alışıyor cihaz yavaş yavaş yeni yazılıma. Ama bir önceki yazılımda gördüğüm batarya performansı yok.düşün akşam 11 den sabah 8 e kadar teli elime sürmezken batarya sadece %3 harcıyordu. Şimdi ise nerdeyse %10 diyeceğim yani. Ne demek istediğimi anlamışsındır umarım. Pil ayarlarından takipliyorum ne ne kadar pil harcıyor diye. Uygulamalarla ilgili bir sorun yok. Bakalım zamanla ne kadar oturacak yeni yazılım..

Benim gece uyurken bırakıyorum sabah kalktığımda ya hiç düşmemiş oluyo ya da %1 düşüyo öyle devam ederse bi servise verin derim

n000k

n000k

Üye
Aynen bakalım ne olacak brz daha zaman tanıyayım diyorum yeni yazılıma.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Ben hiç batarya sorunu yaşamadım ama 10.1 de saçma sapan hatalar oluyordu yeniden başlatmalar falan 10.2 de hiç sorun yaşamadım gayet iyi gidiyor

SeçilmişArda

Üye
Public beta işte profil dosyasını indirip güncelleme geliyo telefona yüklüyosun.

Burdan kayıt ol profil dosyasını indirirsin ordan

Beta pişmanlıktır sadece ios 9 için kullanmıştım xD