Interneti Bol 500dk + 1gb Paketyıllık Abonelik Kampanyası

 • 8 Ekim 2013
 • 2198 Okunma
 • 26 Cevap

 1. 12 Ay Sözünüze, Her Yöne Tam 500
  Dakika Ve 1GB İnternet Paketi ile, Bol
  Bol İnternete Girin, Rahat Rahat
  Sevdiklerinizle Konuşun!

  Bu paket, SMS sevmeyen ve interneti
  yoğun kullanan müşterilerimize özel!
  Artık dileyen müşterilerimiz 12 ay
  boyunca söz vererek, İnterneti Bol 500
  dk + 1GB Paketi'nden aylık yalnızca 45
  TL'ye yararlanabiliyor! Hem rahat rahat
  internete girip, hem de sevdikleriyle
  bol bol konuşuyor!
  Hem interneti hem
  her yöne dakikayı, uygun fiyatlarla
  alabiliyor!


  Bu Kampanya 30 Kasım 2013 tarihine
  kadar geçerlidir.


  Katılmak için; BOL 500 yaz 2222’ye gönder
   


  Yazan: marist
 2. resmen soygun arkadaş , şu paralara bak , vodafone sizin yüzünüzden aldı başını gidiyor , siz hala para derdindesiniz , adamlar sürümden kazanıyor tüykşel kaydeş
   
 3. bi her yöne 500dk olması fiyatı 45 tl yapmamalı. pahalı
   
 4. 45 tl mi :D bende her yone 300 dk avea ici 3000 dk her yone 3000 sms 2 GB sonrasi hiz dusumlu sinirsiz interner paketim var aylik 36 oduyorum :D Avea candir can.
   
  Dede bunu beğendi.
 5. Müthiş kazık.

  Vodafone'a geçtim. Yukardaki pakete 1.000 sms ekle. Toplam 19 lira.

  Bu turkcell neyin kafasında anlamadım...
   
 6. oha 500 dakkayı 15 tl ye kullanıyorum vodafonda
   
 7. Bildiğin Kazıkcell işte :D Millet bu Kazıkcell'i neden kullanır hala anlamış değilim :D birine sorduğumda Kazımcell'in çekim kalitesi hepsinden iyi diyor :D lan benim Avea var hiç çekmediği olmadı zaten dağda taşta bayırda her yerde çekiyor millet kafasına sokmuş bi kere en iyi çeken Kazıkcell en iyi kazıklayanda Kazıkcell öyleyse ben Kazıkcell kullanmalıyım :D :D :D
  ---
  Bildiğin Kazıkcell işte :D Millet bu Kazıkcell'i neden kullanır hala anlamış değilim :D birine sorduğumda Kazımcell'in çekim kalitesi hepsinden iyi diyor :D lan benim Avea var hiç çekmediği olmadı zaten dağda taşta bayırda her yerde çekiyor millet kafasına sokmuş bi kere en iyi çeken Kazıkcell en iyi kazıklayanda Kazıkcell öyleyse ben Kazıkcell kullanmalıyım :D :D :D
   
  Dede bunu beğendi.
 8. Hemde taahhütlü
   
 9. arkadaşlar avea kullanipta heryerde cekiyor diyenler gelin ben ispatlayim ankaranin gobeginde hemde acik alanda cekmiyor avea
   
  avast bunu beğendi.
 10. Ankara'nın bazı yerlerinde Avea'yı bırak Turkcell ve Vodafone'unda hiç çekmediği yerler var merkez olmasına rağmen.
   
 11. Alla alla.
   
  esmeran3 bunu beğendi.
 12. ---
  ya turkcell de aveada kullandim ama kalite olarak kiyasi bile yapilamaz haci muratla mercedes i kiyaslamak gibi olur haa turkcell pahalimi pahali ama ucuzun var bi illeti pahalinin var bi kiymeti
   
 13. pahalı diye her yerde cekıyor demeyin türkcell eski oldugu için herkes heryerde cekıyor sanıyor
   
 14. Ben senelerdir Avea faturalı kullanıyorum. Ve interneti gayet hızlı mesela Google Play'den bir uygulama indirirken 3G açık şekilde saniyede ortalama 3 MB indiriyor. Evimde ki TTNET'e bağlandığım zaman bile wifi ile saniyede o kadar indirmiyor. Avea'nın çekim gücü veya internet hızı bölgeden bölgeye değişebildiği gibi Turkcell ve Vodafone'unda değişiyor. Beni öldürseler Turkcell kullanmam mesela. Bizim köyde Turkcell çekmiyor Avea çekiyor ama? Yani kısacası kimse şu daha iyi şu daha iyi diyemez. Herkes bulunduğu bölgedeki çekim gücü, hızı ve cebindeki parasına göre istediği operatörü kullanabilir.
  ---
  Aynen bilader katılıyorum. Herkes öyle biliyor ama Avea'nın nimetlerinden farkında değiller. Tarifelerini falan bilseler kimse kullanmaz Turkcell'i. Bir kere Turkcell'de adam gibi internet paketi yok ucuz. Avea'da aylık 14 TL'ye 2 GB sonrasında hız düşümlü sınırsız internet paketim var. Hadi bunu Turkcell sağlasın.
  ---
  Ankara'nın her yerini karış karış test ettinmi de bu kadar şaşırdın ?
   
 15. Ankara'da değilim ki :)
   
 16. Ödeyebilen istediğini kullanır.Ben seçim hakkımı kaliteden yana kullandım.Evet pahalı ama şebeke ve internet sorunu çekmiyorum.
  Diğer 2 operatörü de kullandım uzun yıllar ama randıman alamadım.Şebeke problemi ve aramada kesilmeler çok aşikar.Avea ile yaşadığım problemin ertesi günü kartı kırarak Türkcell faturalı hat aldım.Beni çok mağdur etmişti.Yağmur yağar şebeke çekmez,gök gürler şebeke çekmez,hani utanmasa cebinizde taşımayın telefonu şebekeyi engelliyor derler :)
  Avea'ın cazibesi, Vodafone'un tarifesi, Türkcell'in kalitesi...Keşke az biraz da hesaplı olsa.ama Türkcell'in hesaplı olması demek de diğer öperatörlerin iflası demektir.
   
  esmeran3 bunu beğendi.
 17. Ben vodafone kullanıcısıyım ama TURKCELL kadar kaliteli bi oparatör yok gerek çekme gücü gerek internet hızı hiç bir tarifede yok bana göre en kaliteli Turkcell Daha sonra vodafone avea sadece tarifeden kazanıyor 14 liraya 2gb net paketi yaparsa avea tercih edilir ama internetinin yavaşlığı bariz ortada :) Öğrenci olduğum için vodafone kullanıyorum tarifeliri tam bana göre.
  Ama çalışmaya başlayınca ilk işim TURKCELL e dönmek olacak
   
 18. İşte iş adamıysa paran varsa , para vermende sorun olmazsa turkcell 1. numara :)
   
  esmeran3 bunu beğendi.
 19. 1.Turkcell
  2.Vodafone
  3.Avea :) bana göre böyle
   
 20. Evin içinde bile çekmeyen, konuşurken ikide bir kesilen ve parazit bir sesle konuşulan iki şebekeden ne beklenir ki. Öğrenci işi evde makarna yemek gibi bir şey.
   
  esmeran3 bunu beğendi.
Yüklüyor...
20/11/2018 - 14:15