Faturalı Interneti Bol 500dk + 1gb Paketyıllık Abonelik Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
Interneti Bol 500dk + 1gb Paketyıllık Abonelik Kampanyası
12 Ay Sözünüze, Her Yöne Tam 500
Dakika Ve 1GB İnternet Paketi ile, Bol
Bol İnternete Girin, Rahat Rahat
Sevdiklerinizle Konuşun!

Bu paket, SMS sevmeyen ve interneti
yoğun kullanan müşterilerimize özel!
Artık dileyen müşterilerimiz 12 ay
boyunca söz vererek, İnterneti Bol 500
dk + 1GB Paketi'nden aylık yalnızca 45
TL'ye yararlanabiliyor! Hem rahat rahat
internete girip, hem de sevdikleriyle
bol bol konuşuyor!
Hem interneti hem
her yöne dakikayı, uygun fiyatlarla
alabiliyor!

Bu Kampanya 30 Kasım 2013 tarihine
kadar geçerlidir.

Katılmak için; BOL 500 yaz 2222’ye gönder

newrophat

Üye
resmen soygun arkadaş , şu paralara bak , vodafone sizin yüzünüzden aldı başını gidiyor , siz hala para derdindesiniz , adamlar sürümden kazanıyor tüykşel kaydeş

monteboy

monteboy

Üye
bi her yöne 500dk olması fiyatı 45 tl yapmamalı. pahalı

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
45 tl mi :D bende her yone 300 dk avea ici 3000 dk her yone 3000 sms 2 GB sonrasi hiz dusumlu sinirsiz interner paketim var aylik 36 oduyorum :D Avea candir can.

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Müthiş kazık.

Vodafone'a geçtim. Yukardaki pakete 1.000 sms ekle. Toplam 19 lira.

Bu turkcell neyin kafasında anlamadım...

kadir.ozel2

kadir.ozel2

Üye
oha 500 dakkayı 15 tl ye kullanıyorum vodafonda

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Müthiş kazık.

Bildiğin Kazıkcell işte :D Millet bu Kazıkcell'i neden kullanır hala anlamış değilim :D birine sorduğumda Kazımcell'in çekim kalitesi hepsinden iyi diyor :D lan benim Avea var hiç çekmediği olmadı zaten dağda taşta bayırda her yerde çekiyor millet kafasına sokmuş bi kere en iyi çeken Kazıkcell en iyi kazıklayanda Kazıkcell öyleyse ben Kazıkcell kullanmalıyım :D :D :D
Müthiş kazık.

Bildiğin Kazıkcell işte :D Millet bu Kazıkcell'i neden kullanır hala anlamış değilim :D birine sorduğumda Kazımcell'in çekim kalitesi hepsinden iyi diyor :D lan benim Avea var hiç çekmediği olmadı zaten dağda taşta bayırda her yerde çekiyor millet kafasına sokmuş bi kere en iyi çeken Kazıkcell en iyi kazıklayanda Kazıkcell öyleyse ben Kazıkcell kullanmalıyım :D :D :D

• Beğen
Tepkiler: Dede
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Hemde taahhütlü

arifff_0619

Üye
arkadaşlar avea kullanipta heryerde cekiyor diyenler gelin ben ispatlayim ankaranin gobeginde hemde acik alanda cekmiyor avea

• Beğen
Tepkiler: avast
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
arkadaşlar avea kullanipta heryerde cekiyor diyenler gelin ben ispatlayim ankaranin gobeginde hemde acik alanda cekmiyor avea
Ankara'nın bazı yerlerinde Avea'yı bırak Turkcell ve Vodafone'unda hiç çekmediği yerler var merkez olmasına rağmen.

arifff_0619

Üye
Ankara'nın bazı yerlerinde Avea'yı bırak Turkcell ve Vodafone'unda hiç çekmediği yerler var merkez olmasına rağmen.
ya turkcell de aveada kullandim ama kalite olarak kiyasi bile yapilamaz haci muratla mercedes i kiyaslamak gibi olur haa turkcell pahalimi pahali ama ucuzun var bi illeti pahalinin var bi kiymeti

phasan

phasan

Üye
ya turkcell de aveada kullandim ama kalite olarak kiyasi bile yapilamaz haci muratla mercedes i kiyaslamak gibi olur haa turkcell pahalimi pahali ama ucuzun var bi illeti pahalinin var bi kiymeti
pahalı diye her yerde cekıyor demeyin türkcell eski oldugu için herkes heryerde cekıyor sanıyor

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Ben senelerdir Avea faturalı kullanıyorum. Ve interneti gayet hızlı mesela Google Play'den bir uygulama indirirken 3G açık şekilde saniyede ortalama 3 MB indiriyor. Evimde ki TTNET'e bağlandığım zaman bile wifi ile saniyede o kadar indirmiyor. Avea'nın çekim gücü veya internet hızı bölgeden bölgeye değişebildiği gibi Turkcell ve Vodafone'unda değişiyor. Beni öldürseler Turkcell kullanmam mesela. Bizim köyde Turkcell çekmiyor Avea çekiyor ama? Yani kısacası kimse şu daha iyi şu daha iyi diyemez. Herkes bulunduğu bölgedeki çekim gücü, hızı ve cebindeki parasına göre istediği operatörü kullanabilir.
pahalı diye her yerde cekıyor demeyin türkcell eski oldugu için herkes heryerde cekıyor sanıyor
Aynen bilader katılıyorum. Herkes öyle biliyor ama Avea'nın nimetlerinden farkında değiller. Tarifelerini falan bilseler kimse kullanmaz Turkcell'i. Bir kere Turkcell'de adam gibi internet paketi yok ucuz. Avea'da aylık 14 TL'ye 2 GB sonrasında hız düşümlü sınırsız internet paketim var. Hadi bunu Turkcell sağlasın.
Ankara'nın her yerini karış karış test ettinmi de bu kadar şaşırdın ?

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Ödeyebilen istediğini kullanır.Ben seçim hakkımı kaliteden yana kullandım.Evet pahalı ama şebeke ve internet sorunu çekmiyorum.
Diğer 2 operatörü de kullandım uzun yıllar ama randıman alamadım.Şebeke problemi ve aramada kesilmeler çok aşikar.Avea ile yaşadığım problemin ertesi günü kartı kırarak Türkcell faturalı hat aldım.Beni çok mağdur etmişti.Yağmur yağar şebeke çekmez,gök gürler şebeke çekmez,hani utanmasa cebinizde taşımayın telefonu şebekeyi engelliyor derler :)
Avea'ın cazibesi, Vodafone'un tarifesi, Türkcell'in kalitesi...Keşke az biraz da hesaplı olsa.ama Türkcell'in hesaplı olması demek de diğer öperatörlerin iflası demektir.

• Beğen
Tepkiler: esmeran3
esmeran3

esmeran3

Üye
Ben vodafone kullanıcısıyım ama TURKCELL kadar kaliteli bi oparatör yok gerek çekme gücü gerek internet hızı hiç bir tarifede yok bana göre en kaliteli Turkcell Daha sonra vodafone avea sadece tarifeden kazanıyor 14 liraya 2gb net paketi yaparsa avea tercih edilir ama internetinin yavaşlığı bariz ortada :) Öğrenci olduğum için vodafone kullanıyorum tarifeliri tam bana göre.
Ama çalışmaya başlayınca ilk işim TURKCELL e dönmek olacak

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
Ben vodafone kullanıcısıyım ama TURKCELL kadar kaliteli bi oparatör yok gerek çekme gücü gerek internet hızı hiç bir tarifede yok bana göre en kaliteli Turkcell Daha sonra vodafone avea sadece tarifeden kazanıyor 14 liraya 2gb net paketi yaparsa avea tercih edilir ama internetinin yavaşlığı bariz ortada :) Öğrenci olduğum için vodafone kullanıyorum tarifeliri tam bana göre.
Ama çalışmaya başlayınca ilk işim TURKCELL e dönmek olacak
İşte iş adamıysa paran varsa , para vermende sorun olmazsa turkcell 1. numara :)

• Beğen

metinmb407

Üye
Evin içinde bile çekmeyen, konuşurken ikide bir kesilen ve parazit bir sesle konuşulan iki şebekeden ne beklenir ki. Öğrenci işi evde makarna yemek gibi bir şey.

• Beğen

Üst Alt