İnternet

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OozyStaw

OozyStaw

Üye
    Konu Sahibi
İnternet
Arkadaşlar bende ne internet paketi nede tl var hiç bir şekilde dns ayarı felan yapmadım ama internette bağlanıyorum kısmen oluyor hep olmuyor wifi kapalı sadece mobil veri açık neden kaynaklandığını bilen varsa yardımcı olsun benim tahminim çevrede internet erişimi olan telefon varsa bağlanıyor tespitlerim buna yönlendirdi beni telefon L920 operatör Avea şimdiden teşekkür ediyorum. Ha bide önce sadece mesajlaşma ve kişiler kısmından Facebook a bağlanıyordum şimdi her şeye bağlanıyorum Youtube video izleme forum gezme falan

ardacumhur

ardacumhur

Üye
:kop2:

Allah razı olsun kardeş :)

Sorununla ilgili bir çözüm bilmiyorum ama bu cihaz beni her gün şaşırtmayı başarıyor :)

OozyStaw

OozyStaw

Üye
    Konu Sahibi
:) yav daha önce kendi telefonumu modem olarak gösterdim ama diğer ağları otomatik olarak yapabilir diye düşünmedim :)

_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
hahaha ben olsam bu durumdan şikayet etmezdim :)

sebahattinART

sebahattinART

Üye
Aynı şey bendede oluyor sık sık :D

serinaga

serinaga

Üye
Yahu beyler bu durum hasıl olduğunda hiç faturayı baktınız mı ? Birde şöyle bir durum var, bir arkadaşımın tarifesinde internet paketi vardı ve haberi yoktu. Öncelikle tarife bilgilerinizi öğrenin ...

komando04

komando04

Üye
bedava internet ne güzel,belki Avea sana internet yollamıştır

Samet.25

Bence dikkat et sonradan kitlemesinler

ecel54

ecel54

Üye
Windows Phone, Türkiye'ye gelmeden bir ay önce Turkcell ile bazı siteler ve uygulamalar internet paketi olmadan kullanılabiliyordu. Telefonlar Türkiye de çıkınca ücretsiz bağlanamaz olmuştum :D. Benim tahminim Turkcell, Windows Phone yeni bir sistem olduğu için sistemi deniyordu. Belki Avea da denemeye başlamıştır. :ehe Tüm Avea kullananlarda oluyormu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt