Eve İnternet Almak İstiyorum!

Sponsorlu Bağlantılar

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Eve İnternet Almak İstiyorum!
Merhaba arkadaşlar, Mayıs ayından itibaren işe başlıyorum ve artık kendimi toparlamak istiyorum kimseye boyun eğmeden kendi ihtiyaçlarımı kendim karşılamak istiyorum. Mobil operatörler sınırsız paketleri sadece faturalı hatlara yönlendirdiler bu da can sıkıcı olduğu için eve internet almayı düşünüyorum ama hangi firmaların hangi kampanyaları caziptir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim :tebessüm:

Ev telefonu var evde, İnterneti aşırı yoğun olmasa da kullanmaktayım ( Facebook/Twitter/Maxicep/Tarayıcı üzerinden oynanan online oyunlar/Film izleme/Gözüme hoş görünen oyunları indiriri oynarım)
Sizce nasıl bir tarife yahut kampanya seçmeliyim?
Ayrıca hız konusu nasıl olur?

Şimdiden teşekkür ederim :tebessüm:

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Komşu İle Ortak Uydunet Kullanıyorum Memnunum. Bana Yetiyor Her İşimi Görüyor. (Gidip Vodafone,Türk Telekom Çektirme Evine)

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
kralberk13

kralberk13

Üye
hocam ben türksatın kampanyasındayım 25 megabit 75 gb 50 tl :) tavsiye ederim
türksat uydu net bilginiz olsun :)

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___ ve KinG Tornado
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Komşu İle Ortak Uydunet Kullanıyorum Memnunum. Bana Yetiyor Her İşimi Görüyor. (Gidip Vodafone,Türk Telekom Çektirme Evine)
Valla öyle komşulardan da net kullanan yok bildiğim kadarıyla :bilmm o yüzden eve çektirmek zorundayım bilgi edinmek için açtım konuyu ne yapsam kararsızım :bilmm Aklımda Türk Telekom ve Turkcell Super online var ama turkcell alt yapı buraya daha gelmediği için onu eliyorum :(
hocam ben türksatın kampanyasındayım 25 megabit 75 gb 50 tl :) tavsiye ederim
türksat uydu net bilginiz olsun :)
Bi bakıyım 75GB aşımında ekstra bi ücret yansıyor mu peki? veya hız düşümü nasıl oluyor?

abdulk4dir

abdulk4dir

Üye
Turknet in 150GB akk 16mbit taahhütsüz paketi var. Yarın bir gün kapatmak gerekti mi taahhüt ile vs. uğraşmazsın

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: abdulk4dir
kralberk13

kralberk13

Üye
Valla öyle komşulardan da net kullanan yok bildiğim kadarıyla :bilmm o yüzden eve çektirmek zorundayım bilgi edinmek için açtım konuyu ne yapsam kararsızım :bilmm Aklımda Türk Telekom ve Turkcell Super online var ama turkcell alt yapı buraya daha gelmediği için onu eliyorum :(

Bi bakıyım 75GB aşımında ekstra bi ücret yansıyor mu peki? veya hız düşümü nasıl oluyor?
evet 3 megabite düşüyor ama herhangi bir ekstra ücret ödenmiyor

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Uydunetten Başkası Yalan
En Son 25 AKK 10 Mbps Si 30 TL İdi + HD Kutuda Veriyor Sanırım Sinema Paketleri Vs İstersende 3 TL Filan Fark Oluyor Ama İlk Ay Tüm Kanallar Açık Sanırım Ne Var Ne Yok Hepsi

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
25mbps 75gb 59tl'lik bi paket gördüm Galiba onda karar kıldım :tebessüm:

kralberk13

kralberk13

Üye
nerde gördün hocam 60 tl lik :D
linke gir bakam kaç tl :)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
nerde gördün hocam 60 tl lik :D
linke gir bakam kaç tl :)
yanlış hatırlıyor olabilirim çok siteye girdim ama karar kıldığım paket bu yani 25mbps 75gb

kralberk13

kralberk13

Üye
24 ay sözünde durcan kaçış yok :D hayırlı olsun

Üst Alt