İninal Kart Hakkında Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

KAYIP-ADAM

Üye
    Konu Sahibi
İninal Kart Hakkında Yardım
Arkadaşlar yaklaşık 2 yıl önce ininal kart almıştım. Hesabı filan oluşturdum ancak yılda 1 kez kullandığım için sürekli yeni kart alıyordum. 3 kart'tan fazla alınamıyormuş ve 4'ncü kart'ı zar zor almıştım.

Yenisini alamıyorum.

İninal hesabımı nasıl kapatabilirim cep telefonumu değiştirdiğim için hesabıma'da giremiyorum.

Yeni ininal kart nasıl alabilirim ve öncekileri kapatabilirim

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Sürekli yeni kart neden alıyorsun ?

KAYIP-ADAM

Üye
    Konu Sahibi
Sürekli yeni kart neden alıyorsun ?
yılda bir kez kullanınca yüklediğim parayı çekmesinden kaynaklı alıyordum. Şimdi hesabıma giremiyorum çünkü telefon numaramı değiştirdim girerken cep telefonu onayı istemekte nasıl halledebilirim bu sorunu ararsam ilgilenilir mi? kart iptali yapsam?
Ayriyetten kartların hepsi kayıp

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Alacağınız ürünün miktarı kadarının 1-2 Tl fazlasını karta eklesin sürekli yeni kart almana gerek olmazdı, numara nasıl olur bilmem arayıp görüş bakalım.

KAYIP-ADAM

Üye
    Konu Sahibi
Alacağınız ürünün miktarı kadarının 1-2 Tl fazlasını karta eklesin sürekli yeni kart almana gerek olmazdı, numara nasıl olur bilmem arayıp görüş bakalım.
ininal kartlarımın ilk aldığımın sanırım buldum ancak tam emin değilim bunu para yüklemeden nasıl anlayabilirim? numarayı müşteri hizmetlerini arayarak değiştirilebiliyormuş.

Üst Alt