• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Paypal | Nakit Kart Hakkında Herşey

Sponsorlu Bağlantılar

forcerecon

forcerecon

Üye
    Konu Sahibi
Paypal | Nakit Kart Hakkında Herşey
Merhaba Arkadaşlar; Paypal yeni bir hizmeti devreye soktu.Paypal Nakit Kart! Nakit kart bir ininal kart gibi ön ödemeli bir karttır.Çok avantajlarının yanı sıra kötü yanlarıda var.Şimdi nedir özellikleri bir açıklayalım;

Nasıl Alır, Kullanırsın?
İster evde internetten, ister mağazadan... Seçim senin!
Kartını, paypal web sitesi üzerinden başvuru yoluyla ücretsiz kurye ile adresine isteyebilir ya da sana en yakın anlaşmalı mağazalardan satın alabilirsin.

Satış noktasında beklemek mi? Asla...
Kartını alırken ve kullanıma açarken uzun formlar doldurmana ve
beklemene gerek yok. Kartını hemen alabilir, web sitesi üzerinden
hızlıca kullanıma açarak alışverişe anında başlayabilirsin.

İstediğin an paran cebinde
PayPal Nakit kartındaki paranı, ihtiyacın olduğunda yurt içinde ve yurt dışında ki tüm ATM’lerden 7/24 çekebilirsin.

Kartına özel Online Hizmetler parmaklarının ucunda...
Online Hizmetler ile 7/24 PayPal Nakit kartına ait birçok işlemi gerçekleştirebilirsin. Online hizmetlerden kart işlemlerinin detaylarını görebilir, kişisel bilgilerini değiştirebilir, yeni şifre talebinde bulunabilir, kartını geçici süreliğine kapatabilir ve tekrar kullanıma açabilirsin.

Kart Özellikleri Neler?
  • İnternette ve sokakta dünyanın dört bir yanından özgürce alışveriş yapabilirsin.
  • Kart Satış Noktalarından ve TEB ATM’lerinden
  • İhtiyacın olduğunda, kartındaki paranı ister daha avantajlı olarak TEB ATM'lerinden, istersen diğer tüm ATM'lerden çekebilirsin.
  • Kartını bulamıyorsan istediğin zaman Online Hizmetlerden kullanıma geçici süreliğine kapayabilir, bulduğunda tekrar açabilirsin.
  • Online hizmetlerden kart şifreni ve adres bilgilerini değiştirebilir, paranı ve kalan bakiyeni öğrenebilirsin.
  • PayPal bakiyenle Online hizmetlerden kartına para yükleyebilirsin. +18
  • Kartını PayPal hesabına ekleyebilir, PayPal hesabın yoksa ücretsiz hesap açabilirsin. +18
ÜCRETLENDİRME

İşlemlerÜcretlerAçıklamalar
Kart Satış Ücreti5 TLKartı satın alırken bir kereye mahsus ödenir.
Nakit Para Yükleme1 TLTEB ATM'lerinden işlem başına ödenir.
Nakit Para Yükleme2 TLMigros'larda işlem başına ödenir.
Nakit Para Yükleme%1PTT'lerde işlem başına ödenir.
Nakit Para Çekme1 TLTEB ATM'lerinden işlem başına ödenir.
Nakit Para Çekme5 TLYurt içi ve yurt dışı diğer ATM'lerden işlem başına ödenir.
Aylık Sabit Ücret1 TLKart için her ay sabit olarak çekilen tutardır. Otomatik olarak kart bakiyesinden düşülür.
Paypal'dan Para Transferi1 TLPayPal bakiyesinden karta yapılan ve işlem başı alınan para transfer bedelidir.
[TBODY] [/TBODY]
LİMİTLER
İşlemlerDönemTutar
Para ÇekmeGünlük300 TL
Para ÇekmeAylık1000 TL
Para ÇekmeYıllık2000 TL
Para YüklemeYıllık5000 TL
Para Yüklemeİşlem Başına300 TL
[TBODY] [/TBODY]
PAYPAL BAKİYE AKTARIMI

Limit TürüTutar
İşlem Başına800 TL
Günlük800 TL
Aylık4000 TL
[TBODY] [/TBODY]
Benim Yorumum
Arkadaşlar seçenekler çok güzel. TEB atmlerinden para yatırmak olsun. Diğer atmlerden para yatırmak olsun birçok para yatırma seçeneği mevcut. Üstelik ininal karta göre yatırdığınız parayı çekme olanağıda veriliyor. Online hizmetlerden kartını geçici süre bloke edip açma özelliği, limitlerin yüksek olması falan güzel şeyler kendisini rakiplerinden farkını ortaya koyuyor, fakat ücretlendirmeler ortada. Çekilen her paradan yapılan her yüklemeden birer ikişer TL ücret kesiliyor. Ben paypal sitesi üzerinden online siparişimi vardim.Sipariş vermek isteyenler için linkleri aşağıya koyacağım.Kart elime geçtiği zaman sizlere en yakın zamanda yazacağım.
Sipariş Linki:

Yunkaai

Yunkaai

Üye
İnternetten sipariş ettiğimizde kart için kargo yada başka herhangi bir ücret alınıyormu? Bakiye yüklerken,para çekerken ve aylık ne kadar kesiliyor?

forcerecon

forcerecon

Üye
    Konu Sahibi
1uote="Weewoo, post: 6801193, member: 2135099"]İnternetten sipariş ettiğimizde kart için kargo yada başka herhangi bir ücret alınıyormu? Bakiye yüklerken,para çekerken ve aylık ne kadar kesiliyor?[/quote]
Kargo ücreti yok.5 TL kart ücreti var. Bakiye yüklerken ve çekerken Teb ATM leri 1 TL işlem ücreti alıyor.Aylık yine 1 TL ödüyorsunuz vergi olarak.

Yunkaai

Yunkaai

Üye
Verdik siparişi. Beğenirsem ininali kullanmam artık. Paypalın daha geniş bir alışveriş ağı var.

Quandrostr

Quandrostr

Üye
ininal indirim kampanya felan yapıyor ama paypal daha yeni kart konusunda umarım yakında daha iyi aşamaya gelir

0MG90

0MG90

Üye
Hem aylık ücret var hemde para yatırırken ücret. PayByMe PrePaid de bu yok.
Eğer ihtiyacım olursa alırım.

Quandrostr

Quandrostr

Üye
Evet şu üçret konusunu kaldırmaları lazım sanki gerçekten bir kredi kartıymış gibi birde üçret alıyorlar

forcerecon

forcerecon

Üye
    Konu Sahibi
Verdikleri hizmet karşısında 1 TL yi fazla görmüyorum kaldı ki internetten çok alış veriş yapan biriyim böyle no-name kartlar çok iyi bu konuda ve paypalada güveniyorum

0MG90

0MG90

Üye
Teb ve Ptt anlaşmalı mı bu sadece?

Quandrostr

Quandrostr

Üye
Paypal kurucuları resmen kendilerine döndürmüş olayı düzenli olarak devamlı para akışı demek çünkü bu kullanımı yaygınlaşırsa iyi zengin olacaklar demektir aylık 1 tl işlem başına 5 tl vs vs işi ilerletmişler bence şuan üçretsiz banka kartları bile bundan karlı gibi gözüküyor

forcerecon

forcerecon

Üye
    Konu Sahibi
Hem aylık ücret var hemde para yatırırken ücret. PayByMe PrePaid de bu yok.
Eğer ihtiyacım olursa alırım.
PaybyMe Kart, nakit çekim işlemlerine kapalıdır.
Teb ve Ptt anlaşmalı mı bu sadece?
Teb deb 1 TL ye ptt den % 1 TL alınıyor.İninal karttada sadece PTT atm yatırmaları ücretsiz.Gişelerden 0,25 krş alınıyor ki PTT atmleri çoğu zaman arızalıdır.
Paypal kurucuları resmen kendilerine döndürmüş olayı düzenli olarak devamlı para akışı demek çünkü bu kullanımı yaygınlaşırsa iyi zengin olacaklar demektir aylık 1 tl işlem başına 5 tl vs vs işi ilerletmişler bence şuan üçretsiz banka kartları bile bundan karlı gibi gözüküyor
Bildiğim kadarı ile para çekmeye izin veren tek kart bu gözüküyor.Kartını kumbara olarak kullanacak kişiler veya para biriktirmek için seçebilirler bu kartı.Ama sürekli alış-veriş yapan kişiler PaybyMe Kart yada İninal kartı seçebilir.

0MG90

0MG90

Üye
PaybyMe Kart, nakit çekim işlemlerine kapalıdır.
Evet ön ödemeli kart eksikliği işte. İninalda da yok. Paybyme oyun kartı zaten onun için kullanıyorum.
İninal ıda alışveriş için kullanıyordum ama bunu alırsak istediğim sitede kullanabilir miyim? Anlaşma yapmaları şart mı?

forcerecon

forcerecon

Üye
    Konu Sahibi
Evet ön ödemeli kart eksikliği işte. İninalda da yok. Paybyme oyun kartı zaten onun için kullanıyorum.
İninal ıda alışveriş için kullanıyordum ama bunu alırsak istediğim sitede kullanabilir miyim? Anlaşma yapmaları şart mı?
Anlaşmalarına gerek yok çünkü ininal kart ile iş ortağı paypal nakit.Aynı ininal kart gibi Master Card logosu geçen her yerde kullanabilirsiniz :)

0MG90

0MG90

Üye
Anlaşmalarına gerek yok çünkü ininal kart ile iş ortağı paypal nakit.Aynı ininal kart gibi Master Card logosu geçen her yerde kullanabilirsiniz :)
Baktım daha bizim burada satılmıyor. Gelince alırım.

0MG90

0MG90

Üye
İsterseniz online sipariş verin evinize gelsin ücretsiz kargo ile :)
İmzan kural dışı:)
İşte o sorun olur :)
Paybyme yi aldığımda 10tl yüklü gelmişti ilk2bin kişiye bu da öyle olsa güzel olurdu

forcerecon

forcerecon

Üye
    Konu Sahibi
İmzan kural dışı:)
İşte o sorun olur :)
Paybyme yi aldığımda 10tl yüklü gelmişti ilk2bin kişiye bu da öyle olsa güzel olurdu
İmzamı düzelttim.Bunda 10 TL geleceğini sanmıyorum :DKartım bugün geldi.Çok kaliteli bir basım olmuş. :)

Yunkaai

Yunkaai

Üye
Perşembe verdim siparişi hala gelmedi...

0MG90

0MG90

Üye
İmzamı düzelttim.Bunda 10 TL geleceğini sanmıyorum :DKartım bugün geldi.Çok kaliteli bir basım olmuş. :)
Bir siteden alışveriş yaparsan bizimle siteyi paylaşır mısın? Her sitede çalışıyor mu merak ediyorum.

Üst Alt