İmzam çok silinmeye başladı forumda ÖNEMLİ

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TEKYUMRUK

TEKYUMRUK

Üye
    Konu Sahibi
İmzam çok silinmeye başladı forumda ÖNEMLİ

bu ve bunun gibi imzalarım sürekli siliniyor İMZA KURALI diye bişi varsa buna uyuyoruz
ARTIK SİNİRLENMEMEK ELDE DEĞİL
YA İMZA KURALLARINI YENİDEN KOYUN YADA BU İMZAMI SİLEN ARKADAŞI Bİ UYARIN OLURMU
ARTIK FORUMA NE İMZA KOYSAM SİLİNİYOR İNSAF EDİN BİRAZCIK

HA BİDE UNUTMADAN ŞİMDİ ANLAMSIZCA CEZA VERİRSİNİZ
HERZAMAN ÜYE SUÇLU OLUR NASIL OLSA BİDE O İMZAYI SİLEN KİŞİDE ARAYIN SUÇU

Merhaba arkadaşlar,
Maxicep.com - Güncellenmiş Forum Kuralları - İmza ve Avatar Kuralları .!
Daha düzenli bir forum sağlamak amacıyla, artık İmza ve Avatar Kurallarımızı sabitliyoruz ve bu konuyu herkesin dikkate alarak, mevcut üyelerin imza ve avatarlarını sekillendirmeleri ( eğer aykırı ise ) ve yeni imza/avatar kullanacakların da bu kurallara uymasını isteriz.

Forum Kuralları için, buraya tıklayınız. Forum kurallarında da yazdıgı gibi,

İmza:
Alıntı:
3-İmza Kuralları forum linkleri veya üyelik isteyen ticari site linki yazılamaz. İmza içeriği, mesaj yazma kurallarını da içerir.
İmza Resim Boyutu; En fazla 650 piksel genişlik, 150 piksel yükseklik (650x150 px.) ve 150 KB.(Kilobyte) boyutunda olabilir.
İmza Resim Adeti Sınırı: En fazla 5 adet resim, veya 5 adet smiley eklenebilir.
(Alt alta koyulan resimlerde, toplam yükseklik 150px. geçmemelidir.Yanyana koyulan resimlerde ise, toplam genislik 700px. geçmemelidir..
İmza En fazla Satır Sayısı: Yazı font boyutu 2 ise "7" satır , daha büyük ise "5" satır yazı eklenebilir.(Max. karakter boyutu: "4")
İmza En fazla Karakter Sayısı: 1000 karakter yazı eklenebilir.
Yönetici, imzanız için sizi uyarabilir yada kural dışı ise derhal müdahale edilir ve kurallar yöneticiler dahil herkes için geçerlidir.

*İmza ve avatar kuralları, genel anlamda forum kurallarında belirtilen maddeleri ve mesaj yazma kurallarını da kapsar!

Saygılarımızla,
Yönetim

HANİ BİLMİYOSAN İMZAMI SİLEN AL SANA İMZA KURALLARI
BURDA HERKESE SAYGIMIZ VAR AMA Bİ YERE KADAR

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Ben sildim imzanı.

3-İmza Kuralları forum linkleri veya üyelik isteyen ticari site linki yazılamaz. İmza içeriği, mesaj yazma kurallarını da içerir.

Bu şu senin yaptığın şekilde gözüne sokar gibi büyülttüğüm cümleyi okuduysan eğer, şu kuralların da mesaj yazarken geçerli olduğunu anlaman lazım TEKYUMRUK efendi:

MaxiCep.Com - Duyuru : Spor Gündemi

Girip çıktığın bölümlerin kurallarına bir bakın, ondan sonra konuş!

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
11-Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız, yazmanız durumda mesajınıza yönetim ekibi tarafından müdahale edilebilir.

Kuralları bi gözden geçir istersen olurmu kardeş ondan sonra bir eksik varsa sitem edersin ama sitemini büyük harflerle değil daha nazik şekilde lütfen.

Uruloki

Uruloki

Üye
valla ben negative'den aldım baktım onunki yasak değil bana uyuyo hemen aldım inş kızmaz

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Merhaba "tekyumruk",

Forumumuzda karşı takım taraftarlarını tahrik edecek ifadelere yer vermek yasaktır.
6S, febe, gese, 8eşiktaş gibi ifadeler de buna dahildir.

Bu ifadeleri ne bir konuda ne bir mesajda ne bir imzada ne sosyal gruplarda ne de resim ya da gif olarak kullanabilirsiniz.
Size mantıklı gelir-saçma gelir, bu, MaxiCep'in genel kabul görmüş, üyelerine duyurulmuş ve duyurulmakta olan kurallarında yazılıdır.
Eğer o kadar mantıksız geliyorsa bu kuralı kaldırmak için oylamaya sunabilirsiniz site hakkında bölümünde ancak imzanızda kullanamazsınız.
Şu anda hala imzanızda "febe" yazıyor ve ben kurallar gereği silmek durumundayım...

'MuTTo'

'MuTTo'

Üye
Kardeşim sen karşı takımı 6tahrik edersen bu kurallarda da yazıyor.Adminler haklı.:oke:

CoDeYs

CoDeYs

Üye
arkadaş forum kurallarına uygun yapman gerkiyor ornegin ben okumadım daha ve okumadıgım için de istedigim imzayı kullanmıyorum çünkü bir imza için uyarı almak istemiyorum :)

Ozan

Ozan

Admin
arkadaş forum kurallarına uygun yapman gerkiyor ornegin ben okumadım daha ve okumadıgım için de istedigim imzayı kullanmıyorum çünkü bir imza için uyarı almak istemiyorum :)
İmzanızın ilk müdehalesinde uyarı puanı almazsınız sadece sileriz ancak tekrarı durumunda uyarı alabilirsiniz o yüzden bu kadar endise etmenize gerek yok . İmza kuralları da oldukça açık zaten, mesaj yazma kuralları + belli resim sayısı ile resim yükseklik-genislik kısıtlamaları var o kadar ...

CoDeYs

CoDeYs

Üye
İmzanızın ilk müdehalesinde uyarı puanı almazsınız sadece sileriz ancak tekrarı durumunda uyarı alabilirsiniz o yüzden bu kadar endise etmenize gerek yok . İmza kuralları da oldukça açık zaten, mesaj yazma kuralları + belli resim sayısı ile resim yükseklik-genislik kısıtlamaları var o kadar ...
teşekkür ederim ozan abi zaten benim imzam sıradan şekilde görüldügü gibi :)

bide maxicepin 2004 'ten buyana diye konun var mesajı görmedin galiba cevap bekliyoda hala :D rica etsem bakarmısın

Trackmania

Trackmania

Üye

benim müziğimden dolayı ceza aldım ilk başta uyarı verilemsi gerekli değilmi hemde slinmeyecek chawrash tarafından verildi......

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
benim müziğimden dolayı ceza aldım ilk başta uyarı verilemsi gerekli değilmi hemde slinmeyecek chawrash tarafından verildi......

Banlandın ama yine de vereyim bir cevap. Göreceksin nasıl olsa bir şekilde.

Profil müziğinizde küfürlü bir parça vardı. Küfürün her hali yasak olduğundan uyarı puanı aldınız haliyle. Negative'in bahsettiği sözlü uyarıyı genelde genelde basit kural ihlallerinde yapıyoruz. Küfür de basit bir kural ihlali değil herhalde..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...