ikici el tertemiz psp satılır

Sponsorlu Bağlantılar

sercan arıkan

sercan arıkan

Üye
    Konu Sahibi
ikici el tertemiz psp satılır
2 yıldır bnde ama gözümün nuru gbi baktım 3 oyun 4gb hafıza kartı we full kutu iceriği ile 450 liraya werlr.. ha ayriyetten 50 liralik psp pro su da bulunmaktadır

Salihyet

Salihyet

Üye
psp pro için 50 çok değil mi ? ayrıca psp slim mi ?

Emrikoo

Emrikoo

Üye
sıfır psp slimler 280 lira arkadaşım naaptın sen :D:D:D ki seninki 2 senelik olduğuna göre slim değil fat. 2 sene önce slim yoktu çünkü :)

slim sıfırlar 280 e satılıyoken sen 2 senelik fat a 450 demişsin :D yanında 4 gb kart veriyorum diyosanda ikinci el 4 gb kartlar 40-50 liradan gidiyo :)

senin bu elindekiler 200 anca eder.

Salihyet

Salihyet

Üye
kararı satıcı verir :bigstar: saygı duyarım..

mustafazeyn

Üye
smdıkı sıfır fıaytı nedr?

parmak00

Üye
de get gardes yaaaa herkes psp satabılmek ıcın taaaaaaaaaaaa 150 ytl fat satıyor sen slım ıcın 450 ytl valla gardes sen bu gıdısle elındekı makınayı cooooook zor satarsın bulabılırsen ole bır enayı bana gonder bende bıseler verım ona zuha ha ha :D:D:D:D:D

bboyy58

bboyy58

Üye
180 ytl verıyım :oke:

memolim83

memolim83

Üye
kardeş 200 veriyim

hacker_lost

Üye
BEN satıyorum 200 liraya psp fat 2 Gb hafıza kartı silikon koruma kabı sünger koruma kumaşı :) orjinal remote control kulaklık 1.5 dvd oyunşarj cihazı bileklik isterseniz resim de koyabilirim

--------------- Ekleme ---------------

Bursa'da oturuyom

GÖCER

Üye
muharrem kardeşim bende bursada oturuyorum psp arıyorum, elimde ps2 var sahibinden.com da 13306702 nolu ilan yanında motorola marka cep tel'i de verebilirim kullanırım diyorsan.

mapaydin3438

Üye
Kardeş bi sorunu yoksa ben alıyorum bana mesaj at acilll plss 5066382252

BEN satıyorum 200 liraya psp fat 2 Gb hafıza kartı silikon koruma kabı sünger koruma kumaşı :) orjinal remote control kulaklık 1.5 dvd oyunşarj cihazı bileklik isterseniz resim de koyabilirim

:bann:Kardeş bi sorunu yoksa ben alıyorum bana mesaj at acilll plss 5066382252

berkgs

Üye
kardeş ben almak ıstıoım ama kkargo ile yolla parasını ben vercem

cherko

Üye
ikinci el diyon sıfırı o kadar

cemecin

Üye
arkadaslar bn de satıyorum psp fat 2GB hafıza kartı kartı orjina sony nindir 2 orjinal oyun gta ve world soccer kılıfı sarj aleti +32mb hafıza kartı yanında 300 tl temiz kulandım alacak arkadaslar için hayırlı olsun

sonerbala

Üye
elimde sıfır denecek kadar temiz bi slim var 190 liraya verecegim 8 gb hafıza kartıyla beraber ilgilenenler [email protected]

tuncbora

tuncbora

Üye
bursada oturuyorum alıcak arkadaşlar varsa 4 oyunla birlikte 180 tl

[email protected] bana burdan ulassın.

xarsianswest

Üye
PSP Go satıyorum ucuza hıcbır sorunu yok cızıgı yok oyunları icinde usb girisi sarj makinesi cantası var.Beyaz renk.Fıyatı:300 TL İstanbul icinden ilgilenen kisiler bana ulassınlar telefon numaram:0541 318 83 36 msn:p[email protected].

Üst Alt