Satılık / Takas Note N7000 Dartyden alınma/Kutulu Faturalı/Tertemiz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OnurErtas

OnurErtas

Üye
    Konu Sahibi
Note N7000 Dartyden alınma/Kutulu Faturalı/Tertemiz
Öncelikle Selamın Aleyküm arkadaşlar. Direk telefonu anlatıyorum.
-Note 1 zaten bilenler bilir 1.4 Ghz çift çekirdek işlemci 1GB ram ile s2 nin ekranı büyük ve biraz daha hızlı modelidir s2 ile aynı yıl üretilmiştir.
-Telefon tertemiz. Siyah renk. Dış çerçevede beyaz renk gibi göze belirgin boya atması olmasada dikkatli bakınca gözüken bir iki yerde boya atması vardır. Kesinlikle rahatsız edici derecede değildir. Yazmasam zaten farkına varmazsınız ama yinede yalan dolan olmasın diye söylüyorum.
-İlk alındığı günden beri flip cover kılıf ve jelatinle kullanılmıştır. Ezik göçük çatlak ekranda çizik kesinlikle yoktur.
-16 GB'lık modeldir. Sd kart kullanmasanız bile kolay kolay dolduramazsınız. Her şekilde işinizi görür.
-Telefon genel olarak tertemizdir. Kozmetik olarak 10 üzerinden 9 alır. 2 senelik telefonu tutupta 10 üzerinden 10 beklemek sıfır telefonlara yapılmış bir haksızlık olur :)
-3 4 ay daha garantisi vardır. Herhangi bir durumda garantisi bitmeden yine istediğiniz yerini yaptırabilirsiniz.
-Kutu içeriği: Orjinal şarj adaptörü, orjinal batarya (2adet), orjinal kulaklık, fatura ve garanti belgesi şeklindedir.
-Fiyat 600 liradır. Pazarlık düşünmüyorum ama elden alımlarda gelir bakarsınız telefonun başında belki bi miktar düşebilirim. Beni forumda bilen biliir kaç kere telefon satmışımdır almışımdır. Sıkıntısı olan varsada yazabilir konunun altına işte yok telefon aldık bozuktu yazdıgın gibi degildi seklinde sikayeti olan yazsın çekinmesin. Takasda var her türlü ikinci el telefon, slr kamera ile takas olur. Telefon kesinlikle yurtiçi olmalıdır. Ve takas sadece elden yapılır, Türkiyenin öbür ucundan yok işte önce sen gönder aynı anda gönderelim muhabbeti yapmayalım. Ha illaki başka ildeyim ama takas edicem derseniz önce siz gönderirsiniz alırım bakarım beğenmezsem kendi telefonunuzu geriye begenirsem benim telefonumu kargolarım.
-Bu fiyata s3 mini alacağınıza bu telefonu alın eşe dosta gidecek şekilde hem devasa ekranın internetin oyunların keyfini çıkarın hemde s3 mini gibi herkesin elinde gezdirdiği bi telefona sahip olmuş değil herkesin görünce beğeneceği bi telefona sahip olun.
NOT: TELEFON ELİME CUMA GÜNÜ GEÇECEĞİ İÇİN CUMAYA KADAR FOTOĞRAF ATAMAYACAĞIM. Alacak olan kişilerde cuma gününe kadar beklemek zorunda kalacaklar bunun için şimdiden özür dilerim. Alana şimdiden hayırlı olsun. Birde konunun altına fiyat yüksek gibi post kasma çabasıyla mesaj atan kişiler lütfen benden uzak dursunlar :) Teşekkür ederim . İyi günler herkese.
İRTİBAT TEL: 0542 247 1997 (Whatsapp, sms, çağrı)

Son düzenleme:

Peocawe

Peocawe

Üye
Kutulu garantili siyah discovery düşünür müsün? şehir neresi

OnurErtas

OnurErtas

Üye
    Konu Sahibi
Isparta kardeşim şehir kaç gb telefon?

Peocawe

Peocawe

Üye
4gb +8gb class 10 kart varda benim ankara şehir ya.

OnurErtas

OnurErtas

Üye
    Konu Sahibi
Valla yazdım yukarıya şehir dışı alımlarda takas dediğim gibi olur ama sıkıntı olacağını sanmıyorum telefonun fotoğraflarını atarsınız ben gönderin veya göndermeyin derim gönderdiginizde bakarım telefona anlaşmamıza uyar ise note'u veririm kargoya. anca bu şekilde olur kusura bakmayın

Peocawe

Peocawe

Üye
Valla yazdım yukarıya şehir dışı alımlarda takas dediğim gibi olur ama sıkıntı olacağını sanmıyorum telefonun fotoğraflarını atarsınız ben gönderin veya göndermeyin derim gönderdiginizde bakarım telefona anlaşmamıza uyar ise note'u veririm kargoya. anca bu şekilde olur kusura bakmayın

yok teşekkür ettim. Şehir ismi yazmıyordu, ya da ben göremedim o yüzden sordum. Ankaradaysanız elden hallederiz diye. Kargo ile takas taraftarı değilim, karşımda ki kim olursa olsun cihazları denemeden asla teslim edip almam.

OnurErtas

OnurErtas

Üye
    Konu Sahibi
Haklısın kardeşim bişey diyemem neyse hayırlı günler şehir ismi yazıyordu bu arada.Telefon satılmıştır. Konu kilitlenebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt