iGO Primo Nextgen(Israel) 9.18.27.687519 (arimi skinli-en mükemmeli++++)

Sponsorlu Bağlantılar

wwwumit

wwwumit

Üye
android 10 eski veya bulunamayan dosya hatasi veriyor ilgilenirmisiniz

LunatiK

Üye

Son düzenleme:

kapnofilik

Üye
Öncelikle emeğiniz için teşekkür ederim.Elinize sağlık.
Uygulamayı sorunsuz bi şekilde kurdum fakat traffic ayarlarını yapmama rağmen çalışmıyo.yine sizin paylaştığınız pongo skinde traffic sorunsuz çalışıyo.arimi skini kullanmak istiyorum.sorun için bir çözümünüz varmı.saygılarımla

340676

Üye
özüt hocam teşekkürler öncelikle siz olmasanız evin yolunu bulamayacağız :)))) sıkıntım şu araç multimedyasın da açılması yaklaşık 45 saniye sürüyor her açılışında igo yükleniyor uyarısı ile 45 saniye siyah ekranda bekletiyor hızlandırma yolu var mıdır ? igo gift 15 saniyede açılıyor

Coolwhisper

Üye

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
programı sorunsuz olarak samsung galaxy a5 2015 romu a730F hades rom cihaza kurdum ama açarken global.cfg dosyası bulunamadı deyip kapanıyor, ne yapmak lazım? content içinde global_cfg diye kalsör var içinde zipli dosya var onu açıp tekrar deneyeyim bakalım.

ismailorhan06

ismailorhan06

Üye
Huawei mate 9 da kullanıyorum. Uygulamadayken telefonun yanındaki tuşlarla sesi kıstığım zaman, alarm sesi üzerinden kısma yapıyor, medya üzerinden yapmıyor. Sorunu nasıl çözebilirim?
Mesaj birleştirildi:

Huawei mate 9 da kullanıyorum. Uygulamadayken telefonun yanındaki tuşlarla sesi kıstığım zaman, alarm sesi üzerinden kısma yapıyor, medya üzerinden yapmıyor. Sorunu nasıl çözebilirim?
Sorun telefonum arayüzünden kaynaklaniyormuş galiba. Sys dosyasına "navigation_audio_stream=3" bu sekilde duzeltme yapılırsa sorun düzeliyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kemo1

azszdz

Üye
Teşekkür ederim

hltwrm

Üye
Android 9 araç teybine yükledim. Ancak müziği kesiyor ve yönlendirmesi bitince tekrar müzige yada radyoya geri dönmüyor. Müzigi her yönlendirmeden sonra yeniden açmak zorunda kalıyorum. Tekrar igo ya geti döndüğümde ise igo yeniden baslatılıyor 45 sn civarı sürüyor açılınca müzik yada radyo yeniden kesiliyor. İgo next de aynı sorun oluyor. .israel i yükledim müzik hep kesikiyor. Sys dosyasına ekleyecegimiz bir kod var mı. Tesekkürler
Mesaj birleştirildi:

Android 9 araç teybine yükledim. Ancak müziği kesiyor ve yönlendirmesi bitince tekrar müzige yada radyoya geri dönmüyor. Müzigi her yönlendirmeden sonra yeniden açmak zorunda kalıyorum. Tekrar igo ya geti döndüğümde ise igo yeniden baslatılıyor 45 sn civarı sürüyor açılınca müzik yada radyo yeniden kesiliyor. İgo next de aynı sorun oluyor. .israel i yükledim müzik hep kesikiyor. Sys dosyasına ekleyecegimiz bir kod var mı. Tesekkürl

vahit1961

Üye
teşekkürler

bluem26

Üye
Bazı araç multi-medya cihazlarda TTS_PRO_C&K.zip dosyasını görmüyor.(cihazdan kaynaklı). Bu yüzden başka bir voice dosyasını seçebilirsiniz. TTS sesleri alıyorsanız problem yok.

Tüm ses dosyalarını denedim ancak uygulamadan ses alamadım maalesef. Çözüm öneriniz varsa sevinirim. Teşekkürler

amettis06

Üye
Merhabalar... ben google haritalardaki veya yandex haritalardaki konumu bir türlü igo ya aktaramıyorum. map to gps ve "navigasyona gönder" uyglumalarını kurdum. igo ya yönleniyor ancak İGO mevcut kendi konumumda kalıyor. YARDIM ederseniz sevinirim. ÇÖZÜMÜ BULDUM...NAVİGASYONA GÖNDER UYGULAMASI olayı çözüyormuş. teşk.

Son düzenleme:

mertkaya27

Üye
arkadaşlar indirme linki nede bulamadı yardımcı olurmusunuz arkadaşlar likleri buldum teşekürler

Son düzenleme:
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
arkadaşlar indirme linki nede bulamadı yardımcı olurmusunuz arkadaşlar
Arimi skin, en iyi bu sürümde çalışır.İçinde ne var derseniz ne yokki.Yüklerseniz anlarsınız.
Tüm dosyalar günceldir; global_cfg,speedcam,yeni lisanslar ve daha bir çok şey
Canlı TTS sesler, hız kameraları ve yol işaretleri uyarıları,hava durumu, online trafik, branding.zip vb.

Önemli:
Kurulumu yaparken türkçe dil dosyası olarak Lang_Turkish_by_Bixby.zip dlini seçin.
ses (voice) dosyası olarakta TTS_PRO_C&K.zip sesini seçin.
Bu dosyalar tarafımdan arimi skine uygun olarak hazırlanmıştır.

BU İGOYU KURUN FARKI ANLAYIN.

ARİMİ SKİNİN EN SON 12.03.2020 GÜNCELLEMESİDİR

Kurulum:

İçinde sadece haritalar yoktur.Haritalar forumda mevcuttur.

1-İgo_Israel klasörünü dahili hafızaya yükleyin

2- Haritaları yükleyin.Buradan indirebilirsiniz.

Basarsoft 2019.07 (Q3) Türkiye + (KKTC) Haritası

3-İgo klasörü içindeki install dosyasında 4 apk vardır. Bunlardan VR.no.make.sys.apkyı yükleyin.

mertkaya27

Üye
haritaları hangi klosere koymamız lazım kardeşim
Mesaj birleştirildi:

ben aracımda kulanacağım aracımdaki teyip Android navimex 7.0 bu cihaza hangisi iiyi olur yardımcı olacak arkadaş varmı :????
Mesaj birleştirildi:

ben aracımda kulanacağım aracımdaki teyip Android navimex 7.0 bu cihaza hangisi iiyi olur yardımcı olacak arkadaş varmı :????
Mesaj birleştirildi:

ARKADAŞLAR ACİL YARDIM EDİN HARİTALARI HANGİ KLOSERE ATACAĞIZ ACİLL:box
Mesaj birleştirildi:

Son düzenleme:
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
haritaları hangi klosere koymamız lazım kardeşim
Mesaj birleştirildi:

Mesaj birleştirildi:

Mesaj birleştirildi:

Mesaj birleştirildi:

İlk gönderiyi spoiler ile beraber tamamen oku.

mertkaya27

Üye
Prağram süper emeyinize sağlık kurdum süper görünüşü tek sorun haritaları görmüyor haritalar yok diyor bide TTS_PRO çalışmıyor öbür düz olan sesler
çalışıyor ingilizce olanda çalışıyor yani anlayacağın 4 yada 5 tane türk bayraklı sesler var mikrofon işareti olanlar çalışmıyor mikrofon işareti olmayanlar çalışıyor yardım lazım kısacası )): resimlerini çektim ama nerden gönderecegim bilemiyorum yardım

Mesaj birleştirildi:

Basarsoft 2019.07 (Q3) Türkiye + (KKTC) Haritası arkadaşlar bu igo israil haritasımı yardım edin lütfen bunumu indirmem gerek eyer bu link ise indirdiyimde hangi klosere atmam gerek yardım
Mesaj birleştirildi:

Bir gün akşama kadar aracın teyibine yükledim sildim olmadı olmadı her şey çok güzel ama TTS çalışmıyor mikrofon işareti olmayanlar çalışıyor yokmu yardım edecek her şeyi denedim bildiyim kadar olmadı :(((((
Mesaj birleştirildi:

Bir gün akşama kadar aracın teyibine yükledim sildim olmadı olmadı her şey çok güzel ama TTS çalışmıyor mikrofon işareti olmayanlar çalışıyor yokmu yardım edecek her şeyi denedim bildiyim kadar olmadı :(((((

Son düzenleme:
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Prağram süper emeyinize sağlık kurdum süper görünüşü tek sorun haritaları görmüyor haritalar yok diyor bide TTS_PRO çalışmıyor öbür düz olan sesler
çalışıyor ingilizce olanda çalışıyor yani anlayacağın 4 yada 5 tane türk bayraklı sesler var mikrofon işareti olanlar çalışmıyor mikrofon işareti olmayanlar çalışıyor yardım lazım kısacası )): resimlerini çektim ama nerden gönderecegim bilemiyorum yardım

Mesaj birleştirildi:

Basarsoft 2019.07 (Q3) Türkiye + (KKTC) Haritası arkadaşlar bu igo israil haritasımı yardım edin lütfen bunumu indirmem gerek eyer bu link ise indirdiyimde hangi klosere atmam gerek yardım
Mesaj birleştirildi:

Mesaj birleştirildi:

Ben pek anlamıyorum ama @özüt hocamız bu işten iyi anlar. Onunla bir görüş.

vahit1961

Üye

Mesaj birleştirildi:

Mesaj birleştirildi:

Mesaj birleştirildi:

Cihaza google metinden konuşma programı yükleyin ayarlardan konuşma motoru olarak atayın cihaz görecektir.

muratemre44

Üye
Navigasyonu araçta kullanıyorum, igo kullanıyordum ve benim için önemli olan kısmı arka planda çalışsa da speedcam dosyalarıyla arka planda tüm uyarıları sesli olarak alabiliyordum. İsrail sürümüne ve gelişmiş özelliklerine bayıldım ama arka planda navigasyon çalışsa da uyarı sesleri gelmiyor ekranı açtığım anda geliyor. Yeni kurduğum için çok kurcalayamadım ama bunun için bir ayar varmı acaba

faysoft

Üye

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
VR SESLİ ARAMAYA TIKLAYINCA UYARI ÇIKIYOR.
Please select the other TTS voice profile from the regional setting menu for enabling VR option.
Dil bixby türkçe ve voice TTS_PRO_C&K seçili oduğu halde. VR nasıl açabiliriz
Edit : konuşma motoru hem google, hem loquendo ile denedim

Üst Alt