iGO Primo Nextgen(Israel) 9.18.27.687519 (arimi skinli-en mükemmeli++++)

Sponsorlu Bağlantılar

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Mozilladan kontrol ettim,şimdi.Linkler çalışıyor.
Birde mesajlarınızda (yenileyin) emir kipi kullanmayınız.Daha uygun kelimeler seçebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: bveo1990

gultekinm

Üye
Güncelleme: 12.03.2020
-İgo klasörü güncellendi.

-Arimi skin güncellendi+tarafımdan yapılan düzenlemeler
-Yeni speedcam eklendi.
-Türkçe ses ve dil dosyaları güncellendi.
-Yeni global_cfg
-Gökyüzü seçiminde yeni mevsim düzeni
-İçinde yok yok.
-Her şey çalışıyor.

Başka navigasyona ihtiyacınız yok.Piyasaki en iyi igo.Pongo skinide pas geçmeyeyim.

Sayın özüt navigasyonu yükledim ne yaptıysam GPS bağlantısını kuramadım ... Yardım lütfen

• Beğen
Tepkiler: karadag_66

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Gps gelmesi lazım.
Şunu deneyebilirsin.sys dosyasında:
[gps]
accuracy_workaround=0

gultekinm

Üye
Gps gelmesi lazım.
Şunu deneyebilirsin.sys dosyasında:
[gps]
accuracy_workaround=0

Çok Teşekkürler Tablette çalıştıramadım . Cep telefonunda sorunsuz olarak çalıştı... Tekrar teşekkürler sağolun

• Beğen
Tepkiler: özüt

musti13

Üye
Elinize emeğiniz sağlık.

Bir sorum olacak arkadaşlar.
Sağa dön, sola dön gibi sesli komutlarda sokak isminin söylenmesini kapatabiliyor muyuz?

gultekinm

Üye
Elinize emeğiniz sağlık.

Bir sorum olacak arkadaşlar.
Sağa dön, sola dön gibi sesli komutlarda sokak isminin söylenmesini kapatabiliyor muyuz?
Ayarlardan Yapılandırma sihirbazlığını başlatın oradan türkçe onur ,sinem ,eda seslendirmesini seçin ayrıca ses tuşları menüsünde TTSli tüm uyarıları kapatın işlemini yaparsanız sorun çözülür

madenci1

Üye

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
Özüt usta nihayet seni bulabildim ustam bunu araç teybinde çalıştırmak için sd karta nasıl yükleyeceğiz. Bir türlü beceremedim yardımına şimdiden teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Delikadir35

özüt

Üye
    Konu Sahibi
İgo israel dosyasını gps hafıza kartına at.İgo içindeki install yazan klasörün içindeki no make sys yazan apkyı kur.
Bu kadar.

musti13

Üye
Ayarlardan Yapılandırma sihirbazlığını başlatın oradan türkçe onur ,sinem ,eda seslendirmesini seçin ayrıca ses tuşları menüsünde TTSli tüm uyarıları kapatın işlemini yaparsanız sorun çözülür
Çok teşekkür ederim.
Sağolun

scm

Üye
hud özelligide varmı
Mesaj birleştirildi:

İgo israel dosyasını gps hafıza kartına at.İgo içindeki install yazan klasörün içindeki no make sys yazan apkyı kur.
Bu kadar.

igo yu sd ye atarak pdn ye kurmak istedim. Apk yı yüklüyor gibi ilerliyor ama sonunda yüklenemedi diyor. nedeni ne olabilir?

Son düzenleme:

DenizdeBirSandal

Üye
Teşekkürler.

Marcuezlin

Marcuezlin

Üye
Merhabalar efendim;
iGo yu indirdim kurdum SD karta fakat ne yaptıysam igoyu açtığımda global_cfg not found hatası veriyor. Bir türlü çözemedim. Konu hakkında yada böyle bir hatayı düzelten varsa bilgi verirmisiniz.
iGo israel dosyası içinde bulunan global_cfg zipten çıkardım fakat yine aynı hatayı alıyorum.

aenginz1

Üye
Merhabalar efendim;
iGo yu indirdim kurdum SD karta fakat ne yaptıysam igoyu açtığımda global_cfg not found hatası veriyor. Bir türlü çözemedim. Konu hakkında yada böyle bir hatayı düzelten varsa bilgi verirmisiniz.
iGo israel dosyası içinde bulunan global_cfg zipten çıkardım fakat yine aynı hatayı alıyorum.
bendede SD kartta aynı hatayı verdi kaldırdım, telefon hafızasına kurdum çalıştı. Sizde işe yarar mı bilmem.

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Sd karta kursanız bile dahili hafızadaki gibi stabil çalışmaz.Ayarlarınız kaybolabilir.Bu nedenle önermiyorum.

cokfakir

Üye
selamunaleykum özüt hoca nasilsin iyimisin.bende emporia S3 android 9 telefona sd karta attim.kurmaya basladigimda Eksik veya bulunamayan klasör : android_linked_root hatasi veriyor.sorun neden kaynaklaniyor olabilir?

karadag_66

karadag_66

Üye
selam özüt haritada yollar cok kücük buna bir cözüm bulamazmiyiz

cokfakir

Üye
t
selamunaleykum özüt hoca nasilsin iyimisin.bende emporia S3 android 9 telefona sd karta attim.kurmaya basladigimda Eksik veya bulunamayan klasör : android_linked_root hatasi veriyor.sorun neden kaynaklaniyor olabilir?

sorunu cözdüm.telefonun dahili bellegine kurdum.harici bellege kurunca calismiyor.

Üst Alt