Telefon Tavsiyesi İdeos X5 + İpod Touch (ipad) vs Xperia Neo vs Galaxy S vs İphone 3GS vs Optimus Black ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi
İdeos X5 + İpod Touch (ipad) vs Xperia Neo vs Galaxy S vs İphone 3GS vs Optimus Black ?
Arkadaşlar bu beş tercihden hangisini önerirsiniz ?
Düşüncemi anlatayım.
İphone eskidi artık 4 almıcaksan alma diyorlar. O yüzden soğuğum biraz ama en istediğim telefon da iphone :D
Optimus Black sanırım gpudan dolayı biraz sıkıntılıymış oyunlarda.
Galaxy S eskiyen bir model iphone 3gs gibi.
Xperia Neo çoğu özellliğiyle iyi ama fiyat biraz fazla
İlk tercih de de ideos x5 yeterli olur mu yanına bir de ipod(veya ipad veya herhangi bir tablet) almalı mıyım ya da direkt ipod alıp 5800la devam mı ?
Ya da biraz daha bekleyim yeni telefonları ona göre bir karar vermem mi (iphone 5, ideos x6...)

r.sinan

r.sinan

Üye
eğer 5800 ile mutluysan bi süre idare et iphone 5 i bekle yok acil lazım diyorsan içlerinde neo kullandığım için neo yu önerebilirim evet fiyat biraz yüksek ama değicek özellikleri var lg yi inceledim kasası pek hoşuma gitmedi ama ekranı güzel iphone 5 de en az 2,200 den çıkar heralde

mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi
Yok kardeş 1000 lira bütçeye zaten zor dayanıyorum bir de 2200 mü :D Ama ip5 çıkarsa ipod touch alırım 5. nesil zaten telefon dışındaki her özelliği oluyor bir de 3g dışında onu da 5800la paylaştırılıabiliryormuş zaten. 5800la mutlu değilim ama hemen değiştiremem zaten en az bu ayın sonu ya da yeni cihazlar çıkcaksa onları kesin beklicem boşu boşuna parayı vermeyelim eski telefonlara :D

r.sinan

r.sinan

Üye
apple ucuz iphone üretecek diyorlardı merak ediyorum yaparlarsa özelliği ne olacak :D ipod touch 4 var bende gerçekten güzel telefon hariç tüm özellikleri harika

mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi
Ama iki cihaz taşıma da çok kötü ya :S

r.sinan

r.sinan

Üye
ipod 4 hep evde :D

mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi
E ne anladım o işten :D

r.sinan

r.sinan

Üye
ipod 4 sadece müzik dinlediğimde harika bir cihaz 45 saat gidiyo şarjı ama video izlersem 4-5 :D sokakta yanıma almıyorum çünkü bi kere kırdım ekranı bi daha 200 tl ödeyemem :D

mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi
Yok ya kırmam gibi geliyor bana temiz kullanırım cihazı ama herkesin dediğine göre arka taraf çizilmeye meğilliymiş ama alırsma zaten 5g alırım bu kadar beklemişim :D
Ama şu iki cihaz sorun oluyor :D Aslında xperia neonun ağırlığı ile 1100+ipod eşit gibidir ama hem de kalınlık olarak da öyle :D
android tarayıcı ve kişiselleştirmede iyi iphone oyun ve destek konusunda :D

r.sinan

r.sinan

Üye
neo süper ben memnunum sadece ekran parlaklığı biraz az bu arada ipod 4 arkası çok çiziliyor evet 10 tl ye bi ince kılıf ile o sorunu da aşarsın :D

mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi
Ya ideos daha mantıklı duruyor ya :S Aşırı para da vermek istemiyorum telefona :D

engineerwave

Üye
Ben siyah renk Xperia Neo aldım ve çok memnunum. Hem tasarımı çok şık, hem de birçok başarılı özelliğe sahip. Kesi,nlikle tavsiye ederim. Fiyatı da sınıfındaki diğer telefonlara göre uygun.

Kılıfını çok araştırdım. Kılıfını piyasada bulmak hemen hemen imkansız. Sadece internette birkaç yerde var, onların da fiyatları yüksek.

Çok uygun fiyata orjinal kılıfı gittigidiyorda var. Xperia Neo için özel olarak tasarlanmış. Telefon üzerindeki bütün Şarj, kulaklık, tuş takımı v.s. portlar kılıfla rahatlıkla kullanılabiliyor. Çok ta şık bir görünümü var. İlgilenenler için web adresi:

onurhankahya35

onurhankahya35

Üye
3gs alma ... neoyuda alma ... ipad knşulanlar gibi dşarda telefn olarak kulllanlcak bişe dğl ha hava atarm elmde diyosan o ayrı .. ideos x5 güzel bi telefon özellkle fiyatına göre sağlam özellikleri var ... galaxy s biraz eskidi gibi artık ... optimus black al sen :oke:

• Beğen
Tepkiler: burakcan3434

engineerwave

Üye
Kılıf tükenmiş, 10 güne kadar tekrar yine en uygun fiyattan gittigidiyorda satışa çıkacak.

Ben siyah renk Xperia Neo aldım ve çok memnunum. Hem tasarımı çok şık, hem de birçok başarılı özelliğe sahip. Kesi,nlikle tavsiye ederim. Fiyatı da sınıfındaki diğer telefonlara göre uygun.

Kılıfını çok araştırdım. Kılıfını piyasada bulmak hemen hemen imkansız. Sadece internette birkaç yerde var, onların da fiyatları yüksek.

Çok uygun fiyata orjinal kılıfı gittigidiyorda var. Xperia Neo için özel olarak tasarlanmış. Telefon üzerindeki bütün Şarj, kulaklık, tuş takımı v.s. portlar kılıfla rahatlıkla kullanılabiliyor. Çok ta şık bir görünümü var. İlgilenenler için web adresi:

----------Eklendi @ 20:55:55 ---------- Yazıldı @ 20:43:58 ----------

web adresini tekrar burada yayınlayacağım. Bekleyiniz.

onurhankahya35

onurhankahya35

Üye
al x5 ya paran kıymetli bak cebini düşün madem keseni yorma .. anlattğn kadaryla x5 ihtiyaçlarını rahatça karşılar ..

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
Bence Neo Al. :ehe

engineerwave

Üye

Ankarada. Satıcı ile iletişim kurmak için [email protected]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt