XPERIA NEO - OPTIMUS BLACK - N8 - HTC Incredible S - HTC Desire S

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asdas6

Üye
    Konu Sahibi
XPERIA NEO - OPTIMUS BLACK - N8 - HTC Incredible S - HTC Desire S
N8 almıştım hatalı olduğu için yeni telefonla değiştireceğim ama hala karar veremedim.

Arkadaşlar şimdi benim için kamera (otofokus + mp) önemli. Android bir telefon tercihimdir. Ekranı kaliteli olmalı, çizilmemeli sağlam olmalı.

Xperia Neo gerçekten güzel çünkü hem android hem de 8 mp kamerası var. ama ekranı gorilla glass değil ve çizilmeler olduğunu duydum :S

Optimus Black da güzel bir telefon ama yine gorilla glass değil, ve kamerası düşük 5 mp :S

N8 önceki telefonum, kamerası güzeldi ama android değildi, gorilla glass olması güzeldi. ama symbian herşeyin içine ediyor sonuçta :S

İncredible s ve desire s kamerası güzel android telefonlar ama biraz pahalı, çünkü n8 fiyatına değiştireceğim için 1000 tl civarı birşey arıyorum.

Şimdi bana ne önerirsiniz? xperia neo ekran kalitesi nasıl?

bir de şu optimus black ve htc telefonların menü geçişleri çok güzel, yani enlemesine bir duvar kağıdı oluyor, ana ekran değiştirdikçe hafifçe sağa-sola doğru kayıyor.
ama mesela n8 de 3 ana ekran var ve 3ününde duvar kağıdı farklı :S
bu tarz bir özellik bütün android telefonlarda var mı? çnükü xperia neo da yok sanırım?

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Ekrana takılmana gerek yok.Neo en iyileri içlerinde eger ekran için vazgeçersen büyük hata olur.

OğuzcanAbi

Üye
sensation ve galaxy s 2 önerimdir

61semih

61semih

Üye
se x10 olabılır veya arc

nalcam22

nalcam22

Üye
neo al ekrana bi jelatin tak bak keyfine

fireman87

fireman87

Üye
Neo, özellikler kısmında yazılan değerler kadar iyi değildir yanlız denemeden almayın derim.
O.Black, gorilla glass değil nova ekranı kullanılmıış ön kamerası +'larının içinde yer alıyor fiyat olarakta listedeki en ucuzu sanırım..
Desire S İncredible S, paran varsa düşünmeden alman gereken cihazların başında yer alıyorlar.. Bu devirden sonra yeni segment bi cihaza o kadar para vermelisin örneğin 3D cihazlara..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt