Telefon Tavsiyesi Galaxy S(i9000) vs İphone 3gs ?????

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emre1560

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S(i9000) vs İphone 3gs ?????
Arkadaşlar benim yurtdışı galaxy s var. şu ana kadar kullandığım en kaliteli telefon. fakat iphone 3gs biraz aklımı çaldı. sizce hangisi iyi ??? iphone 4 alacak veya s2 alacak param olmadığından bu dönemde sizce hangisini kullansam hem kazançlı hemde yanlış bir tercih yapmam ???

Jelly_Bean

Jelly_Bean

Üye
Galaxy S'de kal.

HakaN-06

HakaN-06

Üye
Bu saatten sonra 3GS alınmaz dostum galaxy s idare eder bence

Kerim.

Kerim.

Üye
galaxy s guzel iste.degistirme bence:oke:

15097

15097

Üye
3GS'te iyi Apple desteği de kesmiyor ama Galaxy S'te kal bencede :ok2:

emre1560

Üye
    Konu Sahibi
bilgiler için teşekkürler arkadaşlar. fakat neden galaxy s dediğinizi anlayamadım.yani hangi özellikleri ağır basıyor. galaxy s te oynadığım her oyunu 3gs de oynayabilirmyim ?

badmus

badmus

Üye
3gs te oynadigun oyunun fazlasini oynarsin. 3gs kullanma imkanim oldu berbat diyebilirim. running freed de kasiyordu hemde cok

- - - Eklendi - - -

temple runda da oyle

emre1560

Üye
    Konu Sahibi
3gs te oynadigun oyunun fazlasini oynarsin. 3gs kullanma imkanim oldu berbat diyebilirim. running freed de kasiyordu hemde cok

- - - Eklendi - - -

temple runda da oyle

çok teşekkür ederim bu bilgi için düşünmemi yöllendirmeyi başardı:) hocam peki asphalt 7 ve fifa 2012 gta 3 gibi oyunları oynayabilirmiyiz 3gs de

15097

15097

Üye

- - - Eklendi - - -

temple runda da oyle
Senin 3GS'in sorunluydu sanırım.Bende hiç kasmadı?

HakaN-06

HakaN-06

Üye

- - - Eklendi - - -

temple runda da oyle

Arkadaştan alıp bir kaç gün kullanmışlığım var 3GS'yi ama hiç kastığını görmedim :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt