I9500 sayaç artırmadan root yapma !

Sponsorlu Bağlantılar

Anil-D

Anil-D

Üye
Aynen nettede yaziyor cihazin bilgilerini vs caliyormus

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu konudaki root programını unutun hakikaten sakat olabilir bu iş. sayaç artmaz ama kişisel bilgilerinizzi çalabilirler. yöneticilerden bu konuyu kapamasını rica ediyorum

• Beğen
Tepkiler: Anil-D
LimePie

LimePie

Üye
bence riske girmeye değmez başka yöntem çıktığında rootlarız o zaman

• Beğen
Tepkiler: Anil-D
Anil-D

Anil-D

Üye
:locked:

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar başka bir sitede de yazılan mesajlarda da güvenlik konusunda şüpheli bir program olduğu söyleniyor

Anil-D

Anil-D

Üye
O linki cabuk sil net adresi paylasmak yasak

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
@maktama hocam teşekkür ederiz bu program dediğin gibi sakıncalı. şuan için tek root yönetim cf auto root. oda sayacı arttırıyor ama. yeni bir yöntem çıkınca paylaşırım

maktama

maktama

Üye
Konu hakkındaki bilgim 1ay kadar öncesine dayanıyor. Belki ondan sonra bşr gelişme olmuştur diye araştırıyorum, bulabilirsem buraya yazarım.
Ekleme:
arkadaşlar başka bir sitede de yazılan mesajlarda da güvenlik konusunda şüpheli bir program olduğu söyleniyor
O başka siteye yazan da benim zaten:D

• Beğen
Tepkiler: LimePie
LimePie

LimePie

Üye
tamam hocam bulursanız bizimle paylaşırsınız

Anil-D

Anil-D

Üye
Paylasin mutlaka sıkıldik telefondan

• Beğen
Tepkiler: LimePie
maktama

maktama

Üye
Xda'in açıklama yazısı yayından kaldırılmış sanırım, verilen linkler silinmiş bir sayfaya yönleniyor.
Forumda Çok fazla açıklama ve bilgi var, ancak arada şunu buldum:
––––__
Hello to everyone.

I have exchanged messages on facebook page with Kingo.
They have made me their press note (visible on their page "kingoapp" on FB), which in versions after November 9 does not pull any sensitive data, let alone the IMEI etc.

example of their response on 20 days ago:
"Kingoapp - 9 novembre alle ore 4.30

Hi Stephen, yes we already remove identification code function, some HTC, SONY mode cannot be rooted by this new version.
Regards"

so...for them it's all clean and they do not get information.
you have concrete data post 9 November for a declaration that it is not "clean / safe?"

thanks in advance
––––––
Link:
Linkteki diğer mesajlara da göz atmanızı tavsiye ederim(ingilizceniz varsa)

Kısaca:
"9Kasımdan sonra çıkan sürüm(ler)de bu bilgileri alma durumunu ortadan kaldırdık, ancak bununla birlikte bazı htc ve sony telefonlara da root atabilme olanağı kayboldu" denmiş ve sayfalarında da bu açıklamayı yayınladıklarını söylemiş.

İlk mesajlarımda yanlış(eski) bir bilgilendirme yaptığım için özür dilerim.
Kısaca durum benim için şu: güvenlik konularına çok çok önem veriyorsanız yine de tavsiye etmem, onun dışında keyfiniz bilir, halihazırda bir çok kişi zaten kullanıyor dediğiniz gibi.

Anil-D

Anil-D

Üye
Ne yani yapabiliyozmu

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
yani isteyen yapabilir güvenlik konusunda kim önem verir ki yapın gitsin bişey olmaz

Anil-D

Anil-D

Üye
Tmm ok

forumefc

Üye
arkadaslar kingoapp ile root yapinca knox uygulamasi birdaha calismiyormu. kingo ile root yapanlar cevap verebilir mi???

cloude

Üye
Çok da umurlarındaydı kişisel bilgilerim, çalsalar umrumda bile olmaz. Ben bilgisayarıma virüs programı bile kurmam, her şeyi de indirir ve yüklerim. Hayır neyi çalabilirler yani, hiçbiri işlerine yaramaz.

Üst Alt