Galaxy S3 i9300 ★★★ I9300 4.4.4 ROM ★ OFFICIAL PORT DN4 from E-team ★Final Version 31 Aralık

Sponsorlu Bağlantılar

ilhanulgen

Üye
wifi problemi yaşıyorum Klon ime
philz den nasıl kuracağım modem-MAXİCEP @1553.zip i görünmüyor

bağlanıyor kaydedildi diyor fakat bağlanmıyor

uzman47

uzman47

Üye
Philz recovery demi gorunmuyor zip

mehmetvural33

mehmetvural33

Üye
ilhan zip dosyasını çıkarıpta mı attın sd karta? direk kopyalayacaksın. sd karta kopyalarken bilgisayar uyarı veriyorsa antivirüs programından olabilir. antivirüsü devre dışı bırak sonra sd karta kopyala o zaman görmesi lazım

ilhanulgen

Üye
ilhan zip dosyasını çıkarıpta mı attın sd karta? direk kopyalayacaksın. sd karta kopyalarken bilgisayar uyarı veriyorsa antivirüs programından olabilir. antivirüsü devre dışı bırak sonra sd karta kopyala o zaman görmesi lazım
kurdum fakat wi fi yine çalışmıyor
modemi görüyor şifreyi giriyorum
bağlanıyor kaydedildi diyor fakat bağlanmıyor
kaç tane rom denedim hepsinde aynı hatayı veriyor

mehmetvural33

mehmetvural33

Üye
modem ayarlarında bir sıkıntı olmasın static ip ile bağlanmayıı dene. wifi ile bağlanacağında şifre gireceğin yerde şifreyi göster var onun altında da gelişmiş seçenekler var. ona tıklayınca static ip seçip ip ayarlarını düzenlemen gerekebilir. kullandığın modeme göre ayarlar değişeceğinden değerleri söyleyemiyorum.DHCP YAZAN alanı static yap. ip adresi yazan yeri 192.168.2.10 (airties modeme göre yazıyorum) ağ geçidi 192.168.2.1 ağ örnek ucunluğuna 24 dns1 e 192.168.2.1 dns2 ye 192.168.222.222 yaz bakalım düzelecek mi?

ilhanulgen

Üye
modem ayarlarında bir sıkıntı olmasın static ip ile bağlanmayıı dene. wifi ile bağlanacağında şifre gireceğin yerde şifreyi göster var onun altında da gelişmiş seçenekler var. ona tıklayınca static ip seçip ip ayarlarını düzenlemen gerekebilir. kullandığın modeme göre ayarlar değişeceğinden değerleri söyleyemiyorum.DHCP YAZAN alanı static yap. ip adresi yazan yeri 192.168.2.10 (airties modeme göre yazıyorum) ağ geçidi 192.168.2.1 ağ örnek ucunluğuna 24 dns1 e 192.168.2.1 dns2 ye 192.168.222.222 yaz bakalım düzelecek mi?
malesef
aynı hata kaydedildi diyor bağlanıyor fakat kilit açılmıyor
rom gayet iyi çalışıyor
fakat wi fi şifreyi giriyorum kaydediliyor diyor fakat bağlantı yapılmıyor
bu sorunu nasıl çözebilirim ?

ROM 17.12. 20014 TARİHİ İLE GÜNCELLENMİŞTİR

Öncelikle herkese selam yaklaşık 1ay dan fazladır hem takip ettiğim hemde denediğim bu romu sizinle paylaşmak istedim. Şu ana kadar ilk izlenimlerim gayet stabil ve kullanışlı bir rom olduğu ;)

özellikle belirteyim forum ve kullanıcılarının da tepkileri olumlu yönde.

Kaynak ; XDA

link :

kernel için ben boefla 7.4 kullanıyorum
not : boefla kernel 7.1 ile geliyor geliştirilmiş 7.4 yüklemenizi tavsiye ederim

link ;

Thanks @ for video

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Yükleme sırasın da % 48 kalıyorsa philz _ touch için bunu kullanın CWM ile flash yapın

====>>

SON FİNAL VERSİYON ;

wifi problemi yaşayanlar Klon ime için bunu philz den kurun

link

fix problem gps and localization
fix pin lockscreen
add Touchwiz with Theme support
add standard kernel boeffla 7.1 beta 7 + Boeffla V2 config
add standard menu key
add Editor Video Note 4
return for modem V6
on predictive text in keyboard
return previous gmscore.apk (update for playstore for gmail / calendar /etc.)
update all app from playstore e

ayrıca rom yapımcıları takip ve irtibat için

Web Page:
Twitter :
Google+ :
Facebook :
[/I][/B]

wi fi sorununu halledemedim neden olabilir ?

haggar73

haggar73

Üye
Eline emeğine sağlık kardeşim. Romu Bu gün kurdum. Güzel roma benziyor. Şimdilik sorun yok. Bakalım. Sadece bazı menuler İngilizce çıkıyor. Belki sorun bendedir. Bir kaç gün kullanalım. Daha romun tamamına yabancıyım. Ancak hoşuma gitti. Paylaşım için tekrar teşekkürler kardeşim

• Beğen
Tepkiler: morki05
stuxnet

stuxnet

Üye
Fm. Radyo , tüm sensörler ve 3 g görüntülü konuşma aktif midir ?

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
Şimdi arkadaşlar 4.4.2 şarj güzel gidiyor ama peki 4.4.4 daha da iyi gidebilirmi acaba 4.4.2 mi daha iyi şarj olarak yoksa 4.4.4 mü

ilhanulgen

Üye
Arkadaslar wi fi problemini nasil cozebilirim bilgisi olan var mi ?

uzman47

uzman47

Üye
bu ultimate kernel clean fotoları dosyaları vb silermi
Sadece mevcut yuklu kerneli siler baska bir seyi silmez .kernel clean islemini yaptiktan sonra recoveryden cikmadan yeni kerneli flashla ama flashlafiktan sonra reboot yapiyon acildiktan sonra 3 5 dk kadar optimize edilir.

morki05

morki05

Üye
    Konu Sahibi
Eline emeğine sağlık kardeşim. Romu Bu gün kurdum. Güzel roma benziyor. Şimdilik sorun yok. Bakalım. Sadece bazı menuler İngilizce çıkıyor. Belki sorun bendedir. Bir kaç gün kullanalım. Daha romun tamamına yabancıyım. Ancak hoşuma gitti. Paylaşım için tekrar teşekkürler kardeşim
Rica ederim

morki05

morki05

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim güle güle kullanın

• Beğen
Tepkiler: haggar73

Üst Alt