Huawei IDEOS X5 Ayrıntılı İncelme

Sponsorlu Bağlantılar

saruman_me

saruman_me

Üye
kpln04

kpln04

Üye
kızmalkla alakası yok dostum millet açsa onları bizmi doyurucaz he elimizden geleni pekala yapıyoruz ama unutma bu dünyaya 1 defa gelicez..:oke:
haklısın fena gaza gelmiştim biranda yazdım işte :D

ahmetaybey

ahmetaybey

Üye
ok çözdüm olayı aslında hata bendeymiş başka klasörden baktın resimler küçük asıl kamera klasöründen baktım resimler on numara çektiğim videolarda tam ekran çok az donma var o kadar kusur kadı kızındada var.kamera kalitesini çok beğendim.daha önce n95 n96 ve n97 mini kullandım x5 in görüntü kalitesi onlardan daha iyi iyiki almışım bu makinayı :)

onurgunay35

onurgunay35

Üye
Bencede kamerası harika ama beğenmenler var bence çok iyi. :)

nalcam22

nalcam22

Üye
Kardeş bi kaç resimkoyarmısınız

Sandrake

Sandrake

Üye
    Konu Sahibi
Bencede kamerası harika ama beğenmenler var bence çok iyi. :)

Bencede Ben yaz döneminde fotoğrafçıda çalışıyorum 5 Milyarlık makine kullanıyorum ama bu telefonada iyi çekiyor diyebiliyorum siz düşünün makrosuda süper

onurgunay35

onurgunay35

Üye
Normalde ya arabanın fotoğrafı yada kendi fotoğraflarım olduğu için koymak istemedim onları.Senin için balkondan çektim 2 tane.Kötü çıkmış olabilir.

Bu normal modda

Buda gün batımı modunda bi denemiş olayım dedim.

----------Eklendi @ 19:14:38 ---------- Yazıldı @ 19:13:33 ----------

Bencede Ben yaz döneminde fotoğrafçıda çalışıyorum 5 Milyarlık makine kullanıyorum ama bu telefonada iyi çekiyor diyebiliyorum siz düşünün makrosuda süper

Evet bendede 12 mplik sony var kullandığım oluyo bazen bende harika diyebiliyorum güzel gerçekten.

Sandrake

Sandrake

Üye
    Konu Sahibi
Normalde ya arabanın fotoğrafı yada kendi fotoğraflarım olduğu için koymak istemedim onları.Senin için balkondan çektim 2 tane.Kötü çıkmış olabilir.

Bu normal modda

Buda gün batımı modunda bi denemiş olayım dedim.

----------Eklendi @ 19:14:38 ---------- Yazıldı @ 19:13:33 ----------

Evet bendede 12 mplik sony var kullandığım oluyo bazen bende harika diyebiliyorum güzel gerçekten.

Az daha bekleseydin daha güzel çıkard güneş ilerde kalmış bu bile iyi upload ederkende bozuluyor resim mükemmel :D

onurgunay35

onurgunay35

Üye

Az daha bekleseydin daha güzel çıkard güneş ilerde kalmış bu bile iyi upload ederkende bozuluyor resim mükemmel :D

Acele ettim zaten pek özende gösteremedim güzel bi yerde güzel bi şekilde çekseydim çok daha iyi çıkardı.Dediğin gibi upload ederkende bozuluyor genede iyi :D

Üst Alt