Htc Wildfire S Türkçe [ROM] Sense 3.5 - GB 2.3.5 idogx base - OC [m1ndh4x8r mod]

Sponsorlu Bağlantılar

karantina88

Üye
    Konu Sahibi
Htc Wildfire S Türkçe [ROM] Sense 3.5 - GB 2.3.5 idogx base - OC [m1ndh4x8r mod]

Arkadaşlar nihayet bir türk kullanıcı xda da multilangue yapmıştır ve roma ortak olmuştur.Rom sense 3.5 tir

xda konusu

indirme linki v4.3

versiyon 4.3 eklenmiştir

4.3
Kapalı etkileri CRT ekle
Boot yeniden boyutlandırma
4x5 App çekmece Fix
Son Apps ile Genişletilmiş Hızlı Ayarlar
ICS Transistion
Hypercode Facebook'a düzeltme

• Beğen
Tepkiler: KELGER

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Teşekkürler.

KELGER

KELGER

Üye
çok teşekkürler

bytuzak

Üye
romu denedim gayet hızlı ama şarjı içiyor facebook sayfa görüntülenemiyor hatası veriyor. video kaytta hata var. browserde sanırsam flash playerle alakalı sorun var daha önce denemedigim için bilemedim sonraki versiyonlar dahada güzel olacaktır ;)

KELGER

KELGER

Üye
romu denedim gayet hızlı ama şarjı içiyor facebook sayfa görüntülenemiyor hatası veriyor. video kaytta hata var. browserde sanırsam flash playerle alakalı sorun var daha önce denemedigim için bilemedim sonraki versiyonlar dahada güzel olacaktır ;)

aynen bende de şarjı çok hızılı bitiriyor , web browseri garip biraz , flash desteği var ama googleyi nokia eski modelleri gibi gösteriyor.
Android gibi değil web browseri.Geri kalan herşeyi güzel ama şarj dan dolayı tekrar unofficial-CM7-marvel-nigthly-02_03_2012 roma döneceğim

karantina88

Üye
    Konu Sahibi
çogu hata düzeltilmiş dün gece yeni versiyon yayınlanmış facebook sorunu giderilmiş yeni sürüm ilk mesaja eklendi

KELGER

KELGER

Üye
deneyen arkadaşlar lütfen şarj ve web browser konusunda yorum yapın

karantina88

Üye
    Konu Sahibi
dostum yine browser berbat sadece görsel denemek isteyenler denesin derim orjinal gibisi yok :)

driver18

Üye
bu romu dunden berı kullanıyorum arkadaslar ve stabıl calısmıyor bırı ıle telefon gorusmesı yaptıktan sonra kendı kendıne restart atıyor telefon browserı cok kotu bılgısayara bagladıgımızda kablolu bır lan agınınız varsa gormuyor htc sync den program yuklemeye calıstıgımızda program ıcın yer yok dıyor 1 gb yerımın olmasına ragmen yanı en nıhayetındende tam stabıl calısan bır rom bulamadım gıttı.

hakanserce007

Üye
merhaba ben birşey sormak istiyorum, anladığım kadarıyla bu htc sense yükseltmelerini yasal olmayan yollardan telefonu rootlayarak yapıyoruz. şimdi bu htc sense 3.5 a, bu telefon hiçbir zaman yükselmez mi ? yani yasal olarak, güncelleme ile ?? veya ne zaman güncellenir, bu konularda biraz bilgisizim kusura bakmayın, aydınlatırsanız sevinirim

mcvater

Üye
yasal güncelleme gelmeye bilir. zira htc ye göre wildfire s Sense 3.5 için yeterli donanım kapasitesine göre değil, güvenmiyorlar.
bu Roma gelince bende yükledim en son sürümünü bir çok hata giderilmiş fakat şarzı çok fazla yiyor. CM7 güzel fakat ondada sıkıntılar var mesela mail de tr dil desteği yok. orjinal rom a döndüm tekrar sorun yok şimdi

KELGER

KELGER

Üye
cm7 son sürümde herşey türkçe tema hariç

jetgil

jetgil

Üye
farklı launcherler yükleyerek temayıda türkçeye çevirebiliyoruz. orjinal roma göre cm7 daha seri gibime geldi. oc ayarlarım performance 765mhz de

cmk21

Üye
bne dünden bu yana kullanıyorum görsellik olarak iyi ama sarj çok kötü ve telefon kasılıyor

arkadaşlar ben cm7 merak ettim nerden nasıl bulup yükleyebilirim

kosezade

kosezade

Üye
hiç tavsiye etmiyorum şarji deli gibi yiyor facebook'a girmiyor telefon ile konuşurken telefon restart atıyor biri arayınca telefonu cevaplamak çok zorlaşıyor aşırı yavaşlıyor bazen kamera ve galeri kapanıyor tam turkceye benzemıyor %90 turkcelesmıs telefonun orjinal romu değil onu söyleyim kilit açerken bile o top çok zornaıyor çok yavaş telefonla doğru düzgün konusulmuyor bile ben söyleyim kimse yüklemesin görünüşe aldanmasın bende galaxy mini var onun arayüzü bile yetiyor o derece sense 3.5 güzel değil kısaca

antizero

antizero

Üye
Arkadaşlar bu oturmamış bir rom. Bende dün denedim eksilerini yazayım.
- Facebook bağlantı hatası verip duruyor
- Browseri berbat. Androidin orjinali gibi değil
- Hiç anlamadığınız bir anda kendine reset atabilir.
- Bide ekstra olarak gözlemlediğim bir hatadan söz edeyim. SD'de olan bazı programlarımı açmaya çalıştığımda kendine reset atıyor ve tekrar açıldığında o program silinmiş oluyor. Ancak ben o programı telefonun kendı hafızasına kursam bır sıkıntı yaratmıyor. Yani böylede bir sorunu var.

Sonuç olarak şimdi kullanmanızı tavsiye etmem ama arkadaşın geliştireceğinden eminim...

-efşan

-efşan

Üye
Bazı programlar sdcard'da çalışmamaktadır. Bazıları widget hatası verir. Bazıları ise kapatır kendini.
Bunu data sd kullanıp hafıza kartının bir kısmını telefon hafızası gibi gösterdiğinizde atlatmış olursunuz.
Bende wildfire s varken 1 gb depolama hafıza kullanıyordum.

KayraBey

KayraBey

Üye
Örneğin Go Launcher Sd karta atılınca çalışırken Yandex.Shell çalışmıyor.Them-Ck'nın da dediği gibi hafıza kartının bir kısmını telefon hafızası olarak göstermek gerek.Bende şu an öyle kullanıyorum.2GB ayırdım hafızaya.Kur kur sıkıntı yok :)

• Beğen
Tepkiler: -efşan
-efşan

-efşan

Üye
Örneğin Go Launcher Sd karta atılınca çalışırken Yandex.Shell çalışmıyor.Them-Ck'nın da dediği gibi hafıza kartının bir kısmını telefon hafızası olarak göstermek gerek.Bende şu an öyle kullanıyorum.2GB ayırdım hafızaya.Kur kur sıkıntı yok :)
Aynen. Benim desire z'de 1gb zaten var ama yetmiyor:kıskıs:

Üst Alt