HTC One X'i bir haftadır kullanıyorum-Mükemmel bir cihaz, hakkı yeniyor.

Sponsorlu Bağlantılar

cliolar

Üye

Orjinali ile degerlendirdigimiz surece objektif olur . 3. Parti veya baska yazilimlari dahil edersek o zaman her cihaz mukemmel :oke:

Sonuc olarak kullanima bakip yorum yapiyorum zaten tabiki,bastan beri belirttim amacim kotulemek yada ovmek degil bi cihazi.Sadece hep ayni konu hakkindan(s3 vs onex yada android vs ios)bilmeyen insanlarin,sallayarak yorum yapmasi.Herkez kendi hosuna gideni alir,ama herkez hosuna gideni en iyi olarak gosterip yanlis anltmasin.s3 ,kimse k.bakmasin,one x den kotu,grafik yongasi ve islemci konusunda.Bana kalirsa kendi fikrim olan sey batarya.Hafiza yeterli(kart sorun degil)ama s3 alip 3000 mAH bi batarya ile kullanmak isterim.Su aralar bende onu dusunuyorum,daha iyi ve gelistirile bilir bi cihazmi,yoksa daha uzun kullanim,azicikda olsa buyuk ekran mi.Benim icin batarya cook onemli.bu cihaz bi gun gidiyo.S3 ve modifiye bi batarya ile 2 gun cikartirim,yada daha dolu dolu bir gun

cliolar

Üye
Ve s3 deki en guzelsey ana ekran tusunun dokunmatik olmamasi

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kardeş cihazın hakkını yeme demen güzelde peki uzun süre kulanıp ha bire sorun çıkarmasına ne diceksin ben sıfır aldım 1. haftası içine toz girdi htc nin klasik acizliği kasılmaları takılmaları şarzının su gibi bitmesi bence opjektif olucaksak bunlarda dile getirilmeli tamam kötü bir cihaz değil ama eksi yanlarıda fazlasıyla var çok aceleye getirildi çünkü..

dikkat ettiysen ben beğendim dedim. bende bir sorun yok yani.
garanti ekrana toz kaçmasına ne diyor?

- - - Eklendi - - -

Tamam.One X'i kötüleyen yorumlarım için özür dilerim.Ama her yerde 4 çekirdeği kullanmaması bir Htc saçmalığından başka bir şey değil.Ayrıca One X'teki Tegra 3'ün oyun performansına hastayım.

ama yazdım onuda amaç şarj tasarrufu.

- - - Eklendi - - -

[ENGİN];4788041' Alıntı:
her cihaz çıktığında eleştirilip yerin dibine sokulur buna aldırmayın ve güle güle kullanın :)

teşekkürler.

- - - Eklendi - - -

Konu icin tesekkur ediyorum gerekli bir konuydu. Bende bikac birsey diyecegim. One x kullanıyorum ve Abimde gecen hafta S3 aldı. Normal sim girisi degil micro sim girisi var öncelikle. S3ün fotograflarını gördügümde oyuncak gibi gelmisti ve pek hosuma gitmemisti. Ama elime aldıgımda cidden cok farklı geldi, cok hosuma gitti. Hatta one x den daha iyi gibi geldi diyebilirim. ayrıca menu gecisleri filan daha hızlı geldi bana. Ekrana gelicek olursak one x daha iyi deniyor ama ben S3ün ekranına hayran kaldım. Tek kötü yanı güneste görünmeyecek kadar azalıyor görüntü, nedendir cozemedim. Birde siyah renklerde arkadan ısık vurmadıgından olsa gerek koyu bi renk S3te normal rengine göre daha koyu kacıyor. Isınmaya gelecek olursak S3te ısınıyor ne yazıkki arkadaslar. Genel olarak aynı gibiler ikiside tercih edilecek cihazlar ama ben suan telefon alacak olsam S3 alırdım.. Tekrar tesekkürler.

rica ederim. görüşüne saygı duyuyorum :)

- - - Eklendi - - -

guncelemeler ile one x in daha iyi olacagindan eminim donanima bakarsak zaten galaxy s3 ten daha iyi galaxy optimize edilerek sunulmus one x aceleye gelmis 5-6 icinde one x gececektir

inşallah. ama s3'ü geçip geçmemesinin önemi yok ben cihazın hakkının yendiğini düşünüyorum sadece. cihaz yeterli bence yani.

- - - Eklendi - - -

Yerden göğe kadar haklısın Uğur.

teşekkürler. bana katıldığına sevindim.

- - - Eklendi - - -

Ve s3 deki en guzelsey ana ekran tusunun dokunmatik olmamasi

keşke hiç dokunmatik buton olmasa :D hiç bir telefonda.

- - - Eklendi - - -

ben öyle biri değilim :ağlarım:

- - - Eklendi - - -

ben öyle biri değilim :ağlarım:

bende onu diyorum :)

- - - Eklendi - - -

kusura bakmayın internet paketim bittiğinden cevapları böyle toplu vermek zorunda kaldım.

franzliszt

franzliszt

Üye
htc nin hakkını yemeyelim sonuçta 4 çekirdekli ve 12çekirdeklide gpu ya sahip . ama halen bir iphone4s kadar nova3 oynatamıyor yazık . yada bir interneti kafa tutamıyor . htc one x alıp kullanabilirim diye düşündüm sonra program kıtlığı ve takılmalarından vazgeçtim çünkü arkadaş kullanıyor 2.güncellemesinide yaptı adam halen durum aynı ve bencmarkdada yeri belli cihazın . bence sistem gelişmeli belki htc one xden sonraki tegralı için durum farklı olur alıp denerim . Htc one x içinse bence çok güzel bir cihaz alınır ama alıpda cihazınızı abartmayın ahım şahım performansı yok çünkü.

Türe

Türe

Üye
Sonuc olarak kullanima bakip yorum yapiyorum zaten tabiki,bastan beri belirttim amacim kotulemek yada ovmek degil bi cihazi.Sadece hep ayni konu hakkindan(s3 vs onex yada android vs ios)bilmeyen insanlarin,sallayarak yorum yapmasi.Herkez kendi hosuna gideni alir,ama herkez hosuna gideni en iyi olarak gosterip yanlis anltmasin.s3 ,kimse k.bakmasin,one x den kotu,grafik yongasi ve islemci konusunda.Bana kalirsa kendi fikrim olan sey batarya.Hafiza yeterli(kart sorun degil)ama s3 alip 3000 mAH bi batarya ile kullanmak isterim.Su aralar bende onu dusunuyorum,daha iyi ve gelistirile bilir bi cihazmi,yoksa daha uzun kullanim,azicikda olsa buyuk ekran mi.Benim icin batarya cook onemli.bu cihaz bi gun gidiyo.S3 ve modifiye bi batarya ile 2 gun cikartirim,yada daha dolu dolu bir gun

Her yerde söyledim ve sanırım bu gidişle sürekli de söyleyeceğim . Donanım HERŞEY demek değil :oke: One X'te tegra 3 var da noluyo diğer telefonlardan üstün olabiliyor mu ? Hayır . Normalde biz ne bekliyoruz tegra 3'ten ? Açık ara fark atmasını ve lider olmasını . O zaman önemli olan donanım değil de optimizasyonmuş :oke:

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
arkadaşlar dediğimi anlamamışsınız bazılarınız. zaten ben cihazı övmüyorum. bazı oyunları kastığı doğrudur. çünkü ilk 4 çekirdekli telefonlara göre oyunların optimize edilmesi gerekir. ayrıca ekran çözünürlüğüde yeni nesil olduğundan uyumsuzluk çok yaşanıyor. zamanla bunlar geçecektir.
konuda yazdım internet performansı bazı videolardaki gibi değil.

JOURNALIST

JOURNALIST

Üye
Her zaman yakındığım bir konudur kullanılmayan telefonların kulaktan doğma bilgilerle eleştirilmesi.
Güzel konu, eline sağlık dostum :oke:

franzliszt

franzliszt

Üye
zamanla geçecek diyorsunuzda bilmem farkındamısınız zamanla değil bu cihazın size zaten optime edilmiş olarak gelmesi lazım 'tester' mısınız siz ? başka internet performansıymış cihazınızı kıyasladığınız telefonun donanımına göz atın çift çekirdek 1000mhz sizin cihazınız 1500mhz 4 çekirdek sizcede yanlış birşey yokmu ortada? yinede safari kullanırken iphone4s hertürlü önde . buna rağmen ben htc one x in halen en iyi donanıma sahip olduğunu biliyorum değişik bir romla o cihaz çok yüksek performans verebilir ama düşünelim neden verilmiyor ? batarya sorunu olmasın .720 artı ips 2 ile ve 4 çekirdek ile en az2500 mah bataryadan aşşağısı kurtarmazdı o cihazı ama yapacak birşey yok . beni yanlış anlamayın hani htc çok abartıyorya kendini(kamera işlemci donanım sense falan) bence abartılacak birşey yok ortada şuan piyasada alternatif sadece o cihaz. bir samsung galaxys2 yaada xperia s aynı performansı veriyorsa cihazın anlamı kalmıyor.

- - - Eklendi - - -

tegra tegra şişirdiler androidle birlikte fossss yalanmı .

• Beğen
Tepkiler: TeAmo42, saruman_me ve klongs

Lenneth

Üye
zamanla geçecek diyorsunuzda bilmem farkındamısınız zamanla değil bu cihazın size zaten optime edilmiş olarak gelmesi lazım 'tester' mısınız siz ? başka internet performansıymış cihazınızı kıyasladığınız telefonun donanımına göz atın çift çekirdek 1000mhz sizin cihazınız 1500mhz 4 çekirdek sizcede yanlış birşey yokmu ortada? yinede safari kullanırken iphone4s hertürlü önde . buna rağmen ben htc one x in halen en iyi donanıma sahip olduğunu biliyorum değişik bir romla o cihaz çok yüksek performans verebilir ama düşünelim neden verilmiyor ? batarya sorunu olmasın .720 artı ips 2 ile ve 4 çekirdek ile en az2500 mah bataryadan aşşağısı kurtarmazdı o cihazı ama yapacak birşey yok . beni yanlış anlamayın hani htc çok abartıyorya kendini(kamera işlemci donanım sense falan) bence abartılacak birşey yok ortada şuan piyasada alternatif sadece o cihaz. bir samsung galaxys2 yaada xperia s aynı performansı veriyorsa cihazın anlamı kalmıyor.

- - - Eklendi - - -

Safari ile mi iPhone once hic gulecegim yoktu.

Facebook tum sitede 2 tane sekme acikken 3. Cuyu acmak isteyince atan klavyeye bastiktan 4-5 saniye sonra algilayan tarayici :ehe

saruman_me

saruman_me

Üye

- - - Eklendi - - -

kesinlikle katılıyorum 4 çekirdek işemcili bir cihaz vede tegra ise şu an hali hazırda olan tüm oyunları sorunsuz oynatmak zorunda nihayetinde büyük bir beklenti vede yüklü bir miktar para veriliyor yazık bence lg optimus 3d bile sorunsuz açabiliyo nova 3 ü hiç takılmada yok üstelik kaymak gibi..

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Her zaman yakındığım bir konudur kullanılmayan telefonların kulaktan doğma bilgilerle eleştirilmesi.
Güzel konu, eline sağlık dostum :oke:

rica ederim.

- - - Eklendi - - -

kesinlikle katılıyorum 4 çekirdek işemcili bir cihaz vede tegra ise şu an hali hazırda olan tüm oyunları sorunsuz oynatmak zorunda nihayetinde büyük bir beklenti vede yüklü bir miktar para veriliyor yazık bence lg optimus 3d bile sorunsuz açabiliyo nova 3 ü hiç takılmada yok üstelik kaymak gibi..

peki nova 3'ü yüklersem video koyacağım.

franzliszt

franzliszt

Üye
Safari ile mi iPhone once hic gulecegim yoktu.

Facebook tum sitede 2 tane sekme acikken 3. Cuyu acmak isteyince atan klavyeye bastiktan 4-5 saniye sonra algilayan tarayici :ehe
5.1.1 e jailbreaksiz geçerseniz klavyenin algılamasını ve sekmeleri test edebilirsiniz jailbreak belli oranda hızını kesiyor klavyenin :)bu facebook için garip bir sorun mevcut bunu biliyorum her zaman atmıyor ama ben facebookdan daha yüklü sitelerede giriyorum böyle bir problem olmuyor ,tüm yerel ve yabancı haber sitelerine ve forumlara girerekde deneyebilirsin hatta maxicepi ve forumunu yüklemek facebookdan daha zor.Youtubedaki mevcut testlere bakarsan yada elinde iki cihazıda deneme şansın olursa hangisinin hızlı oaçtığını görürsün.

- - - Eklendi - - -

buda civi cakılan htc one x in düşme testinden çıkamama videosu sürekli bir iphonea kondurdular bune peki, hem galaxys3 hemde htc nin gorilla2.5 larını gördük.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
tempestshine

tempestshine

Üye
Vay bee..

Uruloki

Uruloki

Üye

abicim 26 gb kullanıcıya bırakılan hafıza. 5-10 tane hd video çeksen, shadow gun gibi 1-1.5gblık oyunları kursan, 2000-3000 de müzik atsan sana ufacık bir alan kalır. bir sonraki telefonumda hafıza tükendi mi derdi yaşamak istemiyorum açıkçası.

hacı benim gibi olcan işte müzik ipod uygulamalar tablette oyun ve foto video telefonda he resimlerimide skydrive da tutarım bir video sorun olur benim için htc one x alırsam

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
5.1.1 e jailbreaksiz geçerseniz klavyenin algılamasını ve sekmeleri test edebilirsiniz jailbreak belli oranda hızını kesiyor klavyenin :)bu facebook için garip bir sorun mevcut bunu biliyorum her zaman atmıyor ama ben facebookdan daha yüklü sitelerede giriyorum böyle bir problem olmuyor ,tüm yerel ve yabancı haber sitelerine ve forumlara girerekde deneyebilirsin hatta maxicepi ve forumunu yüklemek facebookdan daha zor.Youtubedaki mevcut testlere bakarsan yada elinde iki cihazıda deneme şansın olursa hangisinin hızlı oaçtığını görürsün.

- - - Eklendi - - -

buda civi cakılan htc one x in düşme testinden çıkamama videosu sürekli bir iphonea kondurdular bune peki, hem galaxys3 hemde htc nin gorilla2.5 larını gördük.

çivi çakılan daha etkileyici. tabi buda önemli ama kaç kere yere attılar. bırakta kırılsın
resmen kırmaya uğraşmışlar.

klongs

klongs

Üye
iphone gs3 de ayni sekilde atilmisti

pRime.

pRime.

Üye

hacı benim gibi olcan işte müzik ipod uygulamalar tablette oyun ve foto video telefonda he resimlerimide skydrive da tutarım bir video sorun olur benim için htc one x alırsam

hacı iyi diyosunda ben telefon alırsam tablet alamam yani oyun foto ve video en azından cihazda olmak zorunda. ipod desen 8gb alan var 6küsür gb'ı sana kalıyor. neresine sığdıracam o müzikleri :D

Uruloki

Uruloki

Üye

hacı iyi diyosunda ben telefon alırsam tablet alamam yani oyun foto ve video en azından cihazda olmak zorunda. ipod desen 8gb alan var 6küsür gb'ı sana kalıyor. neresine sığdıracam o müzikleri :D

sende haklısın panpa mantıklı seçim seninkisi sen en iyisi N9 al 64 lük :D

Üst Alt