HTC One X'i bir haftadır kullanıyorum-Mükemmel bir cihaz, hakkı yeniyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
optimus 4X nasıl olacak acaba One X gibi kötümü olacak tegra3ün gerçek gücünü görebilecekmiyiz

Bence gene göremeyiz gibi ama inşallah bu sefer LG hakkındaki tüm "yazılımda başarısız" yargılarını yıkacak bir iş başarır.Ki bence LG gayet de başarılı yapıyor.

Türe

Türe

Üye
Lg gayet iyi gibi ama bakalım :hmmm

cliolar

Üye

2000-3000 müzik mi :oha: abi naptın sen arşiv mi kuruyoruz :ehe

- - - Eklendi - - -

one x ile alakalı bir durum o . çekirdekleri tam verimle kullanamıyor

- - - Eklendi - - -

nova 3'ün nasıl kasım kasım kasıldığını izlediniz mi hünkarım ?

Ben oynuyorum kasilmiyor?
Ayrica one x ilk ciktigi zamanlardada soylemistim.Beanchmark testleri kotu olucak diye,bunu daha oncede acikladim,12 cekirdekli grafik gpu usu var,fakat bunu beanchmark desteklemiyo.Ilerde yani bi kac ay sonra yeni test programlariyla kiyaslandiklarinda herkez gorucek ne dedigimi.S3 cok guzel cihaz one x e gore buyuk artilari var,en basta batarya cikmasi,yani sirf bu yuzden o cihaza gecebilirim.Ama eksileri daha cok.Donanim olarak gercekden one x daha iyi.Bunu somut olarak gormek istiyorsaniz kabloyla tv ye baglayip oyun acin.Bakalim noluyo

legend_hellfire

legend_hellfire

Üye
Ben oynuyorum kasilmiyor?
Ayrica one x ilk ciktigi zamanlardada soylemistim.Beanchmark testleri kotu olucak diye,bunu daha oncede acikladim,12 cekirdekli grafik gpu usu var,fakat bunu beanchmark desteklemiyo.Ilerde yani bi kac ay sonra yeni test programlariyla kiyaslandiklarinda herkez gorucek ne dedigimi.S3 cok guzel cihaz one x e gore buyuk artilari var,en basta batarya cikmasi,yani sirf bu yuzden o cihaza gecebilirim.Ama eksileri daha cok.Donanim olarak gercekden one x daha iyi.Bunu somut olarak gormek istiyorsaniz kabloyla tv ye baglayip oyun acin.Bakalim noluyo

Nova3 bende gercekten cok kasıyor nedendir anlamadım. Shadowgun gayet güzel calısıyor ama ara ara oyundan atıyor onuda cözmüs degilim.

cliolar

Üye

Nova3 bende gercekten cok kasıyor nedendir anlamadım. Shadowgun gayet güzel calısıyor ama ara ara oyundan atıyor onuda cözmüs degilim.

One x kullanicalar kulubunde apk paylasim,ordan cek bakalim kasicakmi.

Jomolocco

Jomolocco

Üye
guncelemeler ile one x in daha iyi olacagindan eminim donanima bakarsak zaten galaxy s3 ten daha iyi galaxy optimize edilerek sunulmus one x aceleye gelmis 5-6 icinde one x gececektir

klongs

klongs

Üye
Bence gene göremeyiz gibi ama inşallah bu sefer LG hakkındaki tüm "yazılımda başarısız" yargılarını yıkacak bir iş başarır.Ki bence LG gayet de başarılı yapıyor.

lg yazılım desteği iyi olsaydı şimdi samsungun yerinde olurdu

cliolar

Üye
Samsung dan para alircasina savunanlari anlamiyorum.Tamam sizin hosunuza gidebilir,alabilirsinizde,sirf batarya degisimi icin bende alabilirim,ama sunuda soyluyorum,one x daha iyi.
Ben 4s den gectim one x e.Onceden hep forumlarda android mukemmel,bir suru oyun program falan yazilarini okudum.Sonra gecince baktim hepsi yalan,hepsi fasa fiso stabilite yok,bu donanim iphone da olsa cihaz ucar.
Kisacasi s3 iyi diyen herkez atiyo,kimse k.bakmasin.

klongs

klongs

Üye
Samsung dan para alircasina savunanlari anlamiyorum.Tamam sizin hosunuza gidebilir,alabilirsinizde,sirf batarya degisimi icin bende alabilirim,ama sunuda soyluyorum,one x daha iyi.
Ben 4s den gectim one x e.Onceden hep forumlarda android mukemmel,bir suru oyun program falan yazilarini okudum.Sonra gecince baktim hepsi yalan,hepsi fasa fiso stabilite yok,bu donanim iphone da olsa cihaz ucar.
Kisacasi s3 iyi diyen herkez atiyo,kimse k.bakmasin.

one x stabil değil diye bütün android cihazlarımı stabil değil

cliolar

Üye
one x stabil değil diye bütün android cihazlarımı stabil değil
Ark.s2 var oda stabil deyil.Sonuc olarak android hakkinda cok ucuk seyler okudum hep ama yakan cikti.Ios kullanmamis insanlar,kiyaslama yaptilar hep yalan cikti.Yani demen o ki,s3 ile kiyaslama yapan herkez atiyo,tarafli degilim onuda belirtim,bence android bes para etmez,ama iphone ekranida bit kadar geliyo artik(heleki bu ekrandan sonra) mecburen kullaniyorum.Ayrica ben one x iyi derken yanlis anlasilma olmasin islemci acisindan soyledim yani tegra 3 daha iyi dedim onuda belirteyim.

klongs

klongs

Üye
iosda 4 4 lük değil hiç bir os 4 4 lük değil biri 4 4 lük olsa herkes ona geçer diğer oslar biterdi

cliolar

Üye
iosda 4 4 lük değil hiç bir os 4 4 lük değil biri 4 4 lük olsa herkes ona geçer diğer oslar biterdi

Ben 4 4 luk demedimki,ama android ios un eline su dokemez.Bide oyleki android kullanicilari,daha dogrusu ios kullanmamis insanar iphone bluetooth la bisey atamiyosun,flash disc olarak kullanamiyosun tarzinda seyler soyluyo,cunku jailbreak den,air sharing den haberi yok.Amacim android i kotulemek degil,amacim yorum yapanlarin hicbir bilgisi olmadigi halde yorum yaptiklarini soylemek.Samsung islemcisini,nvdia yi kim inceledide konusuyo.Bunu soylemeye calisiyorum.Yani olay bi testde s3 yuksek almis daha iyi degil.Bikere islemcilerin calisma yapilari farkli.nvdia cok daha fazla yukun altina gire bilir.(daha stabil yapilarak)ve potansiyel overclock hacmi daha buyuk.S3 de ise son gucuyle kullanilan bi islemci var.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
geneluye

geneluye

Üye

pardon ama bence ios 4 4 lük sadece donanım 4 4 lük değil çünkü iphone ya donanım olarak bakarsak eksiklikleri sadece ekran ve pil de yeterlilik bakımından eksik onun dışında ios bence mükemmel bu yüzden de iphone 4 4lük olamıyor

klongs

klongs

Üye
stabilite olarak iyi ama kısıtlamaları kötü

- - - Eklendi - - -

jailbreakle aşabiliyorsun ama bu sefer de itunes saçmalıyor müzikleri resimleri kafasına göre siliyor

• Beğen
Tepkiler: Türe

cliolar

Üye
stabilite olarak iyi ama kısıtlamaları kötü

- - - Eklendi - - -

jailbreakle aşabiliyorsun ama bu sefer de itunes saçmalıyor müzikleri resimleri kafasına göre siliyor

Itunes i napiyosunki itools varken,cok daha hizli,cokdaha kolay,jailbreak bile istemiyo

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Yerden göğe kadar haklısın Uğur.

Türe

Türe

Üye
Itunes i napiyosunki itools varken,cok daha hizli,cokdaha kolay,jailbreak bile istemiyo

Orjinali ile degerlendirdigimiz surece objektif olur . 3. Parti veya baska yazilimlari dahil edersek o zaman her cihaz mukemmel :oke:

Üst Alt