HTC One X'i bir haftadır kullanıyorum-Mükemmel bir cihaz, hakkı yeniyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

yetermi? :D:D

pRime.

pRime.

Üye

32 gb yetmiyor mu serdar abi ?

abicim 26 gb kullanıcıya bırakılan hafıza. 5-10 tane hd video çeksen, shadow gun gibi 1-1.5gblık oyunları kursan, 2000-3000 de müzik atsan sana ufacık bir alan kalır. bir sonraki telefonumda hafıza tükendi mi derdi yaşamak istemiyorum açıkçası.

geneluye

geneluye

Üye

yanlış anlamayın ama ben zaten ücretli oyunlara dert yanmıyorum internetten indirdiklerimizin niye kastığını soruyorum yoksa markette tam anlamıyla çalışıyor xD

saruman_me

saruman_me

Üye
kardeş cihazın hakkını yeme demen güzelde peki uzun süre kulanıp ha bire sorun çıkarmasına ne diceksin ben sıfır aldım 1. haftası içine toz girdi htc nin klasik acizliği kasılmaları takılmaları şarzının su gibi bitmesi bence opjektif olucaksak bunlarda dile getirilmeli tamam kötü bir cihaz değil ama eksi yanlarıda fazlasıyla var çok aceleye getirildi çünkü..

• Beğen
Tepkiler: franzliszt
geneluye

geneluye

Üye

sana özel mesajımda belittim eğer cihazdan indireceksen blackmart öneririm. ama forumdaki oyunlarda sd dosyalarını tegra için uyumlu olarak indirirsen oyunlar çalışırç ama bazı oyunlar uyumsuzluk gösterecektir. bu yüzden en iyisi oyunların apk'sini indirip sd dosyalarını telefon üzerinden indirmektir.
takılmanın sebebide oyunların bizim yeni cihazlara uyarlanmaması. zaman geçtikçe uyumlu olacaktır hepsi.

- - - Eklendi - - -

zaten türe linkleride vermiş sana o oyunlardan indir işte :D

ben de size yazdım özel mesajımda ço haklısınız dediğim gibi biraz 2013 cihazını ileri gidip 2012 ye getirmişler bence xD

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Tamam.One X'i kötüleyen yorumlarım için özür dilerim.Ama her yerde 4 çekirdeği kullanmaması bir Htc saçmalığından başka bir şey değil.Ayrıca One X'teki Tegra 3'ün oyun performansına hastayım.

Türe

Türe

Üye

abicim 26 gb kullanıcıya bırakılan hafıza. 5-10 tane hd video çeksen, shadow gun gibi 1-1.5gblık oyunları kursan, 2000-3000 de müzik atsan sana ufacık bir alan kalır. bir sonraki telefonumda hafıza tükendi mi derdi yaşamak istemiyorum açıkçası.

2000-3000 müzik mi :oha: abi naptın sen arşiv mi kuruyoruz :ehe

- - - Eklendi - - -

yanlış anlamayın ama ben zaten ücretli oyunlara dert yanmıyorum internetten indirdiklerimizin niye kastığını soruyorum yoksa markette tam anlamıyla çalışıyor xD

one x ile alakalı bir durum o . çekirdekleri tam verimle kullanamıyor

- - - Eklendi - - -

Tamam.One X'i kötüleyen yorumlarım için özür dilerim.Ama her yerde 4 çekirdeği kullanmaması bir Htc saçmalığından başka bir şey değil.Ayrıca One X'teki Tegra 3'ün oyun performansına hastayım.

nova 3'ün nasıl kasım kasım kasıldığını izlediniz mi hünkarım ?

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
geneluye

geneluye

Üye
kardeş cihazın hakkını yeme demen güzelde peki uzun süre kulanıp ha bire sorun çıkarmasına ne diceksin ben sıfır aldım 1. haftası içine toz girdi htc nin klasik acizliği kasılmaları takılmaları şarzının su gibi bitmesi bence opjektif olucaksak bunlarda dile getirilmeli tamam kötü bir cihaz değil ama eksi yanlarıda fazlasıyla var çok aceleye getirildi çünkü..

elbette haklısınız sayın uuncu ya da belirttim pm de htc hep böyle sorunlar yaşıyor bir arada evo 3d vardı en iyisiydi sözde ama nasıl lag vardı bilirsiniz htc yi biliyorsunuz sanırım

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
her cihaz çıktığında eleştirilip yerin dibine sokulur buna aldırmayın ve güle güle kullanın :)

Türe

Türe

Üye
[video=youtube;P2tD6dCAkKo]http://www.youtube.com/watch?v=P2tD6dCAkKo[/video]

Mobil :

[video]http://m.youtube.com/watch?v=P2tD6dCAkKo[/video]

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

2000-3000 müzik mi :oha: abi naptın sen arşiv mi kuruyoruz :ehe

- - - Eklendi - - -

one x ile alakalı bir durum o . çekirdekleri tam verimle kullanamıyor

- - - Eklendi - - -

nova 3'ün nasıl kasım kasım kasıldığını izlediniz mi hünkarım ?
Hayır ama zamanla düzelecektir.Gene de ben One X'in - şimdilik - başarısız bir çalışma olduğunu düşünüyorum.

Türe

Türe

Üye
  • Beğen
geneluye

geneluye

Üye
[ENGİN];4788041' Alıntı:
her cihaz çıktığında eleştirilip yerin dibine sokulur buna aldırmayın ve güle güle kullanın :)

söylediğiniz her cihaz için geçerli ama htc biraz tuhaf yahu hep en iyisi ama hep en çok yerin dibine sokulanı biraz da firmada sorun var galiba xD insan bir cra.c.kli oyunlara uyumlu yapar cihazı dimi ama yaw xD

legend_hellfire

legend_hellfire

Üye
Konu icin tesekkur ediyorum gerekli bir konuydu. Bende bikac birsey diyecegim. One x kullanıyorum ve Abimde gecen hafta S3 aldı. Normal sim girisi degil micro sim girisi var öncelikle. S3ün fotograflarını gördügümde oyuncak gibi gelmisti ve pek hosuma gitmemisti. Ama elime aldıgımda cidden cok farklı geldi, cok hosuma gitti. Hatta one x den daha iyi gibi geldi diyebilirim. ayrıca menu gecisleri filan daha hızlı geldi bana. Ekrana gelicek olursak one x daha iyi deniyor ama ben S3ün ekranına hayran kaldım. Tek kötü yanı güneste görünmeyecek kadar azalıyor görüntü, nedendir cozemedim. Birde siyah renklerde arkadan ısık vurmadıgından olsa gerek koyu bi renk S3te normal rengine göre daha koyu kacıyor. Isınmaya gelecek olursak S3te ısınıyor ne yazıkki arkadaslar. Genel olarak aynı gibiler ikiside tercih edilecek cihazlar ama ben suan telefon alacak olsam S3 alırdım.. Tekrar tesekkürler.

klongs

klongs

Üye
Hayır ama zamanla düzelecektir.Gene de ben One X'in - şimdilik - başarısız bir çalışma olduğunu düşünüyorum.

optimus 4X nasıl olacak acaba One X gibi kötümü olacak tegra3ün gerçek gücünü görebilecekmiyiz

• Beğen

Üst Alt