Haber HTC One M9 Türkiye Ön Siparişleri Hepsiburada’da Başladı

Sponsorlu Bağlantılar

Serhan

Serhan

Üye
Edit : Yanlış mesaj

Son düzenleme:

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Çalıp çalmaması beni ilgilendirmez ben çıkan parçaya bakarım üstündeki SONY SAMSUNG APPLE önemli değildir. donanım tasarım bana göreyse alırım bazıları gibi takıntım yoktur. Beni bilen bilir bilmeyen kendi gibi bilir.
Katılıyorum. Neticede hiçbir tasarım bir markaya özel değildir. Tasarımını çok severek kullandığım Sony Xperia Z2 bile Iphone 4/4s'e gerçekten benziyor tasarımı ama Sony'e hırsız diyemem sadece esinlenmiş diyebilirim.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Bence cam kaplamada herhangi bir çakmalık söz konusu degil bu sadece sony degil s6 için de geçerli sonuçta bu saglamlık hissi yaratma çabası biyerlere varacak mecburen cam kaplamaya ulasılacak.İlk bakıs çok önemli ve ben ilk baktıgımda S6,M8-M9 modellerinde iphone 6'yı bariz sekilde görüyorum ve bu modeller dünya çapında tanıtımları beklenen markaların modelleri bence olmaması gereken esinlenmeler bunlar.M9 ve S6'ya benden 3.000 liraya yakın para isteyecekler sonra en kıl oldugumuz tayfa iphone kullanıcıalrı benle dalga geçecek yok öyle dava.
Her zaman özgünlük iyidir ödüllerinizi sayamazsınız :bigstar:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
@El~PisToLeRo marka sevdanı çok belli ediyorsun olmaz :nono:

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Haha yazdigimda bir yanlis varsa soyleyin yoksa da boyle bir yanlis olmadigi icin o markayi kullaniyorum diyim :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Dün ankamallde s6 ya baktim bi. Gercekten tasarim hayranlik edici.. Ekran filan olsun s6varken bu alinmaz.. M8 alınir=D
s6 değil de s6 edge inceleme fırsatım oldu ama sizce cihazın arka kısmı gerçekten hayranlık verici bir tasarıma sahip mi?

Polymath

Polymath

Üye
s6 değil de s6 edge inceleme fırsatım oldu ama sizce cihazın arka kısmı gerçekten hayranlık verici bir tasarıma sahip mi?
Ben s6 nin daha dayanikli olacagini düsünüyorum.. Arka tasarimlardan kameranin çıkıntısı kastediyorsaniz benim cok gozume batmadi. Telefon ince kamera 16mp olunca normal karşılıyorum. Ama ben ikisinide genel anlamda begendim. Incelik vs ekran kalitesi muazzam. Sadece arka kameralarinda mercek tam ortalj durmuyor. Hafif kayık.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bu tasarımdan bahsediyorum. Bence hoş olmamış. Kaliteyi hissettirmiyor.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Polymath

Polymath

Üye
bu tasarımdan bahsediyorum. Bence hoş olmamış. Kaliteyi hissettirmiyor.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Zevkler ve renkler diyelim. Benim arka tasarimda tek beğenmediğim kamera çıkıntısı... Ama telefonu aldığımda elime hem karizma hemde kaliteyi ilk defa bir samsung modelinde hissettim. Birde alphanin tasarimini beğenmiştim.

Emre

Üye
Kimseye zorla aldırmıyorlar bu telefonu. Alırken tek parça metal kasa olduğunu bilip alacak her kimse. 1600-1700'lük plastikten iyidir.
g7 im var 3000mah ve metal kasası var 999tl
konu için teşekkürler

Üst Alt