HTC, One M8 için Android 4.4.3 Güncellemesini Başlattı

Sponsorlu Bağlantılar

AdemOyuklu

Üye
    Konu Sahibi

HTC geçtiğimiz hafta One M8 için Android 4.4.3 güncellemesinin birkaç gün içerisinde yayınlayacağını belirtmişti. Tayvanlı üretici güncelleme konusunda bir kez daha verdiği sözü tutarak One M8′in uluslararası versiyonu için Android 4.4.3 güncellemesini başlattı. Amerika’da dağıtıma sunulan güncellemenin kısa süre içerisinde Avrupa’da yayınlanması bekleniyor.

2.22.1540.3 yapı numarasına sahip ve 592MB boyutunda olan güncelleme OTA üzerinden dağıtılıyor. Android 4.4.2′nin üzerine ne gibi değişikler getirdiği henüz tam olarak bilinmese de güncelleme dosya boyutunun bir hayli büyük olduğunu söyleyebiliriz.

Güncellemeyle birlikte HTC’nin yerleşik uygulamaları son sürüme yükseltilirken, Google’ın Android 4.4.4 güncellemesine dahil ettiği güvenlik düzeltmelerine de yine One M8 için yayınlanan Android 4.4.3 güncellemesinde yer veriliyor.

Sense arayüzünde performans artış ve bir dizi düzeltmelerin sağlandığı yeni güncelleme kademeli olarak dağıtılacak. Bu sebeple güncellemenin ülkemiz One M8 kullanıcılarına ulaşması bir iki haftalık süreyi kapsayacaktır.

One M8 için bundan sonraki süreçte dağıtılacak güncelleme Android L olacak.

• Beğen
Tepkiler: mesut1979

tugsahh32

Üye
hayırlı olsun :)

puntobanco

Üye
Bende HTC One M8 kullanıyorum. Bugün telefonumun kamerasıyla oynarken Selfie modu silindi nasıl olduğunu bilmiyorum ama şu an ön kamera çalışmıyor ikili çekim moduna giriyorum ön kamera siyah gösteriyor bunun sebebi nedir yardımcı olabilecek var mı ? Şimdiden teşekkür ederim.

reflex

reflex

Üye
Adamlar işi biliyo googlenin yaptığı ara güncellemeye bile güzellikler katıyo valla htc yada lg almak artık daha cazip geliyor hele o g3 arayüzü inanılmaz helal olsun adamlara bekle samsung beklee

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Bende HTC One M8 kullanıyorum. Bugün telefonumun kamerasıyla oynarken Selfie modu silindi nasıl olduğunu bilmiyorum ama şu an ön kamera çalışmıyor ikili çekim moduna giriyorum ön kamera siyah gösteriyor bunun sebebi nedir yardımcı olabilecek var mı ? Şimdiden teşekkür ederim.
Download moduna alıp Stock ROM'u baştan kurmanız lazım.

• Beğen
Tepkiler: puntobanco
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
M8 ve g3 gerisi senaryo

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Nasıl yapıcam kısaca anlatırmısın ?
Ben telefona hiç Download moddan ROM atmadım. TWRP'den görürüm işimi. Download mod bilgisayarla açılıyor. İnternette araştırın. Malesef Download mod hakkında bilgi sahibi değilim. Forumda konu açın, yardımcı olurlar.

puntobanco

Üye
Ben telefona hiç Download moddan ROM atmadım. TWRP'den görürüm işimi. Download mod bilgisayarla açılıyor. İnternette araştırın. Malesef Download mod hakkında bilgi sahibi değilim. Forumda konu açın, yardımcı olurlar.
Hiç bişey anlamadım :agla2:

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall

Üst Alt