htc one m8 guncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

furkanemrebalci

Üye
    Konu Sahibi
htc one m8 guncelleme
Merhaba arkadaşlar . Htc one m8 yurtdışı bir telefonum var. Cihaz yurtdışından alındığı için Türkiyede güncelleme gelmiyor sanırım. Telefon S-off yapıldı. Ben çok hakim değilim sizlerin yaptıklarına bakarak şimdiye dek birçok şey gerceklestirebildim . Ancak ilk defa bu konuyla ilgili yardım bulamadigimdan konuyu açmak durumunda kaldım. Net bir şekilde yardımcı olabilecek kardeşlerim lütfen destek olabilir misiniz ? Teşekkürler maxicep
ailesi .

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Cihazın tam olarak nedir harman kardon 831c mi verizon mu sprint mi ?

Bak şimdi 2 seçenek var
ruu olarak manuel pc den kurmak
cihazın orjinal rom kurulu ise başını ağrıtmadan hemen yapabilirsin ( )
bu siteden cihazını bul indir aç ve kendi yüklesin )
( bu işlem için cihazında custom rom varsa cihazı relocked yapman lazım ve orjinal recovery olması lazım bunları yapman için uğraşman lazım forumlarda mevcut )
Diğeri ise ömür boyu giden cıd ve mıd numarasını değiştirerek cihazı tr cihazı yapmak yalnız konuya hakim değilsen hiç bulaşma bu yönteme brick olur cihazın )

• Beğen
Tepkiler: furkanemrebalci

furkanemrebalci

Üye
    Konu Sahibi
Model kısmında sadece HTC ONE_M8 yazıyor. Android 4.4.2 yüklü. Stock halinde şuanda telefonum. Verdiğiniz dosya adresinde telefon modelim için birden fazla dosya var hepsinimi indirmeliyim.

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
açılırken cihaz t mobile sprint verizon felan yazmıyormu en başında

furkanemrebalci

Üye
    Konu Sahibi
op6b130 bu arada modeli.

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
t mobile cihazın gri değilmi 32 gb cihazın

furkanemrebalci

Üye
    Konu Sahibi
yazmıyor. Sadece HTC ONE kısmı gelyor
Evet gri

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Cihazın 32 GB ve gri rengi T-mobile

PC deki driverları sil bunu kur ve cihazını fastboot moduna al yükle ruu yu

• Beğen
Tepkiler: furkanemrebalci

furkanemrebalci

Üye
    Konu Sahibi
Vakit ayırdıgın için öncelikle çok teşekkür ederim kardeşim. Verdiğin dosyayı indireyim mi ? İndireceksem, indirdikten sonra neler yapmalıyım.

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Rica Ederim Amacımız yardımcı olmak :) verdiğim linkten indir ruu yu o inerken pc deki driverları sil htc sync manager ide kaldır pc yi yeniden başlat gene linkte driverlar var onları kur inince önce driver kurduktan sonra cihazı fastboot moduna al pc ye tak aygıt yöneticinden kontrol et MY HTC olarak görüyor olması lazım pc cihazını sonra ruu yu çalıştır kuruluma başlat 10 dk felan sürer cihazın 6.0 olur ama herşey silinir içindeki bilgin olsun vede şarjın %50 nin üzerinde olsun
Sormak istediğin bişey olursa burdan veya pm yoluyla bana ulaşabilirsin kardeşim kolay gelsin

furkanemrebalci

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim sanırım verdiğin RUU yanlış. Dediğin herşeyi yaptım oldu. Fastboot u hallettim ( bu arada fastboot butonunu açamayan arkadaşlar ayarlardan güç kısmını gelip en alttaki hızlı açılıp/kapanma özelliğini iptal etmeliler) bilgisyaara taktım tam dediğin gibi My HTC diye tanıdı. RUU da hata çıktı ordaki sorunları okuyunca aldıgım hatanın karşılığı yanlış RUU kullanımı diye uyarı vardı. Doğrusu hangisi acaba bilebilir miyiz ?

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
T mobile cihazın ama yanlışsada öğren bi şekilde yöntem bu

Üst Alt