hTC One(M7) vs Samsung Galaxy Note III ? - hTC One Mega veya Apple iPhone 5s çıkar mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
[video=youtube;b78ki8icl8c] Exynos lu s4 mü yoksa Snapdragon lu s4 mü daha iyidi ? :allalla:

Sony'nin Snap 800 lü telefon yapması bence hTC ve Samsung'u biraz kızdırmalı ve yeni cihaz çıkartmalılar :evet:

Exynos daha iyi ama fazla fark yok diye biliyorum. htc yeni bir amiral çıkarmasa da , htc de samsungda sonynin altında kalmaz, yine adı one olur one mega olur ama snapdragon 800 le gelir bence :D

- - - Eklendi - - -

Zaten üsttede gördük s4 s800le gelecekmiş. =) Note3de altta kalmaz. Görücez yani, bence şimdiden bu kadar kafanı takma. Alacağın zaman düşünürsün :D

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Snapdragon 800 lü versiyonu gelebilirmis.

birde gpu ile ilgilenseler vede ekran kenarlarını s4 gibi yapsalar tadından yenmez :eller: ama harbiden çok kararsızım,her hangi birisi konuya rica ediyorum birşey yazsın yeni cihazlar çıkınca hortlatırım konuyu :)

- - - Eklendi - - -

Exynos daha iyi ama fazla fark yok diye biliyorum. htc yeni bir amiral çıkarmasa da , htc de samsungda sonynin altında kalmaz, yine adı one olur one mega olur ama snapdragon 800 le gelir bence :D

- - - Eklendi - - -

Zaten üsttede gördük s4 s800le gelecekmiş. =) Note3de altta kalmaz. Görücez yani, bence şimdiden bu kadar kafanı takma. Alacağın zaman düşünürsün :D

aynen öyle ama her zaman içimde bir siyah htc one with beats tour kulaklık içimde kalacak :( :ağlarım:

Türe

Türe

Üye
Gpu da sorun yok gayet iyi sorun 1080p desteklemeyen uygulamalarda. Nasıl kenar ?

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Gpu da sorun yok gayet iyi sorun 1080p desteklemeyen uygulamalarda. Nasıl kenar ?

kenar kalınlığından kastım mesela bu her ekranı olan cihazda var :evet:

bak bu resimde gördüğün gibi ekran ön yüzde çok alan bırakmamış,kenarlardaki beyaz kısım azaltılmış kimi cihazda da hayvan gibi oluyor :ehe

yani kısaca ekranın kasa uçlarına uzaklığı :) yani Adreno 320 GPU hTC One için yeter li mi ? :eller:

Türe

Türe

Üye
Yeterli tabii. S4 power vr sgx 544 ile iyi performans veriyor düşün artık.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Yeterli tabii. S4 power vr sgx 544 ile iyi performans veriyor düşün artık.

iyi bakalım,ama Adreno 320 Xperia Z'de de var ve Snap 600 var fakat çoğu oyunda fps düştüğü söyleniyor ?

Türe

Türe

Üye
O kadarını bilmiyorum :)

fk555897

fk555897

Üye
Ben alsam direk iPhone 5S alırım ama ikinci telefon olarak da Note III.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Ben alsam direk iPhone 5S alırım ama ikinci telefon olarak da Note III.

bu yıl 5s çıkarsa kaçırmayı düşünmüyorum hiç yoktan satarken çok değer kaybetmiyorlar,alırım onu bide jailbreak çakarım ohh mis gibi kaliteli optimizasyonla :eller: ama ekran biraz ufak :(

- - - Eklendi - - -

Aralarında büyük fark yok. Xperia Z daha çok işlemciden kaybediyor.

Z de de Snap 600 yok muydu ? :hmmm

- - - Eklendi - - -

Tahmin ettiğim gibi. :good: Bir de ekran kakitesinden tabii :zzz:

yine o kadar kötü değil bence sony'nin ekranı ama eski teknoloji :zzz:

OğuzcanAbi

Üye
Sony xperia z ultra mukemmel olmus bence note 3 bu cihazi gecemesse tercihim xperia z olacak fakat ilk coktiginda degil fiyatlari biraz dustugunde

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Türe

Türe

Üye
Görüş açısı s3 ten berbat abim daha nolsun :ehe

Kerim.

Kerim.

Üye
Gorus acisinida gec renklerde felaket fiyatina gore