Karşılaştırma Samsung Galaxy S6 vs HTC One M9

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Antutu'dan s6 yüksek alınca nedense önemli olmuyor antutu puanı:D s6 ve s6 edge gerek tasarım olsun özellikle edge, gerek geliştirilmiş kasmayan yazılım olsun,kamera,donanım falan derken m9'dan her konuda üstün bir cihaz özellikle kamera konusunda m9'a daha iyi demen gülünç olmuş :)
Aynen öyle Samsung cihaz yüksek alırsa adı önemsiz e cikiyor nedense sonra gelip bide fan diyorlar :)

adı lazım değil

adı lazım değil

Üye
    Konu Sahibi
Aynen öyle Samsung cihaz yüksek alırsa adı önemsiz e cikiyor nedense sonra gelip bide fan diyorlar :)
Bakın ben karşılaştırmada benchmark testi hiçbir işe yaramaz demedim . Ayrıca belirttiğim gibi benchmark doğru bir ölçüt değil. Bütün firmalar HTC dahil şişirme yaptığı ortada

Son düzenleme:
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Note 4 ile demiyorum not 3 ile ve ayrıca fotograflar HDR midunda çekildi maalesef elimde yok

Hangi konuda
Değerlendirmeden bahsediyorum önce tasarimi kiyaslayamayacagini bilmelisin. Tasarımda hicbir zaman o iyi bu kotu denmez.

0MG90

0MG90

Üye
LG'de de tuşlar var.

Koradam

Üye
Bu konu kilit pls karşılaştırma yapmak bize dusmez çünkü elimizde bu iki cihaz da yok kâğıt üzerinde yazan şeyleri bile objektif dusunemeyip rast gele yapılmış bi yazı o kadar

KayraBey

KayraBey

Üye
Olayın suyunu çıkarıyorum gençler izleyin...

Zenfone2 bunu ezer. Her şeyde ezer geçer yer bitirir o kadar :D

Son düzenleme:
key43

key43

Üye
M9 uçuyor bence

• Beğen
Tepkiler: adı lazım değil

Üst Alt