HTC One Kullanıcıları Kulübü! [Konu Root Için Güncellendi]

Sponsorlu Bağlantılar

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Direk Guncelle Hocam.

• Beğen
Tepkiler: wndrby

wndrby

wndrby

Üye
Arkadaslar htc one'de guncelleme dosyalari indi.. yuklensin mi dedi.yuklensin dedim.. tuhaf bi menuye girdi.orda installa recovery reboot wipe gbi bi kac sekme daha var..
Installa diom.. bi otg. Bi de sanirim hafizaya yuklenen o dosyalari secmemi istiyo.
Seciyom onu.. degisen bisi olmiyo.yardmci olursaniz sevinirim.
Anlayan biri aksam teamviverle bikgsayarima da baglanabilir isterse

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Arkadaslar htc one'de guncelleme dosyalari indi.. yuklensin mi dedi.yuklensin dedim.. tuhaf bi menuye girdi.orda installa recovery reboot wipe gbi bi kac sekme daha var..
Installa diom.. bi otg. Bi de sanirim hafizaya yuklenen o dosyalari secmemi istiyo.
Seciyom onu.. degisen bisi olmiyo.yardmci olursaniz sevinirim.
Anlayan biri aksam teamviverle bikgsayarima da baglanabilir isterse
Hocam Rootladin Mi Cihazi?

wndrby

wndrby

Üye
malesef bi bilsem rot ne demek.. yada dğerleri.. o kadar bkledim kmse yardmci olmadı bnde tlfcuda güncellettim..tskler

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Somer
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Arkadaşlar telefonun bataryası çok az gitmeye başladı.Çok yoğun kullanırsam 2-3 saat içinde tamamen bitiyor.Garantide değişim olabilir mi ücreti ne kadar olur tahmini bilen var mı ?

• Beğen
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Arkadaşlar telefonun bataryası çok az gitmeye başladı.Çok yoğun kullanırsam 2-3 saat içinde tamamen bitiyor.Garantide değişim olabilir mi ücreti ne kadar olur tahmini bilen var mı ?
Sadece Batarya Degisimine Fazla Para Isteyeceklerini Tahmin Etmiyorumm :/

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Mazlum Somer' Alıntı:
[quote uid=2485116 name="Ali Kurtaran" post=7186390]Arkadaşlar telefonun bataryası çok az gitmeye başladı.Çok yoğun kullanırsam 2-3 saat içinde tamamen bitiyor.Garantide değişim olabilir mi ücreti ne kadar olur tahmini bilen var mı ?
Sadece Batarya Degisimine Fazla Para Isteyeceklerini Tahmin Etmiyorumm :/[/quote]
Bakalim gondercem haftaya cok istemezlerse degistircem :)

• Beğen

understars07

Üye
Selam, arkadaşlar 2.el M8 aldım 4.4.3 güncelleme geldi indirdim fakat telefon rootlu olduğundan yükleyemedim. Şimdi ben bu rootu kaldırmak istiyorum. Orijinal Tr rom yükleyeceğim. Daha önce htc ile hiç haşır neşir olmadım samsung ta odin ile hallediyordum. Htc baya meşakkatli heralde yardımcı olabilecek var mı aranızda? teşekkürler...

• Beğen
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Selam, arkadaşlar 2.el M8 aldım 4.4.3 güncelleme geldi indirdim fakat telefon rootlu olduğundan yükleyemedim. Şimdi ben bu rootu kaldırmak istiyorum. Orijinal Tr rom yükleyeceğim. Daha önce htc ile hiç haşır neşir olmadım samsung ta odin ile hallediyordum. Htc baya meşakkatli heralde yardımcı olabilecek var mı aranızda? teşekkürler...
Aramizda hosgeldiniz hocam oncelikle..
Bende ayni sorunu yasamistim ve root'u kaldirip ondan sonra update etmistim..
Su linke bir goz atmanizi oneririm..
Video Turkce'dir.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

understars07

Üye
Hocam bu custom rom u anlatmış, benim cihaz zaten root lu bootloader acık s-on konumda ben tamamen orijinale dönmek istiyorum. Bunu asama asama sırasıyla acıkca anlatan bir yazı veya video da bulamadım. Cogu nasıl root atılır onu anlatmış

damakburhan

Üye
Aramizda hosgeldiniz hocam oncelikle..
Bende ayni sorunu yasamistim ve root'u kaldirip ondan sonra update etmistim..
Su linke bir goz atmanizi oneririm..
Video Turkce'dir.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bende de aynı şekilde Htc One M8 var.Aldıktan kısa bir süre sonra güncelleme geldi cihaza indirdim fakat kuramadım.Varyant sistem hatası gibi bi hata verdi.Araştırdım ve cihaza rom ve root yapıldığını öğrendim.Rootu unroot yaparak kaldırdım fakat yinede günceleme yaparken aynı hatayı yaşadım.Cihaz boot ekranında Tampered,Locked ve S-Off yazıyor.Güncelleme için ne yapmam gerek yardımcı olabilirmisiniz acaba ?

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Hocam bu custom rom u anlatmış, benim cihaz zaten root lu bootloader acık s-on konumda ben tamamen orijinale dönmek istiyorum. Bunu asama asama sırasıyla acıkca anlatan bir yazı veya video da bulamadım. Cogu nasıl root atılır onu anlatmış

UnRoot yaptiktan sonra guncellemeyi denediniz mi?
Bende de aynı şekilde Htc One M8 var.Aldıktan kısa bir süre sonra güncelleme geldi cihaza indirdim fakat kuramadım.Varyant sistem hatası gibi bi hata verdi.Araştırdım ve cihaza rom ve root yapıldığını öğrendim.Rootu unroot yaparak kaldırdım fakat yinede günceleme yaparken aynı hatayı yaşadım.Cihaz boot ekranında Tampered,Locked ve S-Off yazıyor.Güncelleme için ne yapmam gerek yardımcı olabilirmisiniz acaba ?
Stock Rom'a donmeniz gerek hocam ayni sorunu bende yasadim..
Asagida verecegim linkte Orjinal Stock Rom'a nasil geri doneceginiz hakkinda detayli bir konu var..
Inceleyin derim;
Sizde ayni sekilde bu linke bakin hocam;

damakburhan

Üye
Valla bende teamwin adında bir yazılım var fabrika ayarlarına bile onunla dönüyor.sadece orjinal stock rom yüklersem bu yazılımla sorun çözülmez mi? Birde bu seri numaraya göre uygun rom u nasıl bulabiliriz ?

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Valla bende teamwin adında bir yazılım var fabrika ayarlarına bile onunla dönüyor.sadece orjinal stock rom yüklersem bu yazılımla sorun çözülmez mi? Birde bu seri numaraya göre uygun rom u nasıl bulabiliriz ?

Burada var hocam;

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
M7ye göre var sadece burda..
Ha sizinki M8'di degil mi hocam?

Bu uc linktede isinize yarayacak Orjinal Stock Rom'lar mevcut. :)

understars07

Üye
Ya hocalarım, bu attığınız, linkleri bizde buluyoruz, hala m7 klavuzu buluyorsunuz. Cihaz m8 ve rootlu. Orijinal roma nasıl dönülür onu soruyoruz. Sırayla tane tane anlayan birisi anlatırsa memnun olacagız, sırf cevap olsun diye yabancı link yazmayın, türkçesi karışuk kaldıki yabancısını nasıl anlayalım...

damakburhan

Üye
Ya hocalarım, bu attığınız, linkleri bizde buluyoruz, hala m7 klavuzu buluyorsunuz. Cihaz m8 ve rootlu. Orijinal roma nasıl dönülür onu soruyoruz. Sırayla tane tane anlayan birisi anlatırsa memnun olacagız, sırf cevap olsun diye yabancı link yazmayın, türkçesi karışuk kaldıki yabancısını nasıl anlayalım...

Aynı şekilde bende sizin gibiyim.cihaz aynı orjinal rom gibi.hatta aynısı.ama güncelleme indirdiğim de varyant sistem hatası diyor.rom işlerinden anlamıyorum.ro otu kaldırdım yine olmadı.yardımcı olacak varsa parası her ne ise vermeye razıyım..

understars07

Üye
Aynı şekilde bende sizin gibiyim.cihaz aynı orjinal rom gibi.hatta aynısı.ama güncelleme indirdiğim de varyant sistem hatası diyor.rom işlerinden anlamıyorum.ro otu kaldırdım yine olmadı.yardımcı olacak varsa parası her ne ise vermeye razıyım..
Hocam bari siz rootu nasıl kaldırdığınızı anlatında belki benimki günceller. Bootloader kilidi kapalı mı şu an

damakburhan

Üye
S.of yazıyor öyle olunca kapalı mi oluyor onu da bilmiyorum.ekran görüntüsünü atarım yakın zamanda.rootu super su yazılımın da seçeneklerden unroot dedim kalktı bende.basit o işlem.ama onu kaldırmak fayda etmiyor orjinal rom istiyor cihaz