HTC One Kullanıcıları Kulübü! [Konu Root Için Güncellendi]

Sponsorlu Bağlantılar

turgutilbars

turgutilbars

Üye
Kardeş garantiye gönder böyle bir sıkıntı varsa.

nakrep

nakrep

Üye
Kardeşim yolladım ama sorun bulamadılar bakalım tekrar yollucam

• Beğen
Tepkiler: turgutilbars
Anußis

Anußis

Üye
Telefonu kılıfsız kullanan var mı var ise herhangi bi çizilme var mı

Ben Ekim 2013'den beri kılıfsız kullanıyorum cihazda tek bir çizik bile yok. Gerçekten kullanılan malzeme işçilik sağlam

.Geography.

.Geography.

Üye
Görüntülü görüşme yok ve ancak programlar aracılığı ile yapılabiliyor. Ayrıca batarya pek dayanmıyor. Bunlar haricinde tam donanımlı bir gemi.

yunusbulet

yunusbulet

Üye
benim htc one yi rootlarsam garatisi gider mi?

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Somer
fenerli5858

fenerli5858

Üye
Arkadaşlar benim htc one da yaklaşık 4 oyunum hd yani 1 gb ve üzeri oyunlar 6 tane de normal 50-200 mb arası oyunum var ve yaklaşık 40 -50program var ve hala cok stabil su ana kadar ne kasma ne de donma gördüm gerçekten çok iyi donanıma sahip ama şarj dayanmıyor mesla şarjim %100 iken sarjdan çıkarıyorum 15 sn sonra geri tanıyorum tekrar %88 den başlıyor bilmiyorum acaba batarya mi öldü garantiye yollamalimiyim ayrıca kamera da karanlık ortam da pembelesme yine garanti gerekir mi bilgilendirrseniz sevinirim.

turgutilbars

turgutilbars

Üye
O da birşey mi bende 250 uygulama var üstelik güç tasarrufunda kullanıyorum o kadar stabil. Batarya hızlı bitiyor ama seninkini değişmesi gerek. Kamera sıkıntısı bende de var garanti gerekli kardeşim garanti servisinde çalışıyor. Kamera değişiyormuş. Ben çok alıştığım için gönderemiyorum üniversite bitince göndereceğim. :) iyi forumlar

nakrep

nakrep

Üye
Fenerli5858 kardeşim yukarıdali yorumlarda aynı sorunlardan şikayetçi olduğumu yazmıştım bi gözat istersen yardımcı olabilir

fenerli5858

fenerli5858

Üye
O da birşey mi bende 250 uygulama var üstelik güç tasarrufunda kullanıyorum o kadar stabil. Batarya hızlı bitiyor ama seninkini değişmesi gerek. Kamera sıkıntısı bende de var garanti gerekli kardeşim garanti servisinde çalışıyor. Kamera değişiyormuş. Ben çok alıştığım için gönderemiyorum üniversite bitince göndereceğim. :) iyi forumlar
Peki garantiye verdiğimde telefonu verdiğim gibi bulabilrmiyim :) yani demek istediğim kasada suan hiç açık yok acaba geldiğinde açıklar oluşur mu açıkçası çekiniyorum o yüzden çünkü ne zaman bi telefon yaptirsam daha büyük sorunlar çıkıyor sonra pişman oluyorum bunda da pişman olur uyum ayrıca versem kaç güne geri bana gelir ?
Fenerli5858 kardeşim yukarıdali yorumlarda aynı sorunlardan şikayetçi olduğumu yazmıştım bi gözat istersen yardımcı olabilir
hepsine baktım yorumların ama tek çözüm garanti gibi görünüyor ..

turgutilbars

turgutilbars

Üye
Hocam yaşamak istemediğimiz sıkıntıları yazın onlar anlayacaklardır. Benim kardeşim teleservisde çalışıyor. Hergün bu sıkıntıların muhabbetini yapıyoruz. :-)

fenerli5858

fenerli5858

Üye
Hocam yaşamak istemediğimiz sıkıntıları yazın onlar anlayacaklardır. Benim kardeşim teleservisde çalışıyor. Hergün bu sıkıntıların muhabbetini yapıyoruz. :-)

Anlıyorum teşekkürler aydinlattiginiz için :)

turgutilbars

turgutilbars

Üye
Rica ederim

ensar63

Üye
Selamlar arkadaşlar ben de Htc One alarak aranıza katıldım. Daha evvel One x kullanıcısı olarak forumdan istifade etmiştim. HTC nin son zamanlarındaki en büyük eksisi Cihazların çabuk ısınması...
One nın en büyük eksisi olarak "ısınma" sorununu Custom rom ile çözülebileceğine inandığım için cihazı aldım, inşaAllah yanılmam ...

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Somer ve turgutilbars
turgutilbars

turgutilbars

Üye
Hayırlı olsun

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Somer
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Hayirli Olsun :)

wndrby

wndrby

Üye
arkadaslar yanlış yere yazdysam bagıslayın ama belki basitte gelebilir, one kullanıyorum ama sms sesimi değiştiremiyorum !!

messi_123

Üye
Arkadaşlar bende htc one m7 var hopörler sesi az çıkıyor. Beats özelliğinide kapadığım halde sesi az çıkıyor. Böyle problemi olan varmı? Çözümünü bilen varmı?

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
arkadaslar yanlış yere yazdysam bagıslayın ama belki basitte gelebilir, one kullanıyorum ama sms sesimi değiştiremiyorum !!
Ayarlar>Kisisellestir Bolumune Bakin Hocam.
O Olmazsa 'Ses' Menusune Bakin.

• Beğen
Tepkiler: wndrby
wndrby

wndrby

Üye
arkadaslar yazılım güncelemesi yapcam ama biraz aratrdım kafam karıştı..
direkt güncelle desem bişi olur mu.. wipe s-on s-off unlock terimleri filan baya dolaşıyo bu konuyla ilgili de..
yardmcı olur msunz