BlackBerry PRIV Temiz Kurulum Rehberi (OS Reload)

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Cihazınızda yazılımsal sorun yaşıyorsanız, temiz kurulum yapmak istiyorsanız yapabilirsiniz. cihazınıza uygun olan cihaz yazılımını seçerek indirmeye başlayın. Sonra USB sürücüsünü indirip kurun. Sonra indirdiğiniz cihazın yazılımını dışarı çıkartın bir klasörün içerisine koyun. Akabinde cihazın yedeğini aldıysak cihazı Fastboot moduna almakla OS Reload'a başlıyoruz. Cihazın güç tuşu ve ses azaltma tuşlarına basılı tutun. Bir süre böyle tuttuğunuzda bildirim ışığı çeşitli renkler açacak. En son cihaz kapanacak ve mor ışık açılacak, aynı zamanda da cihaz Recovery modu gibi bir mod ile açılacak. Şimdi cihazı USB ile bilgisayara bağlayın ve dışarı çıkardığınız yazılım dosyasındaki flashall.bat dosyasını çalıştırın. CMD ekranı açılacak. Telefonu bağlı olduğu için görecek ve işleme başlayacaksınız. Önce cihazdaki verileri sileceğine dair uyarı verecek. Evet ya da hayır seçeneği çıkacak İngilizce. Y tuşuna bastığınızda 5-15 dakikada cihazdaki verileri silecektir. Sonrasında yazılımını tekrar kurmaya başlayacak. İşlem bittiğinde telefon yeniden başlayacak ve sıfır haline dönecek.


NOT: Bu işlem cihazdaki tüm verileri silecek. Yedek almanızı tavsiye ederim. Ayrıca yapılan işlemlerden ben sorumlu değilim. Yapan sorumludur.
 
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2643147 ve TheNightMare.

Benzer Konular

Cevap
8
Görüntüleme
1K
gonyalı
    • Beğen
    • Sevdim
Cevap
1
Görüntüleme
561
MAERKEK
Cevap
0
Görüntüleme
322
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt