Htc One Için Android 4.3 Güncellemesi Başladı

• 25 Eylül 2013
  • 1822 Okunma
  • 34 Cevap

1. HTC One cephesinde bekleyiş sona erdi ve Android 4.3 güncellemesinin dağıtımına resmen başlandı. Amerika ve Tayvan'da başlayan güncellemenin kısa süre içerisinde dünya geneline yayılması bekleniyor. Ülkemize kullanıcılarına ulaşmasının ise birkaç hafta sürmesi bekleniyor.
    < Resmi açmak için tıklayın >

Güncelleme kapsamında kameranın düşük ışık performansı iyileştirilirken, yüzdeli batarya ikonu yeni bir yapıya büründü. Ayrıca HTC One kullanıcılarına OpenGL ES 3.0 ile bir üst seviye grafik deneyimi yaşatılırken, düşük enerjili Bluetooth Smart da yeniliKler arasında yer alıyor.

@nsren @muratangin @blacktalon @DeEenzameMan @Akhtoher @ylnzprens @hotboy_78 @kolomaznik @serif55 @ibrztrk89 @furkanswr

Yazan: By_Casparov
    Son düzenleme: 25 Eylül 2013
    Neagf ve blacktalon bunu beğendi.
  2. Kameradaki pembelik gitmistir ins ve anlamsiz bir hata daha var video cam gibi ama fotograflari az bulanik cekiyor bunlar duzelse guzel olacak

By_Casparov bunu beğendi.
  3. düzelir inş dostum. bnce kameranın beyaz ayarını yapmaları lazm. aşırı beyaz çünkü.

4. Bir an önce gelsin de inceleyelim.

5. Hadi hayırlısı bakalım.

6. Hayırlı olsun hepinize. Darısı Discovery kullanıcılarına. :P

muslumcu46 ve By_Casparov bunu beğendi.
  7. General Mobile Discovery Türkçe güncellemesi çıktı. Ama ANDROİD 4,3 çıkmadı galiba.

8. o telefondan pek bişi beklemeyin

mahzunikaya bunu beğendi.
  9. Güncelleme bi gelsn de direkt kameraya bakcm.

10. Hayırlısı olsun.

Son düzenleme: 26 Eylül 2013
  11. evlat derken? forumdan bi samimiyetliğimiz felan yok. Bu tarz konuşanlardan pek hoşlanmam. Ayrıca Discovery çıktığı günden beri 2 ayrı güncelleme geldi. Bu işler tahmin ettiğin gibi değil, güncelleme çıktığı zaman da aynı cümleyi kurarsın Discovery güncelleme konusunda.
    ---
    Şöyle de bir şey var kardeşim hak verirsin vermezsin ayrı bir şey. Adam gidiyor Galaxy S3 alıyor 1200 e 1300e mesela. Ardından GM Discovery i çıkarıyor yarı fiyata ve pişmanlık duygusu oluşmaya başlıyor S3 alan adamda. Elinden gelen tek şey telefonu karalamak oluyor bu durumda. Yok o fiyata böyle bişey olmaz, illaha ki sorunu çıkacak falan filan. Çıkarsa da alan kişiyi ilgilendirir o konuda bi sıkıntı yok..

Özeti: Çekememezlik.

BaranASYA, .caner. ve muslumcu46 bunu beğendi.
  12. Yanlış anmayın arkadaşlar. Daha önceki yorumumu sildim. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim.

13. prob yokta özeti çekememezlik demişinde ben neden çekemiyim seni ?

14. Bende gelmeyeceğini düşünüyorum. Yani en azından 5.0a kadar gitmeyecek o telefon.
    :koş:

15. 4.3 gelsede yeter. Sonuçta deneyimli android kullanıcılarının %80i custom tercih ediyor.

.caner. bunu beğendi.
  16. Bak şu Custom ROM işini geçelim. Yani tamam telefon daha hızlı çalışıyor Androidin yeni sürümlerini kullanıyorsun ama ne olursa olsun her zaman en güvenli ve en stabil yazılım Orjinal ROM dur.

Peocawe bunu beğendi.
  17. Katılmıyorum. CyanogenMod işini htc,samsung vs. Firmalardan daha iyi biliyor. Ve gayet stabiller. Guvenlik konusunda da bir şüpheniz olmasın.

.caner. ve Peocawe bunu beğendi.
  18. Bunlar Custom ROM ve Rootlu geliyorlar. Güvenlik açığı olmaması mümkün mü?

19. Evet, mümkün. Uygulamalara root iznini vermeden once size verilsin mi verilmesin mi diye soruyor zaten.

20. HTC One ne güzel 4.3 güncellemesi veriyor yenilikleri konuşmak varken yine GMD kullanıcıları her konuda kendi telefonlarını araya sokuyor.daha önce şikayet ettiğim tirilyon tane GMD konusu olduğu gibi şimdide lütfen HTC One konusunu kirletmeyin

dipnot:HTC One kulanıcıları kusuruma bakmayın

Akhtoher bunu beğendi.
Yüklüyor...
20/11/2018 - 03:32