Haber HTC J Butterfly resmen açıklandı: 20 MP çift kamera, 2K ekran ve daha fazlası

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
HTC J Butterfly resmen açıklandı: 20 MP çift kamera, 2K ekran ve daha fazlası
İşte telefonun özellikleri;

-151x10.1x10.7 mm

-162 g

-Snapdragon 810 işlemci

-5.2 WQHD ekran (1440x2560)

-20.2 MP Duo Kamera (4K video desteği)

-13 MP ön kamera

-3 GB RAM

-2700 mAh pil

-32 GB'lık dahili depolama alanı

-200 GB'a kadar microSD kart desteği

-Sense 7 Arayüzü+Android Lollipop işletim sistemi

TELEFONU BEĞENDİNİZ Mİ ? İŞTE SİZE KÖTÜ HABER. BU TELEFON SADECE JAPONYA DA SATIŞA SUNULACAK..

0MG90

0MG90

Üye
Duo kamera berbat duruyor, hiç olmamış öyle

• Beğen
Tepkiler: xmustx
Polymath

Polymath

Üye
bu duo kamera ne işe yarıyor beyler

By_Casparov

By_Casparov

Üye
kasa plastık mı pekı

0MG90

0MG90

Üye
Videoyu izleyince fark ettim hoparlörü ekranın altına koymuşlar. One M9'da da böyle yapıp kalan kısma tuşları koyacaklardı daha iyi duracaktı.

Invoke

Invoke

Üye
Videoyu izleyince fark ettim hoparlörü ekranın altına koymuşlar. One M9'da da böyle yapıp kalan kısma tuşları koyacaklardı daha iyi duracaktı.

Bunda hem sanal tuşlar var hem alttaki siyah boşluk var hem de boşlukta htc yazısı yok. :eek:

Çok lüzumsuz bir siyahlık.

0MG90

0MG90

Üye
Bunda hem sanal tuşlar var hem alttaki siyah boşluk var hem de boşlukta htc yazısı yok. :eek:

Çok lüzumsuz bir siyahlık.
Aynen. İşte M9'da da BoomSound'u bunun gibi yapıp kalan boşluğa tuşlar koyulacaktı bak ne kadar satardı. İnşallah M10'da falan yaparlar. CEO kovuldu ne de olsa :D

mehmetcanerguc

Üye
Desire 816 kullanıyorum bu bile benim fazlasıyla hoşuma gidiyor o kimbilir nasıldır :)

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Htc'nin hala benim için alınası telefonu M8.M9 kullanıyorum fark edilir derecede telefon ısınıyor.Duo camera kadar başarılı değil.Kamera 20 oldu ama hiçte güzel çekmiyor.Telefon ısınınca haliyle şarjıda M8'den kötü gidiyor.M8 sense 7 alsın hatta gerekte yokta direk gidip M8 alınır M9'a o kadar para vermeye gerek yok

Üst Alt