Htc Gururla Sunar Güncelleştirme 8.0.10327.77

Sponsorlu Bağlantılar

luckysleven

luckysleven

Üye
    Konu Sahibi
Senin durum ne oldu yani sıfırlama yapabildin mi? Aklım data sense'de kaldı yahu :D:D

yok hocam ofisteyim hala çıkmadım eve gidince anca şarjım az baya yarı yolda bırakır : )

ne kadar devrik çirkin bir cümle kurmuşum ya : )

acoustic

acoustic

Üye
Sonunda güncelleme başarılı şekilde tamamlandı radio ve hafıza olayı da geldi

- - - Eklendi - - -

Of ya gene Google arama motoru seçeneği gelmedi of yaaaaaa

luckysleven

luckysleven

Üye
    Konu Sahibi
Sonunda güncelleme başarılı şekilde tamamlandı radio ve hafıza olayı da geldi

- - - Eklendi - - -

Of ya gene Google arama motoru seçeneği gelmedi of yaaaaaa

ya ben bu radyo olayını anlamadım bende neden yok hatta 8s in özelliklerinde de yok radyo : )

şimdi formatlıyorum telefonu bakalım ne olacak

acoustic

acoustic

Üye
müzik kısmında radyo

luckysleven

luckysleven

Üye
    Konu Sahibi
müzik kısmında radyo

hee oraya bakmadım .. hocam birde dil+bölgeden arama dilini ingilizce yapıp arama tuşuna basarmısın bing değişecek mi ? bende değişti videolar , çevredeki mekanlar falan geldi de birşey bulamıyor ingilizce yaptığım için

acoustic

acoustic

Üye
Ben de yandex ve bing var Google yok ben yandex kullanıyorum deneyeyim hemen

luckysleven

luckysleven

Üye
    Konu Sahibi
Ben de yandex ve bing var Google yok ben yandex kullanıyorum deneyeyim hemen

ciddimisin ya off bende neden çıkmıyor bu arama motorları sinir oldum araştırmadığım bakmadığım yer kalmadı çözümü yok hiç biryerde. sadece bir tane araştırma sitesinde alttaki yorumlarda elemanın biri operatörü değiştirdim yandex geldi yazmış

benim operatör vodafone ve çok ilginçtir ki ie sık kullanılanlarda vodafone linkleri var

acoustic

acoustic

Üye
Ben de birsey değişmedi vede gelmedi
ben Turkcell kullanıyorum ilk aldığında var dı fakat başka bir Htc 8s. De Google var of sinir oldum

luckysleven

luckysleven

Üye
    Konu Sahibi
Ben de birsey değişmedi vede gelmedi
ben Turkcell kullanıyorum ilk aldığında var dı fakat başka bir Htc 8s. De Google var of sinir oldum

hadi ya bende baya değişti hatta arama tuşuna basınca bing masa üstü görünümde açılıyordu ingilizce yapınca mobil olmaya başladı. ekranı sağa sola kaydırma var videolar haber ler vs vs tagler çıktı

bu arada google var diyen duymadım ben hiç herkes yandex diyor ben onada razıyım : )

acoustic

acoustic

Üye
Ben gördüm sürüm aynıydı ama google vardı yandex arama uygulaması var arama tuşuna birlerşen ben kullanmıyorum ama guzel bir uygulama

luckysleven

luckysleven

Üye
    Konu Sahibi
valla bastım telefonu sıfırlamaya ne çıkarsa artık anlamadım ben bu işi

- - - Eklendi - - -

bu arada güncelleme ile gelen yenilikleri ilk mesaja ekledim arkadaşlar merak edenler oradan bakabilir

acoustic

acoustic

Üye
Benim fark ettiğim zil seslerinde titreşim ayrı zil ayrı seçilebiliyor

acoustic

acoustic

Üye
Ben de yoktu birde ekrana dokununca alt kısımda olan geri tuşu wp8 amblemi ve arama tuşu ışığı gidiyor elimi çekince ışık yanıyor yada böyle idi de ben mi yeni fark ettim ama gozümden kaçacak bir şey değil

luckysleven

luckysleven

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada telefonu sıfırladım data sense gelmedi ilgilenenlere duyrulur

- - - Eklendi - - -

Ben de yoktu birde ekrana dokununca alt kısımda olan geri tuşu wp8 amblemi ve arama tuşu ışığı gidiyor elimi çekince ışık yanıyor yada böyle idi de ben mi yeni fark ettim ama gozümden kaçacak bir şey değil

oda vardı : ) telefonla baya ilgisizmişsin sanırım : )

acoustic

acoustic

Üye
Ben gelmeyeceğini bildiğim için sadece yüklemek için uygulamalarımı kaldırdım ce geri yükledim o kadar ben fazlada önemsemiyorum data sense i

- - - Eklendi - - -

oda vardı : ) telefonla baya ilgisizmişsin sanırım : )

olsa fark ederdim 6 aydır kullanıyorum gözümden kaçmadı mümkün değil

- - - Eklendi - - -

Ben bugün iki kere yükleme yaptım iki kere güncelleme geldi

luckysleven

luckysleven

Üye
    Konu Sahibi
evet bende 2 kere güncelleme yaptım 45 dakika falan sürdü toplamda

acoustic

acoustic

Üye
Bumuydu yani Gdr2 bumuydu günlerdir beklediklerimiz. Valla hiç boşuna beklemeyin Gdr2 den nokiacılar için umarım Amber iyi bişeyler getirir

ÖEY

ÖEY

Üye
E haftalardır bas bas bağırıyoruz fazla bir şey beklemeyin diye :) Hatta güncelleme gelmeden zaten neler verileceği büyük oranda açıklanmıştı. Onun için bence hiç kızmayın :)

- - - Eklendi - - -

Ha söz veripte sunmadıkları için ise bir şey diyemem ben de kızıyorum ona :D

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Bumuydu yani Gdr2 bumuydu günlerdir beklediklerimiz. Valla hiç boşuna beklemeyin Gdr2 den nokiacılar için umarım Amber iyi bişeyler getirir

Amber getirecek :D En çokta şu saat olayı fark yaratacak (h)

Üst Alt