HTC Evo 3D telefon önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abandonware

abandonware

Üye

Donanımsal destek nasıl oluyor :hmmm

cihazında fabrika çıkışlı filan bi hata olduğunda sana yenisini veriyorlar falan. bak tüm şikayetlere yanıt bırakılmış:

fakat htclerin hiç birine cevap yazılmamış ( yandaki cevap yok yazısından anlayabilirsin )
aynısı nokia için:

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
cihazında fabrika çıkışlı filan bi hata olduğunda sana yenisini veriyorlar falan. bak tüm şikayetlere yanıt bırakılmış:

fakat htclerin hiç birine cevap yazılmamış ( yandaki cevap yok yazısından anlayabilirsin )
aynısı nokia için:
Bu siteyle niye ilgilensin ki firma kendi mail sistemi yada bu sitedeki sistemden daha iyi olan Çevrimiçi sohbet sistemi varken ??? Her site ile ilgilenilseydi firma çalışanlarına para yetiştiremez... Yani lafın özü buraya yazanlar cevap alamayacağını bile bile yazmışlar... Direk Htc nin kendi sitesine girerek ordan çevrimiçi msn tarzı birebir konuşabilirler ücretsiz bilginize...

abandonware

abandonware

Üye

Bu siteyle niye ilgilensin ki firma kendi mail sistemi yada bu sitedeki sistemden daha iyi olan Çevrimiçi sohbet sistemi varken ??? Her site ile ilgilenilseydi firma çalışanlarına para yetiştiremez... Yani lafın özü buraya yazanlar cevap alamayacağını bile bile yazmışlar... Direk Htc nin kendi sitesine girerek ordan çevrimiçi msn tarzı birebir konuşabilirler ücretsiz bilginize...

öyle zaten ama "şikayetvar.com" oldukça bilinen bir site + sen niye ilgilensin demişsin ama adamlar en ince ayrıntıya kadar ilgilenmişler; üstelik samsung hakkında yazanlar hem cevap almış hemde geribildiri. üstelik senin cevap almaz boş yere yazılmış denecek kadar aşağıladığın yerle bile ilgilenmiş ve iletişime geçmişler + sohbet sistemi + email + müşteri hizmetleri ile her zaman tüketici ile iletişim halindeler; ayrıntılar atlanmamalı :)

- - - Eklendi - - -

yazılımsal destek ise tüketiciye daha üst modele geçmesi için belirlenmiş bir satış stratejisi. yazılımsal destek konusunda htcye gelince; bize sense 4.0 bile yayınlamadılar :)

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
öyle zaten ama "şikayetvar.com" oldukça bilinen bir site + sen niye ilgilensin demişsin ama adamlar en ince ayrıntıya kadar ilgilenmişler; üstelik samsung hakkında yazanlar hem cevap almış hemde geribildiri. üstelik senin cevap almaz boş yere yazılmış denecek kadar aşağıladığın yerle bile ilgilenmiş ve iletişime geçmişler + sohbet sistemi + email + müşteri hizmetleri ile her zaman tüketici ile iletişim halindeler; ayrıntılar atlanmamalı :)

- - - Eklendi - - -

yazılımsal destek ise tüketiciye daha üst modele geçmesi için belirlenmiş bir satış stratejisi. yazılımsal destek konusunda htcye gelince; bize sense 4.0 bile yayınlamadılar :)
Yazılımsal desteği neredeyse hiç alamayanlar var örnek samsung firması. Ve senin bana övdüğün firmanın daha stratejisi çözememişsin daha iyi araştır :oke: Ben hiç bi siteyi aşağılamam böyle yüzlerce belki binlerce site var samsung burayla ilgileneceğine ona atılan mailleri htc gibi 5 dk da cevaplamaya baksın ;)

- - - Eklendi - - -

Seni Sense 4.0 dan mahrum bıraktılar doğru peki daha 2 aylık cihaza neden ics getirmiyor samsung gibi bir firma bu da tartışılır :)

abandonware

abandonware

Üye

Yazılımsal desteği neredeyse hiç alamayanlar var örnek samsung firması. Ve senin bana övdüğün firmanın daha stratejisi çözememişsin daha iyi araştır :oke: Ben hiç bi siteyi aşağılamam böyle yüzlerce belki binlerce site var samsung burayla ilgileneceğine ona atılan mailleri htc gibi 5 dk da cevaplamaya baksın ;)

- - - Eklendi - - -

Seni Sense 4.0 dan mahrum bıraktılar doğru peki daha 2 aylık cihaza neden ics getirmiyor samsung gibi bir firma bu da tartışılır :)

tabi oda var fakat telefonunu bozup garantiye gönderip yeni telefon alan + bidaha bozup tekrar garantiye gönderip tekrar yeni telefon ala yüzlerce kişi var; tabi son cümlende tartışılır :hmmm

- - - Eklendi - - -

tartışsak mı ki ya :)

• Beğen
Tepkiler: DreaMagiC
DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Gerek yok :)

D-WADE BURAK

D-WADE BURAK

Üye
Güzel makıne kacırma :)

• Beğen
Tepkiler: abandonware
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
    Konu Sahibi
Güzel makıne kacırma :)

yok hocam onu almadım çok ağır ve çok büyük bana göre değil o cihaz , sola yada ace 2 düşündüm arkadaşların tavsiyesi ile ama onlarda nasip olmadı ayar oldum o cihazlara valla sony'i hiç kusura bakmasın eleştireceğim sen git 1 yıl önce neo v ye 1520 lik pil koy sonra böyle bir güzel cihaz üret içine 1350 lik pil koy bu ne ya dalga mı geçiyor insanlarla sonra ram de düşük 760mb lik ram koysan ölür müsün ? o cihaz bence o fiyatı hak etmiyor.ace 2 ya gelince samsung a zaten alıştık para tuzağı için yapmadığı yok ordan çalıp burdan çalıp değişik modeller üretmeye balıyor zaten wonder e 1.4 hızında işlemci koy böyle güzel bir cihaza git 800 mhz hızında işlemci koy bu nedir ya ! çok kızdım :off: bende gittim enine boyuna düşündüm netten orjinal spot sıfır 720tl ye garantisiz galaxy s advance aldım şimdilik çok memnunum hadi hayırlısı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...